یک تاتنهام در یک شرط بندی آخر هفته 17/1 عنوان قهرمانی را به دست آورد

سلطنت آنتونیو کونته تاتنهام با پیروزی 3-2 در مقابل ویتسه آغاز شد، که در آن تیم او پس از برتری 3-0 در نیمه اول دو گل دریافت کرد، ضعفی که باعث عصبانیت مربی متفکر دفاعی می شد.

سه روز بعد، زمانی که اسپرز برابر اورتون تساوی 0-0 را به دست آورد، نشانه‌هایی از بهبود وجود داشت و در دو هفته تعطیلی از آن زمان، می‌توانیم مطمئن باشیم که کونته در حال تمرین تیمش در مورد نحوه عملکرد سیستمش بوده است.

ممکن است یک یا دو بازی طول بکشد تا آنها به طور کامل وارد این نوسان شوند، اما با توجه به اینکه هری کین فرم گلزنی خود را دوباره کشف کرد، آنها به اندازه کافی در خط حمله دارند تا تیم لیدزی را که چندین بازیکن کلیدی خود را از دست داده است، کنار بزنند. میهمانان در این فصل فقط دو بار در لیگ برتر پیروز شده‌اند و نمی‌توانم ببینم که آنها از این فصل نتیجه‌ای بگیرند.

بهترین مسابقه یکشنبه در ایرلند است، جایی که ناوان میزبان یک جلسه با کیفیت بالا از جمله این مانع تازه کار درجه سه است.

Little Yank 28 بار روی موانع دویده است، اما همچنان واجد شرایط به عنوان یک تازه کار است، در حالی که Lunar Display نیز تجربه زیادی از موانع دارد، اما هر دو احتمالاً در برابر یک جفت گوردون الیوت پنج ساله ناشناس آسیب پذیر هستند.

هر دو گیمز گینتو و هالو گیمز در اولین بردهای خود بسیار چشمگیر به نظر می‌رسند و اگرچه اسب دوم احتمالاً به عنوان یک اسب مورد علاقه بزرگ به میدان می‌آید، من فکر می‌کنم گینتو شرط بهتری به نظر می‌رسد، زیرا ثابت کرده است که می‌تواند در همان نوع حرکتی که احتمالاً ممکن است انجام دهد. تا آخر هفته در ناوان پیروز شود.

READ  نکات تاتنهام در برابر LASK - زخمی ها برای بازگشت به عقب

ناپولی که در 21 بازی اخیر خود در سری آ شکست نخورده است، این آخر هفته به میلان می رود تا جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند، اما من از تیم میزبان حمایت می کنم تا حداقل یک امتیاز در دیداری جذاب کسب کنم. .

علیرغم تغییرات خارج از فصل، اینتر کمپین را به خوبی آغاز کرده است و یک بار دیگر برای کسب عنوان قهرمانی محکم در رقابت است. آنها مسلماً بدشانس بودند که دفعه قبل میلان را شکست ندادند و از این فرصت برای مقابله با رهبران فعلی لذت خواهند برد.

با این حال، رکورد آنها در برابر سایر تیم های برتر عالی نیست. در واقع، در چهار بازی مقابل تیم هایی که فصل گذشته در جمع هفت تیم برتر قرار گرفتند، هیچ بردی کسب نکرده اند. این هر اشتیاق را برای حمایت از تیم میزبان ترغیب می کند، اما آنها برای تساوی ارزش خوبی دارند.

کل شانس برای این مضرب: 17/1. به یاد داشته باشید، قیمت‌های متعدد بر اساس محصول کتاب ورزشی ما است، بنابراین هرگونه برنده‌ای از کمیسیون معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *