Blueprint Gaming اسلات جدید Mega Bars Jackpot King را معرفی می کند


کریسمس برای طرفداران Blueprint Gaming زود رسیده است! این سازنده با عرضه بازی Mega Bars Jackpot King از اضافه شدن جدید سری Jackpot King خود خبر داده است. بازی اسلات پنج حلقه ای دارای ظاهر کلاسیک با X و Bars ، همراه با 10 خط برنده است. سادگی بازی در کنار اتصال آن به سری ویژه ، مطمئناً ضربه ای فوری را در بین بازیکنان ایجاد می کند.

تجربه بازی سنتی

این بازی اسلات آنلاین به سبک میوه ای یک تجربه سنتی را برای بازیکنان فراهم می کند. این به دلیل ارتباط با آن ، فرصت های زیادی برای برنده شدن ارائه می دهد سریال Jackpot King. سیستم پیشرو Jackpot King با هر چرخشی تنظیم می شود. به همین دلیل ، این بازی هنگام بازی باعث ایجاد انتظار می شود و سرگرمی های مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

برنده در بازی اسلات آنلاین برای مسابقات مجاور سه یا چند نماد در حلقه های متوالی پرداخت می شود. همچنین وجود دارد نماد جایزه در بازی که چرخش های اضافی را فراهم می کند.

Blueprint Gaming مدیر بازاریابی و روابط ، جو پورویس ، در مورد بازی جدید نظر داد با بیان: “سریال Jackpot King همچنان محبوبیت فوق العاده ای دارد. Mega Bars Jackpot King به بازیکنانی که اسلات های خود را با تم سنتی تر دوست دارند این فرصت را می دهد تا درگیر شوند و مبالغی را تغییر دهند که زندگی را تغییر می دهند.

“بازیکنانی که به ظاهر کلاسیک کازینو عادت کرده اند احساس می کنند در خانه خود هستند. بازی Mega Bars Jackpot King بسیار آسان است و ما مطمئن هستیم که این یک بازی جذاب دیگر برای این سری جذاب اسلات خواهد بود. “

READ  Yggdrasil و AvatarUX آخرین بازی اسلات آنلاین PopWins PiggyPop را معرفی کردند

ریک و مورتی سرگرم کننده

جدید Mega Bars Jackpot King بازی تنها محتوای جدید برای نیست Blueprint Gaming امسال. راه بازگشت در ماه فوریه ، توسعه دهنده اعلام کرد ریک و مورتی مگا وی بازی اسلات این عنوان به قدری محبوب بود که سازنده تصمیم گرفت بازی جدیدی با همان شخصیت ها بسازد. در ماه نوامبر ، توسعه دهنده Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub را معرفی کرد.

به دنبال جفت بعدی-بعدی ، بازی جدید دارای تعدیل کننده ها و ویژگی های اضافی برای سرگرمی بازیکنان است. بازی دوم ساخته شد بزرگتر و بهتر نسبت به نسخه اصلی ، راهی برای فعال کردن بازیکنان ارائه می دهد یکی از هفت اصلاح کننده! اضافه کنید در دورهای جایزه ، و شما ترکیبی برای اقدام هیجان انگیز دارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *