یک وستهم در یک شرط بندی آخر هفته 7/1 برنده تیتر اول شد

وستهام و لیدز تنها 6 روز پس از رویارویی خود در جام حذفی، دوباره در لیگ برتر به مصاف هم می روند، اما میهمان باید با خوش بینی بسیار کمی وارد این بازی شود.

پیروزی 2-0 چکش ها در روز یکشنبه چهارمین پیروزی متوالی آنها بر شاگردان مارسلو بیلسا از زمان بازگشت لیدز به لیگ برتر بود و تا کنون، بیلسا نتوانسته پاسخی برای سرعت، قدرت و قدرت دفاعی بیلسا بیابد. ترکیب چشمگیر دیوید مویس وستهم.

لیدز برای اینکه کار خود را در اینجا سخت‌تر کند، به لطف ترکیبی از مصدومیت و محرومیت، قطعاً هشت بازیکن تیم اصلی را در اختیار نخواهد داشت و سه بازیکن دیگر مشکوک خواهند بود. وستهام سه پیروزی متوالی در لیگ برتر را به ثبت رسانده است و هدف آنها کسب چهار جایگاه اول است و این فرصت ایده آلی برای کسب رتبه چهارم است.

باب اولینگر روز یکشنبه در پانچ‌تاون یک رشته تعقیب‌کننده‌های امیدوارکننده را رهبری می‌کند و این شانس را دارد که بر وضعیت خود به‌عنوان چشم‌گیرترین جوان با اسب دوانی در ایرلند تاکید کند.

تعقیب‌کننده جوان هنری دی برومهد قرار است برای دومین بار روی نرده‌ها در تعقیب تازه‌کاران کلاس سه کیلدر ظاهر شود، اگرچه با رقبای درجه یک روبرو است.

Capodanno و Gaillard Du Mesnil که هر دو توسط ویلی مولینز آموزش دیدند، در آخرین تایم اوت ناس اول و سوم شدند و تهدیدی جدی خواهند بود. با این حال، اولین پیروزی باب اولینگر بر روی حصارها بسیار خوب انجام شد، و با این تجربه و تحصیلات بیشتر پشت سر او، او باید بتواند این جایزه را دریافت کند.

READ  صعود من سیتی به قله در Gameweek 7

زمانی که این دو رقیب سرسخت با هم روبرو می‌شوند، معمولاً می‌توان انتظار درام، شور و جنجال داشت، و این آخرین تجدید دربی شمال لندن احتمالاً نمونه‌ای از رویارویی‌های آنهاست، با هر دو تیم در منحنی صعودی و مبارزه برای برتری در لیگ.

هیچ یک از طرفین در قدرت کامل نخواهد بود. مصدومیت سون هیونگ مین ضربه ای برای تاتنهام است، اما آرسنال نیز با در دسترس بودن بازیکنان، به ویژه در مرکز خط میانی، دست و پنجه نرم می کند.

با از دست دادن پرسنل کلیدی هر دو طرف، این امکان وجود دارد که آنتونیو کونته و میکل آرتتا در اینجا با احتیاط اشتباه کنند، و نتیجه می تواند یک ماجرای پرتنش و بی ارزش، با موقعیت های گل برتر باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، قرعه کشی امن ترین بازی به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *