Booming Games از بازی جدید اسلات آنلاین Lucky Scarabs خبر می دهد


توسعه دهنده نرم افزار با بالاترین امتیاز بازی های پررونق آماده راه اندازی یک اسلات کاملاً جدید با عنوان Lucky Scarabs است. بازی جدید دارای یک موضوع مصری است و دارای 9 خط با جذابیت گسترده است. بازی با نوسانات بالا با بسیاری از ویژگی های اضافی از جمله وحشی های چسبنده و چرخش های اضافی ، همه چیز را جالب نگه می دارد!

جزئیات بازی:

جدید را بارگیری کنید Scarabs خوش شانس و خود را در میان مصر خواهید دید ، که توسط اهرام و مقبره های باستانی احاطه شده است. چرخش حلقه ها در جستجوی ویژگی هایی مانند چرخش اضافی یا وحشی های مهم. سه نماد پراکنده در 1خیابان، 3rd یا 5هفتم حلقه ها هشت چرخش اضافی را فراهم می کنند.

در حالی که حلقه ها می چرخند ، تماشا کنید که 1 تا 10 نماد Sticky Wild می تواند به حلقه ها سقوط کند. Sticky Wilds فقط در دور چرخش اضافی ظاهر می شود. نمادها می چسبند و تا پایان چرخش در جای خود باقی می مانند. Wild به جای پراکندگی جایگزین آیکون های دیگر بازی می شود.

در طول بازی منظم، وحشی ها می توانند به طور تصادفی ظاهر شوند. در حالی که می چرخید از 2 تا 15 می تواند فرود بیاید. Wild علاوه بر پراکندگی ، جایگزین نمادهای دیگر در بازی پایه نیز می شود.

مدیر پررونق محصولات Shane Cotter در مورد بازی نظر داد با بیان: “این بازی قول می دهد یک سواری وحشی باشد. به عنوان سوسک اسکاراب پس از سوسک اسکاراب بر روی حلقه ها ریخته می شود و پیروزی های وحشی را در هر کجا که نگاه کنید ایجاد می کند. و در چرخش های اضافی وحشی تر می شود ، با اضافه شدن Sticky Scarab Wilds که پیروزی های بزرگی را کسب می کند. “

READ  Hot Blox (شیار ویدئویی) از High 5 Games

افزایش حضور در ایتالیا:

همراه با ایجاد عناوین جدید، بازی های پررونق همچنین مشغول تنظیم معاملات جدید است. این شرکت اعلام کرد معامله جدید این هفته با گروه SK365 ، از طریق مارک Planetwin365. Booming Games نمونه کارهای خود را به مشتری ایتالیایی ارائه می دهد ، بنابراین حضور خود را در کشور افزایش می دهد.

این نمونه کارها در حال حاضر دارای بیش از 60 بازی HTML5 شامل موارد برتر مانند Burning Classics ، Gold Vein و Booming Seven Deluxe است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *