Catskills World Resorts که حیات نجات جنتینگ مالزی را به دست می دهد


سهامداران اقلیت در اپراتور کازینو آسیا جنتینگ مالزی برهاد ظاهراً بعید به نظر می رسد از تصمیم اخیر این شرکت برای پمپاژ 150 میلیون دلار دیگر به ضرر خود خوشحال باشند Empire Resort Incorporated تابع.

بر اساس گزارشی از GGRAsia ، این نظر کارگزار بین المللی Nomura Securities Company Limited است که شرکت مالزیایی تزریق پول نقد قابل توجهی را برای نهاد موجود در مجاهدت های دولت نیویورک آشکار کرد. Resorts World Catskills املاک در روز جمعه.

برگه خواستگاری:

GGRAsia گزارش داد که جنتینگ مالزی برهاد تقریباً خرج کرد 128.6 میلیون دلار به طور کامل به دست آوردن Empire Resort Incorporated حدود ده ماه پیش و پس از آن در تلاش برای ایجاد پیروزی شکست خورد 465 میلیون دلار از طریق پیشنهاد اوراق قرضه بلند مدت. منبع جزئیات این که 332 اتاق این شرکت دنبال شد نیویورک جمع آوری املاک ضرر سه ماهه اول حدود 53 میلیون دلار قبل از اینکه کاملاً بخاطر کرکره بودن یک دوره 25 هفته ای به دلیل پاندمی ویروس کرونا.

خصومت متحد:

شرکت اوراق بهادار نامورا محدود تحلیل گران آلپا آگارگارال و توشار موهاتا گزارش شده است که سرمایه گذاران در جنتینگ مالزی برهاد ‘احتمالاً ناراضی بودند“با این جدیدترین پشتوانه موجود”قرار نیست مشمول رأی سهامدار شود” علاوه بر این ، این جفت ارز توضیح داد که قیمت سهام اپراتور کوالالامپور حدود 12 درصد کاهش یافته است در آگوست سال گذشته مستقیماً پس از آنکه قصد خود را برای خرید Empire Resorts Incorporated نشان داد ، که از زمان افتتاح این ملک در $ 1 میلیارد دلار Resorts World Catskills را اجرا کرده است فوریه 2018.

READ  Intertops Poker این هفته میزبان مسابقات جدید اسلات است

گفته می شود بیانیه مشترک آگواروال و موهاتا را بخوانید …

“Empire Resorts Incats Incortporated and Resorts World Catskills احتمالاً برای آینده نزدیک زیان ده خواهد بود همانطور که قبل از سقوط تقاضای ناشی از ویروس کرونا ، عملیات در حال انجام بود. “

بخشش موقت:

تجزیه و تحلیل شرکت Nomura Securities Company Limited همچنین اعلام کرد که Genting Malaysia Berhad اکنون مجاز به مجاز نیستهرگونه معاملات مهم مربوط به اشخاص مرتبطبرای یک سال کامل بدون ایجاد رأی سهامدار.

گفته می شود بیانیه آگواروال و موهاتا به شرح زیر است …

وی گفت: “ما از اینكه حمایت جنتینگ مالزی برهاد برای تأمین بودجه Empire Resorts Incorporated کافی نبود تعجب کردیم. اکنون که Resorts World Genting دوباره درآمدزایی می کند ، احساس می کنیم ضروری است که Empire Resorts Incorporated به زودی تأمین مالی با نرخ های جذاب جذاب را تأمین کند اگر بخواهد سودآور شود ، مبادا جنتینگ مالزی برهاد مجبور شود کمکهای بعدی شانه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *