یک لیدز در یک شرط بندی آخر هفته 8/1 تیتر را جلب می کند

لیدز آخرین بار با یک برد کم مقابل نوریچ سه امتیاز را در جدول به دست آورد و من از آنها حمایت می کنم تا یک امتیاز دیگر در روز یکشنبه کسب کنم.

میهمانان آنها تا اینجای فصل ناسازگار بوده اند و به نظر می رسد که این عمدتا ناشی از ضعف های دفاعی است. تنها استون ویلا، نیوکاسل، واتفورد و نوریچ در این فصل بیشتر از لستر در لیگ برتر گل دریافت کرده‌اند و در مقابل تیم هجومی مانند لیدز، می‌تواند آنها را آسیب‌پذیر کند.

غیبت پاتریک بامفورد یک مشکل دائمی برای تیم مارسلو بیلسا است، اما آنها گزینه های گلزنی دیگری از جمله راپینای برزیلی پویا دارند و سیستم آنها کمتر از اکثر افراد به افراد وابسته است. بازی مبتکرانه آنها همراه با دفاع متزلزل و سرعت لستر در وقت استراحت باید یک رویارویی سرگرم کننده ایجاد کند، و من فکر می کنم یک تساوی با امتیاز بالا می تواند در کار باشد.

انتخاب کارت یکشنبه ایرلند Fortria Chase است، یک رویداد درجه 2 که به نظر می رسد امسال یک مسابقه دو اسب است.

Samcro برنده چیس Marsh Novices 2020 یک فصل ناامید کننده 20/21 داشت و در طول یک کمپین تابستانی رکوردی متفاوت داشت، اما گوردون الیوت امیدوار است که این استراحت او را شاداب کند و بتواند به فرم تازه کار خود بازگردد.

با این حال، او تمام کارهایی را که باید انجام دهد تا رهبر بازار را بهتر کند، خواهد داشت. فصل نوت بوک آخرین بار نیز به پایان رسید، اما او به وضوح به خوبی پیش می رود و هنری دی برومهد مطمئناً او را در اینجا تنظیم می کند. از نظر فرم و رتبه‌بندی، او نسبت به رقیب اصلی‌اش برتری دارد، بنابراین من به او اعتماد می‌کنم که با صدای بلند بازگردد.

READ  نکات لیگ اروپا - بلژیکی های شناور برای درخشش دوباره

وستهم در این فصل همچنان در چندین جبهه تحت تاثیر قرار می‌دهد و در نگاه اول، قیمت آن‌ها برای تیمی در آن شکل که در خانه بازی می‌کند بسیار سخاوتمندانه به نظر می‌رسد. یعنی تا زمانی که یادتان بیاید یکشنبه با چه کسی بازی خواهند کرد.

لیورپول باید بدون روبرتو فیرمینو به کار خود ادامه دهد، اما من انتظار ندارم که این امر باعث کند شدن بیش از حد آنها شود. آن‌ها از ابتدای رقابت‌ها مانند یک تیم در ماموریت به نظر می‌رسند و هنوز در این فصل شکست رقابتی را تجربه نکرده‌اند.

رکورد قوی آنها در خارج از خانه از اهمیت یکسانی برخوردار است. شاگردان یورگن کلوپ چهار از پنج را در زمین بازی با گل های مجموع 19-3 بردند، و حتی بدون فیرمینو، فکر می کنم آنها قدرت شلیک زیادی برای چکش ها خواهند داشت.

کل شانس برای این مضرب: 8/1. به یاد داشته باشید، قیمت‌های متعدد بر اساس محصول کتاب ورزشی ما است، بنابراین هرگونه برنده‌ای از کمیسیون معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *