Bally’s Las Vegas این هفته آخر هفته میزبان Main Event Mania است


لاس وگاس در حال داغ شدن با اقدام پوکر است زیرا WSOP تأیید کرده است که رویداد اصلی در این ماه پایین خواهد آمد. بازیکنان ابتدا از طریق WSOP.com در نوادا و نیوجرسی در رویداد اصلی در ایالات متحده شرکت می کنند ، سپس به صورت حضوری در هتل و کازینو تمام سوئیت ریو. این رویداد همچنین در سطح بین المللی از طریق GGPoker در حال انجام است. 9 نفر نهایی هر سایت برای رسیدن به یک برنده رقابت می کنند و این دو بازیکن در ریو با هم دیدار می کنند تا بازی کنند و ببینند چه کسی به عنوان قهرمان رویداد اصلی WSOP 2020 انتخاب خواهد شد.

قبل از اینکه بخش اصلی رویداد WSOP.com پایین بیاید ، Bally’s است قرار است میزبان سریال Main Event Mania باشد. از 10 دسامبر ، این مجموعه تا 3 ژانویه ادامه خواهد یافت و تعداد زیادی بازی پوکر ، از جمله Mega Satellites را به رویداد اصلی WSOP.com ارائه می دهد!

شیدایی رویداد اصلی

این سری جدید با سه روز شروع می شود ماهواره های مگا. این ماهواره ها 580 ، 1100 دلار و 2،175 دلار خرید می کنند. به بازیکنانی که این ماهواره ها را برنده شوند ، صندلی های اختصاص داده می شوند رخداد اصلی که از 13 دسامبر آغاز می شود.

بعد از ماهواره ها ، بالی میزبان خواهد بود 32 رویداد رسمی. برندگان این رویدادها خواهند شد یک جایزه کسب کنید و همچنین لاف زدن برای برنده شدن. برنامه رویدادها شامل No-Limit Hold’em ، همراه با Dealer’s Choice ، Omaha ، HORSE ، Big O ، Nine-game mix و موارد دیگر خواهد بود.

READ  جیسون کون اولین دستبند طلای WSOP خود را به دست آورد

در تاریخ 30 دسامبر ، این سریال میزبان یک غلتک بالا رویدادی با خرید 2200 دلار. همچنین وجود خواهد داشت رخداد اصلی، که 1500 دلار خرید خواهد داشت. در بالای یک مسابقه عادی ، یک رهبر جدول Player of the Series نیز حضور خواهد داشت. بازیکنان می توانند با شرکت در رویدادها امتیاز کسب کنند و برنده یک کرسی در مسابقه دریافت می کند 2021 رویداد اصلی WSOP.

ایمن ماندن

از آنجا که شیدایی رویداد اصلی در طی بیماری همه گیر COVID-19 در حال انجام است ، بالی پروتکل های خاصی برای محافظت از بازیکنان و کارمندان در برابر ویروس در اختیار دارد. پوکر این اتاق دارای میزهای هشت دست با تقسیم کننده های پلکسی گلاس بین بازیکنان است.

اتاق پوکر به طور مکرر تمیز می شود و برای ایمنی بازیکن و کارمندان از آن تمیز می شود. آ برنامه غربالگری سلامت در حال حاضر برای کارمندان استفاده می شود. اعضای کارکنان و میهمانان باید همیشه ماسک بزنید سزار در صورت نیاز به همه افراد حاضر در محل ماسک می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.