4 عامل اصلی که تاتنهام را به لیورپول برتری می دهد


آنها ممکن است از طرق مختلف به اجلاس لیگ برتر رسیده باشند اما در حال حاضر اختلاف زیادی بین تاتنهام و لیورپول وجود ندارد.

هر دو در 12 بازی خود تاکنون هفت پیروزی و چهار تساوی کسب کرده اند. هر دو به سختی با خراشی از برخوردهای خود با شش رقیب برتر در این راه ظاهر شده اند. از همه مهمتر ، هر دو به طور هفتگی بسیار کارآمد به نظر می رسند ، و سازگاری را به نمایش می گذارند که در جاهای دیگر به شدت کم است زیرا تیم ها برای ایجاد یک فصل منحصر به فرد و ناخوشایند تلاش می کنند.

با این حال اگر همه اینها خود را به این باور وامی دارد اسپرز مورینیو و قرمزهای کلوپ قهرمانان اصلی در قراضه عنوان امسال خواهند بود و همچنین ما را به اختلاف بزرگ بین طرفین ، یعنی درک ، می رساند.

“فصل خیلی زود است”. که چگونه میکل آرتتا هنگامی که به وی گفته شد همسایگان آرسنال می توانند همه راه را طی کنند و اسپانیایی در مورد اتهام زودهنگام تاتنهام با کمال بدبینی تنها نیست. “ما برای کسب عنوان نمی جنگیم. ما می خواهیم مسابقات را از دست بدهیم و مسابقات را به تساوی بکشیم”. این چند هفته پیش بود که ژوزه مورینیو آب یخی را روی نتایج چشمگیر آنها ریخت.

سه امتیاز در آنفیلد عصر چهارشنبه و این تصور مطمئنا تغییر خواهد کرد ، بنابراین بیایید از اینجا منحنی برویم و آنها را به عنوان یک رقیب واقعی معرفی کنیم.

بیایید آنها را به عنوان معامله واقعی اعلام کنیم.

علاوه بر این ، حتی می توان گفت که Spurs دارای چندین مزیت کلیدی نسبت به لیورپول همیشه درخشان؛ مزایایی که این هفته و در کل فصل در مرسی ساید به آنها کمک خواهد کرد.

دوتایی وحشتناک

ورودی از هری کین و سون هونگ مین تاکنون در این فصل ، هم به صورت جداگانه و هم به عنوان یک زوج با هم کار هیچ چیز خارق العاده ای نبوده و گرچه از کمک های خارق العاده آنها بسیار افتضاح ساخته شده است ، اما حتی یک مکتب از ستون روزنامه ها نیز عدالت را رعایت نمی کند. آمار آنها شایسته است که در سطح کشور در کنار اتوبوس ها گچ گرفته شود.

READ  فصل را با گل در اولدترافورد شروع کنید

بین آنها دو نفره ویرانگر تا به امروز 79٪ از گلهای تیم خود در لیگ را به ثمر رسانده اند در حالی که 12 پاس گل آنها برای یکدیگر فقط یک خجالتی از یک رکورد لیگ برتر است که ماههای زیادی باقی مانده است. کین دقت بی نظیری از خود نشان داده و 9 گل از 19 شوت به سمت دروازه را دور زده است. شریک کره جنوبی وی در جنایت هر 100 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است.

ملی پوش انگلیس به اندازه گلزنی آرسنال به نیکی کمک کرده است.

میزبانان آنها در این هفته نیز واحد حمله کننده خود را دارند ، اما در حال حاضر فقط یک نفر از سه نفره مشهور آنها در حال شلیک به همه سیلندرها است. شروع انفجاری مو صلاح به مبارزات انتخاباتی ممکن است مورد توجه همتایان لندنی وی قرار نگرفته باشد – شاید ما به سادگی به باروری او عادت کرده ایم؟ – اما این سریعترین رقم مصری از زمان پیوستن به لیورپول است.

در اطراف او هرچند که با کاهش چشمگیری روبرو شده است روبرتو فیرمینو و سادیو مانه بین آنها فقط شش بار در نظر بگیرید ، هر 313 دقیقه برابر با یک گل. فصل گذشته یکی از این جفت ها هر 213 دقیقه تغییر شکل می داد. فصل قبل از آن 167 دقیقه بود.

اسپرز در حال حاضر دو مهاجم دارد و لیورپول فقط یک مهاجم دارد. این ریاضیات اساسی است.

کین 6/1 است تا بن بست و همان شانس گلزنی آخر را دارد.

هری کین ، Tottenham.jpg

رگه های متوسط

حتی در سیاه ترین روزهای مورینیو در منچستریونایتد وقتی شرایط اینگونه اقتضا می کرد ، هنوز می توانست یک خط عقب خسیس ترتیب دهد. این نشان می دهد دو بن بست متوالی بدون گل در آنفیلد که به زودی به آن خواهیم رسید.

READ  دوران جدید نیوکاسل ، دربی ولز و موارد دیگر

در اسپرز ، با داشتن برترین شطرنج برای حرکت در اطراف ، او به وضوح از تجدید حیات در یک فرم هنری لذت می برد که زمانی که استاد بود ، تیمش را در هفت بازی گذشته خود به پنج کلین شیت هدایت کرد. همه گفته اند ، تاتنهام با متوسط ​​ترین رکورد دفاعی افتخار می کند در لیگ و به طور معمول ده نفری که آنها قبول کرده اند برابر لیورپول در این مرحله در دوره گذشته است ، البته برای اولین عنوان خود برای دهه ها.

همچنین مهم است که مردان مورینیو سه برابر اشتباهات فردی منجر به گلزنی در 2020/21 نسبت به حریفان خود در این هفته داشته اند.

در مورد قرمزها ، آنها شایسته اعتبار بزرگی هستند که در واکنش به از دست دادن طولانی مدت ویرجیل ون دیک واکنش نشان داده اند و از پنج بار در هفت بازی خود را رها کرده اند. مصدومیت هلندی در گودیسون. با این حال واقعیت همچنان باقی مانده است که عدم حضور قابل توجه وی ، عامل ترس را بیش از پیش ضعیف می کند که وقتی استون ویلا در ماه اکتبر آنها را به طرز تکان دهنده ای آزار داد ، بی ثبات شده بود.

خوب سفر کنید و ظروف نقره را به خانه بیاورید

با یک تحمیل رکورد خانه برای هر طرف موفق ، نحوه کرایه یک تیم در سفرهای خود است که در نهایت تعیین می کند که چه کسی جایزه را بلند می کند و چه کسی باید به الک کردن یک سری از مواردی که ممکن است راضی باشد. میزان امتیازات افتاده از سه قهرمان گذشته فقط 30 امتیاز از 171 امتیاز احتمالی بوده است.

تا این مرحله لیورپول بوده است به طور مشخص شکننده نیست در جاده ، یک عادت پرهزینه برای طراحی و برنده شدن یک بار در یک بار پیدا می کند پل استمفورد.

READ  نکات اورتون در مقابل نورویچ - قناری ها می توانند به مصائب تافس بیفزایند

در همین حال ، اسپرز در حال صعود به M1 خواهد بود و امیدوار است که بتواند در 9 بازی بدون شکست ادامه یابد و با این کار لیگ برتر خود را که در اوایل سال 2018 تحت هدایت پوچتینو تاسیس شده ، بالا ببرد.

جادوی آنفیلد مو

فرد خاص / فروتن قبلاً آنفیلد را “زیبا” توصیف کرده و جای تعجب ندارد که او با توجه به سابقه خوبش در آنجا ، اینقدر احترام بگذارد.

در طول دوران حرفه ای خود ، مورینیو 14 تیم را به زمین Scouse برده و فقط در چهار بار شکست خورده است ، و در این مرحله شش کلین شیت انجام داده است.

علاقه او به این مکان تقریباً قطعاً فراتر از نتایج صرف است. فضای وحشیانه آنفیلد در زمانهای عادی معمولاً بهترین ها را در او به ارمغان آورده است ، و توسط “بهترین” خوانده شده است “بدترین”.

معروف ، مورینیو از انتخاب شدن به عنوان شرور پانتومیم خوشحال می شود. او به عنوان رئیس اصلی خرابکاری رشد می کند.

باید دید دقیقاً چگونه کمبود هوادار روی این مسئله تأثیر می گذارد اما باید از نظر تاکتیکی توجه داشت که در پنج دیدار آخر خوزه ژوزه با نتیجه 4-2-3-1 روبرو شده است. چلسی یا منچستر یونایتد. تاتنهام با کمترین تعداد عبور در لیگ برتر در این فصل و به ثمر رساندن سومین تعداد گل از خارج از محوطه جریمه ، انتظار می رود آلیسون در مناطق مرکزی در تمام مراحل آزمایش شود.

تاتنهام 18/5 است تا در این دو مسابقه برتر پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *