Big Time Game انتشار اسلات جدید Megapays آنلاین را اعلام می کند.


برنامه تلویزیونی محبوب Who می خواهد میلیونر شود در انگلستان بازگشته است و برای جشن گرفتن ، توسعه دهنده اسلات آنلاین Big Time Gaming (BTG) یک اسلات آنلاین را بر اساس نمایش بازی منتشر می کند. در 26 آگوست ، BTG بازی Who Wants To A A Millionaire Megapays with Relax Gaming را منتشر کرد و به بازیکنان راهی منحصر به فرد برای لذت بردن از نمایش در قالب اسلات ارائه داد.

این اسلات دومین عنوان مارک گذاری شده بر اساس نمایش بازی محبوب است. در سال 2019 ، BTG Who Who Wants To A A Millionaire Megaways را ایجاد کرد ، که موفقیت بزرگی در بین بازیکنان بود. انتظار می رود نسخه Megapays نیز به همان اندازه محبوب باشد!

جزئیات بازی:

سیستم ثبت اختراع Megapays در مرکز بازی های اسلات جدید قرار می گیرد بازی بزرگ زمانبه چهار جکپات Megapays در بازی یافت می شود و هر چهار نفر مترقی هستند. این مینی ، میدی ، ماژور و مگا برنده های مهمی را ارائه می دهد و می تواند در طول ویژگی Megapays ایجاد شود.

اگر ویژگی Megapays را فعال کنید ، سپس لوگوی MEGAPAYS روشن خواهد شد در شروع ویژگی ، نماد آس ، پادشاه ، ملکه ، جک ، نه ، یا ده نماد مگاپای نامیده می شود. یک چرخش ویژه اعطا می شود و نماد انتخاب شده را یک یا چند بار مشاهده می کنید ، سپس همه نمادهای دیگر حذف می شوند.

هر نمونه از نماد Megapays نماد جدیدی را بر روی قرقره نشان می دهد بازی اسلات آنلاین، و یک Respin رخ می دهد. این امر تا زمانی ادامه می یابد که دیگر نمادهای Megapay سقوط نکنند. نمادها محاسبه می شوند و در صورت کسب درآمد کافی ، برنده جکپات ارائه می شود.

READ  استان ناگازاکی دست به کار شده است

چهار تا هفت نماد باعث جکپات مینی می شود. هشت تا یازده نماد باعث برنده شدن جایزه میدی می شود در حالی که 12 تا 14 برنده جکپات اصلی می شود. برای بردن بزرگترین جایزه Mega ، باید 15 یا بیشتر نماد Megapays را روی قرقره ها ببینید.

یک سرگرمی نیز وجود دارد صندلی داغ بیشتر می چرخد ​​قمار جایی که می توانید تا 50 چرخش در بازی برنده شوید. نردبان جایزه قمار دارای 12 پله است و هر پله دارای ارزش چرخش متفاوتی است. تعداد نمادهای پراکنده ای که فعال می کنید ، تعداد چرخش های شما را تعیین می کند. هرچه پله بالاتر باشد ، تعداد چرخش های بیشتری برنده می شوید!

نیک رابینسون ، مدیرعامل BTG Gaming ، نظر داد در عنوان جدید با بیان: “بازی Big Time Gaming دارای حق انحصاری در سراسر جهان برای کسی است که می خواهد میلیونر شود. توسعه نام تجاری با Megapays players به ​​بازیکنان این امکان را می دهد تا مبالغ واقعاً زندگی را برنده شوند ، در حالی که Bonanza ، Millionaire و بسیاری از بازی های دیگر برنامه ریزی شده است ، Megapays choice قرار است انتخاب شماره 1 Jackpot برای همه بازیکنان باشد! “

پیوستن به کوفته های تند

اسلات جدید اکنون به چندین بازی جدید BTG از جمله Spicy Meatballs ملحق می شود ، عنوانی که در ماه جولای منتشر شد. اسلات هیجان انگیز با تم کوفته یک گزینه سرگرم کننده را برای طرفداران اسلات با مکانیک Megaways فراهم می کند.

کوفته های تند دارای 117،649 روش برای برنده شدن است ، با چرخش های اضافی و ضرب کوفته. از چرخیدن حلقه های این بازی آتشین با یک سرگرم کننده لذت ببرید RTP 96.57 برای افزایش پتانسیل برنده شدن جایزه برتر در این بازی است 55،210x شرط!

READ  آخر هفته نبرد مالت به صورت آنلاین آغاز می شود

یکی از اسلات های جدید را امتحان کنید تا ببینید BTG تا چه مرحله ای کار کرده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *