Buzz Bingo برای ارائه محتوای اسلات NetEnt


تأمین کننده سیستمهای بازی توزیع شده دیجیتالی سوئدی NetEnt در معامله ای با Buzz Bingo همکاری کرده است که تمام پیشنهادات خود را در بازی های اسلات آنلاین با بزرگترین اپراتور یکنوع بازی شبیه لوتو در انگلستان آغاز می کند.

دفتر مرکزی استکهلم پس از موفقیت در ادغام ، محبوب ترین عناوین تدارکاتی مانند Stardust و جستجوی گونزو، که در سال 2013 منتشر شد ، و از جمله NetEnt است بهترین عناوین و اولین شیار ویدیویی برای جایگزینی یک حلقه معمولی با نمادهای آبشار ، قابل دسترسی خواهد بود اپراتور انگلستانبازیکنان. این معامله همچنین شامل تعداد زیادی اسلات است که در حال حاضر در زمره بهترین عملکردهای کشور اروپایی قرار دارند.

حضور انگلیس:

با توجه به موقعیت NetEnt در بخش بازی های آنلاین انگلستان ، این همکاری امکان پذیر است وزوز یکنوع بازی شبیه لوتو تنوع در ارائه محصولات خود را حفظ کند.

مدیر ارشد بازرگانی Buzz Bingo ، استیوی ریش تراش، در مورد توافق نامه محتوا اظهار نظر کرد ،

“عالی است که بالاخره محتوای NetEnt در buzzbingo.com وجود داشته باشد. محتوای بازی ها درجه یک است و به طرز باورنکردنی ای بین مخاطبان بازیکن ما طنین انداز می شود. من خوشحالم که می بینم یکی از بهترین ارائه دهندگان محتوای صنعت و بهترین شرکت بینگو در انگلیس چه کاری می تواند با هم انجام دهد! “

تلاش های ایالات متحده:

این معامله دور شدن از تمرکز اخیر NetEnt بر روی است ایالات متحده آمریکا، داشتن جوهر الف مجموعه مشارکت های تجاری با اپراتورهایی در کشور آمریکای شمالی ، مانند مستقر در لاس وگاس بازی های علمی، دفتر مرکزی Cordish شرکت بالتیمور و شرکت شرط بندی ورزشی مستقر در بوستون DraftKings است.

READ  استفان لوندبورگ از هیئت مدیره گروه Kindred استعفا داد

این گروه با پشتیبانی از مجوز بازی خود در پنسیلوانیا ، که توسط شورای کنترل بازی ایالتی در مارس 2019 اعطا شد ، اخیراً طیف وسیعی از عناوین ببر سرخ را در ایالات متحده از طریق راش خیابان تعاملی.

همچنین در مورد مشارکت جدید ، مدیر ارشد بازرگانی NetEnt ، اندی ویتورث، گفت در الف بیانیه مطبوعاتی شرکت

“به عنوان یک نام برتر در انگلستان، مشارکت با Buzz Bingo و ارائه بازی هایی به مشتریان مورد علاقه در میان بازیکنان ، موفقیت بزرگی است.

“نمونه کارها ما نه تنها بازدیدهای شناخته شده بلکه نسخه های جدید ارائه می دهد که تقاضای محتوای هیجان انگیز را برآورده می کند و بدون شک بهترین عملکرد در Buzz Bingo خواهد بود.”

حذف NetEnt:

Evolution Gaming Group AB کنترل می کند تقریباً 94 درصد از کل سهام NetEnt ، پس از اعلام پیشنهاد عمومی به سهامداران شرکت سوئدی در 24 ژوئن 2020.

در 23 نوامبر سال 2020 ، هیئت مدیره NetEnt برای حذف سهام B شرکت از نزدک استکهلم اقدام کرد، با یک مجمع عمومی فوق العاده (EGM) به منظور تعیین هیئت مدیره جدید NetEnt در میان مشاغل دیگر در 17 دسامبر سال 2020 برگزار می شود. همچنین روز دوشنبه ، تکامل این پیشنهاد را بدون قید و شرط اعلام کرد و قصد خود را برای آغاز “بازخرید اجباری” تقریبی 6 درصد سهام باقیمانده اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *