AvatarUX از طریق YG Masters بازی جدید اسلات CherryPop را اعلام می کند


ارائه دهنده راه حل های بازی آنلاین با بالاترین امتیاز یگدراسیل با AvatarUX از طریق یک بازی اسلات آنلاین Popwins جدید با عنوان CherryPop همکاری کرده است. بازی جدید از طریق برنامه YG Masters تولید شده و چهارمین شکافی است که امسال با استفاده از فناوری GATI از برنامه منتشر شد.

جزئیات بازی اسلات

بازی جدید اسلات آنلاین از پاپوین مکانیک از AvatarUX در شبکه 5 × 3 ، با چرخش های برنده ، قرقره ها را به شبکه 5 × 9 گسترش می دهید. هر نماد برنده که ظاهر می شود ، دو نماد دیگر را به سبک پیروزی در بازی نشان می دهد.

حالت چرخش اضافی در بازی اسلات، این قفل پس از کسب پیروزی توسط بازیکنان باز می شود. سه حالت از حالت چرخش اضافی وجود دارد که هر سطح ضرایب و حلقه های بالاتری را ارائه می دهد. بازیکنان می توانند چرخش های اضافی و احتمالاً درآمد بیشتری را با استفاده از چرخ Gamble قمار کنند. از دکمه Buy Bonus نیز می توانید برای رفتن مستقیم به دور چرخش اضافی استفاده کنید.

مارکوس هونی مدیر عامل AvatarUX در مورد بازی جدید نظر داد با بیان: “CherryPop mechan مکانیک ما را می گیرد و یک موضوع هیجان انگیز با پتانسیل برنده قابل توجه را اضافه می کند ، و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چگونه توسط شرکای اپراتور در سراسر جهان دریافت می شود.”

پیوستن به برنامه YG Masters

برنامه YG Mastesr از Yggdrasil Gaming به سرعت در حال رشد است. درست قبل از اعلام این بازی کاملاً جدید ، Yggdrasil اعلام کرد که ReelPlay به برنامه YG Masters پیوست. توسعه دهنده اسلات مستقر در سیدنی ، استرالیا اکنون از فناوری GATI برای توزیع محتوا در سراسر جهان استفاده خواهد کرد.

READ  هدف سیستم نظارت مرکزی برای نیجریه

با استفاده از این برنامه ، ReelPlay قادر خواهد بود نمونه کارهای بازی های خود را به مخاطبان جدید توزیع کند. سری Infinity Reels در این نمونه کارها گنجانده خواهد شد ، بازی ای که ضرب مترقی و ویژگی respin را برجسته می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *