Blueprint Gaming اسلات دنباله جدید The Goonies Return را اعلام کرد.


هی بچه ها! توسعه دهنده نرم افزار Blueprint Gaming با انتشار یک بازی جدید ، دنباله ای بر یکی از محبوب ترین عناوین خود اعلام کرد. بازی برتر سال برند ، The Goonies Return ، دنباله ای برای اولین عنوان Goonies توسط این برند از سال 2018 است. به عنوان دنباله ، عنوان جدید تغییر کرده است و صداها و گرافیک بهتری نسبت به قسمت اول دارد. به پاداش ها و اصلاح کننده های جدید برای ایجاد یک تجربه هیجان انگیز از بازی گنجانده شده است.

جزئیات بازی

دوباره به بچه های کلاسیک فرقه 1980 بپیوندید گونی ها در این جدید هیجان انگیز انتشار اسلات آنلاینبه بازیگران دوباره بازگشته و آماده ارائه ویژگی های هیجان انگیز روی قرقره هستند. در طول هر چرخش بازی ، مراقب Skeleton Key باشید. این بازی نقش مهمی در فیلم داشت و در بازی نیز چنین است.

اگر کلید شروع به درخشش کرد ، فرصتی برای فعال کردن اصلاح کننده وجود دارد. اگر قرمز می شود ، می توانید آن را فعال کنید اندام اسکلتی یا سفر نهایی دور بیشتر می چرخد این شکاف شامل صحنه های مورد علاقه طرفداران فیلم است و دورهای اضافی اضافی برای کشف وجود دارد!

Jo Purvis ، مدیر برنامه های حساب های کلیدی و بازاریابی انگلستان ، Blueprint Gaming ، این عنوان را نامگذاری کرد بزرگترین بازی 2021 و اظهار داشت:

“اسلات اصلی با الهام از فیلم کلاسیک فرقه ای یک موفقیت بزرگ بود و همچنان بازیکنان را تا به امروز جذب می کند. با این قسمت جدید ، ما به طرفداران The Goonies the دنباله ای را که واقعاً سزاوار آن هستند ارائه می دهیم ، و همچنین یک تجربه بازی جدید هیجان انگیز برای بازیکنان در سراسر جهان. “

READ  Intertops Poker چرخش های اضافی جدید و معاملات نقدی پاداش را اعلام می کند

پیوستن به سایر بازیهای اسلات جدید

Goonies بازگشت چند ماه پیش ، Blueprint Gaming Crypt of the Dead را منتشر کرد ، یک بازی شکافی که درون یک دخمه مومیایی ساخته شده است. این بازی را بچرخانید تا ببینید آیا می توانید ویژگی خاصی را فعال کنید یا ترکیبی برنده را روی قرقره ها تنظیم کنید.

در نماد مومیایی سه نماد جایزه وجود دارد که به شما کمک می کند دور اضافی را شروع کنید. در حالی که چرخش ها را انجام می دهید ، یک نماد گسترده ظاهر می شود و به شما فرصت بیشتری می دهد تا یک ترکیب برنده را فعال کنید. ویژگی های این بازی هم سرگرم کننده و هم مفید است ، و ترکیب کاملی را در طول گیم پلی ایجاد می کند!

هر دو بازی راهی عالی برای امتحان محتوای با کیفیت از توسعه دهنده هستند. بازی نقشه کشی پیوسته محتوای ممتازی را برای کاوش بازیکنان با ویژگی های خاص و تم های منحصر به فرد برای زمان چرخش سرگرم کننده ارائه می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *