888Millions Sunday Special با کسب پیروزی TheMufinMan به پایان می رسد


ارائه دهنده پوکر آنلاین 888poker از اواخر کار بسیار شلوغ بوده و بزرگترین سری پوکر آنلاین در طول تاریخ این برند را به اعضای خود ارائه می دهد. Superstorm Millions از 10 سپتامبر آغاز شد و 480 رویداد با بیش از 8 میلیون دلار جایزه تضمینی را شامل می شود. این سریال در 11 اکتبر با اکشن های زیاد باقی می ماند. به تازگی ، سریال Sunday Special با پخش آنلاین “TheMufinMan” و ادعای جایزه مقام اول برگزار شد.

جزئیات رویداد:

888 میلیون ها ویژه یکشنبه 215 دلار خرید داشته و 486 ورودی داشته است. این شامل 122 ورودی مجدد است. جایزه تضمینی 100،000 دلار برای این رویداد بود. می توانست تقریباً نه ساعت بازی آنلاین کنید برای نیوزیلند “TheMufinMan” عنوان را ادعا کند.

وقتی که پوکر این رویداد به جمع چهار بازیکن نهایی ، بازیکنان باقی مانده محدود شد تصمیم به قطع یک معامله گرفت. پس از اندکی بحث ، “TheMufinMan” با کسب مقام اول و 14،009 دلار به پایان رسید در حالی که “mieux90” ادعا کرد جایگاه دوم و 12،618 دلار جایزه است. “IamBudha” سوم شد و “YoureMagical” چهارم شد ، هر دو با کسب 11414 دلار.

رویداد اصلی برای آمدن:

به عنوان 888Millions Superstorm به نظر می رسد که جمع بندی ، هنوز رویداد اصلی در برنامه باقی مانده است. این نکته مهم جشنواره است و در حال حاضر بازیکنان می توانند پروازهای خود را برای مسابقات شروع کنند. هر روز شانس وجود دارد 888 پوکر برای به دست آوردن بلیط برای شرکت در مسابقات به صورت رایگان.

READ  وضعیت موجود صدور مجوز کازینو تا حد زیادی در ماکائو حفظ می شود

بازیکنانی که برای خرید باید رقم کامل خرید را پرداخت کنند ، باید 320 دلار تسویه حساب کنند. این رویداد دارای یک جایزه عظیم جایزه تضمینی 1 میلیون دلاری است. برنامه این مجموعه مطالب زیادی را شامل چندین و قالب مختلف ارائه داده است. در حالی که این برنامه گسترده بوده است ، انتظار می رود رویداد اصلی قرعه کشی بزرگی بین بازیکنان باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *