4ThePlayer اسلات آنلاین 10X Rewind را از طریق YG Masters معرفی می کند


ناشر قمار آنلاین با رتبه برتر یگدراسیل از راه اندازی یک بازی اسلات آنلاین جدید از 4ThePlayer خبر داد. به عنوان بخشی از برنامه YG Masters ، 10x Rewind یک شکاف منحصر به فرد است که بازیکنان را به عقب بر می گرداند ، و حرکت بازی را معکوس می کند تا بردهای قبلی را تکرار کند. این عمل به لطف مکانیک Rewind Time Win Spin انجام می شود. این عنصر مطمئناً باعث می شود بازیکنان بارها و بارها این بازی جدید را بچرخانند!

جزئیات 10x Rewind

یکبار بارگیری کنید 10 برابر عقب، به نظر می رسد که شما در زمان سفر می کنید. پرتوهای نور به طور مداوم به بیرون پرتاب می شوند تا نشان دهند که چگونه در زمانهای عجیب در فضا حرکت می کنید. صحنه هایی بر روی قرقره آن یافت می شود slo آنلاینبازی t شامل زمان رومیان و زمانی که دایناسورها در زمین پرسه می زدند.

سه بازی پراکنده را در بازی پیدا کنید و راه اندازی می کنید زمان برگشت به عقب برنده می شودبه پراکندگی خود را انتخاب کنید و 5 ، 7 یا 10 چرخش بدست آورید! گیم پلی خود را به عقب برگردانید و دوباره بردهای قبلی خود را بدست آورید ، عنصری منحصر به فرد برای این عنوان! شما می توانید پراکندگی های گذشته را برای افزایش برد با گزینه هایی برای بدست آوردن ضرب 1x ، 2x و 3x و همچنین برنده شدن چرخش ها از یک تا پنج ، دوباره پخش کنید.

شخصیت مسافر زمان در بازی نماد وحشی است که جایگزین همه نمادهای موجود در قرقره به جز پراکندگی می شود. با استفاده از این نماد ، بازیکنان می توانند ترکیب بهتری را بدست آورند.

READ  اولین شگفت آور (شیار ویدئو) در 100 زامبی

این عنوان ابتکاری همچنین حالت پرتره BIG REEL را برای کاربران تلفن همراه ارائه می دهد. به صورت عمودی بازی کنید و یک حالت کلاسیک با قرقره های کوچک انتخاب کنید یا به BEL REEL ارتقا دهید و قرقره ها روی هم چیده شوند ، با چرخاندن چرخ ها به راست به چپ و پرداخت ها از بالا به پایین.

رئیس محصول و برنامه ها در Yggdrasil ، استوارت مک کارتی ، نظر داد در مورد عنوان جدید با بیان: “10x Rewind به طرفداران یک اسلات فوق العاده همهجانبه می دهد ، هر دو با قابلیت عقب بردن زمان برنده می شود و حالت پرتره بزرگ حلقهبه ما مطمئن هستیم که بازیکنان از نرخ پیروزی بالا و گرافیک جذاب بهره می برند که به همراه آخرین اسلات 4ThePlayer به رهبری شخصیت جذاب مسافر زمان ارائه می شود. “

12 راز تروا

10x Rewind اکنون به دیگر عناوین Yggdrasil و 4ThePlayer ملحق می شود. در اوایل سال جاری ، این دو دور هم جمع شدند تا 12 رمز و راز تروجان را منتشر کنند ، یک بازی اسلات با موضوع جنگ تروا. عنوان مجهز به GATI دارای عملکردهای زیادی از جمله راز برتر مکانیک.

با استفاده از این ویژگی ، بازی نمادهای اسب تروا را به صورت تصادفی به نمادهای پرداخت تبدیل می کند. این عمل به ایجاد پیروزی های بزرگ در قرقره کمک می کند. در طول چرخش های ویژه اضافی بازی ، بازیکنان بازی را مشاهده خواهند کرد رمز و راز نماد تقویت کننده، افزایش ارزش اسب تروا برای مشاهده بازده بیشتر در قرقره ها.

READ  معاملات pragmatic Play iGaming برای بازارهای برزیل و آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *