4ThePlayer اولین مکانیک بازی را در شیار آنلاین جدید ارائه می دهد


پس از انحصار محدود در مارک های گروه Entain ، Yggdrasil Gaming اسلات آنلاین ، 12 Trojan Mysteries را منتشر کرده است ، آخرین عنوان از استودیوی توسعه 4ThePlayer مستقر در انگلستان ، با احترام به برنامه مشارکت YG Masters.

در سراسر شبکه موجود ، 6 حلقه ای، 4 ردیف، 4،096 راه شیار ویدئو بازیکنان را به یک ماجراجویی حماسی سوق می دهد تا رمز و رازهای Troy را کشف کنند. یونانی مبتنی بر اساطیر عنوان از داستان جنگ تروا ، درگیری افسانه ای عصر مفرغ بین پادشاهی تروا و یونان مایکینا الهام گرفته شده است و دارای یک حداکثر 1،000،000 یورو برنده شوید!

بازیکنانی که این کار را انجام می دهند نوسان زیاد، مجهز به GATI ادیسه ارتش نمادهایی از تروا ، از جمله مقادیر کارت 10-A ، سربازان از تروا و یونان ، یک گلدان ، کیسه های سکه طلا ، جنگجویان شمشیرزن از تروا و یونان ، اسب های تروا و پردرآمدترین هلن تروا را پیدا خواهد کرد. ، برای کمک به آنها در نبردی که می تواند برای آنها جوایز حداکثر 20،000 برابر سهام.

مکانیک بازی جدید:

این بازی از جدید استفاده می کند رمز و راز برتر مکانیک بازی ، که نمادهای اسب تروا را می بیند که به طور تصادفی به هر یک از نمادهای پرداخت تبدیل می شوند و پیروزی های بزرگ و چرخش های هیجان انگیزی ایجاد می کنند. در همین حال چرخش های اضافی ، معرفی می کنند رمز و راز تقویت کننده نماد که ارزش نمادهای اسب تروا را در سراسر ویژگی هیجان انگیز افزایش می دهد ، تضمین می کند که اگر در چرخش نهایی قرار بگیرند ، نماد برتر را کشف می کنند.

READ  WPT آنلاین سری با چندین رویداد غلتکی بالا که به پایان رسید ادامه دارد

گزینه های گیم پلی:

بسته به حوزه قضایی ، بازیکنان می توانند موارد را انتخاب کنند خرید ویژگی، که آنها را مستقیماً به چرخش های اضافی می برد. این گزینه در برخی از حوزه های قضایی غیرفعال است.

همچنین محبوب محبوب است حالت پرتره Big Reel، که به بازیکنان این امکان را می دهد تا از بازی در جهت عمودی بر روی دستگاه تلفن همراه خود لذت ببرند ، در حالی که هنوز یک تجربه عالی در تلاش برای برنده شدن دارند. جوایز بالای 20،000X شرط بندی!

آنچه آنها می گویند:

استوارت مک کارتی ، رئیس محصولات و برنامه های Yggdrasil Gaming ، در این شرکت اظهار داشت بیانیه مطبوعاتی

“12 رمز و راز تروجان یکی از هیجان انگیزترین داستانهای تاریخ بشر را به تصویر می کشد و آن را بر روی قرقره ها زنده می کند.”

وی خاطرنشان کرد که 4ThePlayer “سابقه بسیار خوبی در ایجاد بازی های عالی به عنوان یک شریک YG Masters“و آنها مشتاقانه منتظر هستند ببینند که این عنوان اخیر چگونه کار می کند.

به نوبه خود ، 4ThePlayer بنیانگذار و مدیر توسعه تجارت Chris Ash توضیح داد که رابطه آنها با Yggdrasil Gaming “فوق العاده قوی” است و آنها “خوشحال هستند” که جدیدترین ساخته های خود را در سراسر شرکت سوئدیشبکه اپراتور.

“12 رمز و راز تروجان به بازیکنان هیجان انگیز است ، گیم پلی جذاب، پتانسیل برنده بزرگ و یک محیط غوطه وری و ما به آنچه توسعه داده ایم بسیار افتخار می کنیم. “

4ThePlayer:

بازی جدید که دارای 96.50 درصد RTP و در همه دستگاه ها قابل پخش است ، آخرین موردی است که توسعه دهنده بازی های مستقر در لندن ، 4ThePlayer ، به عنوان بخشی از برنامه موفق YG Masters راه اندازی کرده است. این 2 خدا را دنبال می کند: زئوس در مقابل ثور و برنده جایزه 9k یتی و مجهز به پیشرفته ترین فناوری Gati Yggdrasil است که به بازیکنان امکان می دهد از جعبه ابزار توسعه پیش ساخته و آماده استفاده کنند که آماده تنظیم است و محتوایی را تولید می کند که به طور مداوم در خط مقدم نوآوری و به دنبال آن استقرار سریع قرار دارد.

بازار آلمان:

READ  لیگ ملی پوکر میزبان رایگان بازی ویژه روز شکرگزاری با 1000 دلار جایزه است

علاوه بر اخیر آن بازی ReelPlay همکاری ، Gargoyle Infinity Reels ، زیرمجموعه Cherry AB نیز اخیراً نشان داد که با موفقیت راه اندازی شده است بیش از 45 بازی در انطباق کامل با آلمانی مقررات بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.