یک آرسنال در یک شرط بندی 31/1 آخر هفته برنده عنوان خبر شد

پس از شروع مثبت فصل ، تاتنهام راه خود را گم کرده است و وقتی در روز یکشنبه در شمال لندن سفر می کنید ، اوضاع آسان تر نمی شود.

اسپرز از سال 2010 در ورزشگاه امارات پیروز نشده است و آخرین بازی خارج از خانه آنها در لیگ برتر آنها را با کریستال پالاس به خوبی شکست داد ، بنابراین به نظر می رسد آنها با آرسنال که ممکن است راهی را تغییر داده باشد ، مقابله کنند.

پس از سه شکست پیاپی ، توپچی ها پیروزی های 1-0 پشت سر هم را ثبت کردند ، با بازگشت گابریل و جابه جایی به چهار مدافع ظاهراً به آنها کمک کرد تا فصل خود را آغاز کنند. میکل آرتتا هنوز تحت فشار زیادی است ، اما پیروزی در این بازی به او فضای بیشتری می دهد و آرسنال برای سه امتیاز خوب به نظر می رسد.

کارت یکشنبه با کیفیت بالا Curragh شامل این مسابقه جذاب گروه سه برای اقامت کنندگان است که تعدادی از مدعیان درجه یک را شامل می شود.

St Leger سوم مدیترانه به احتمال زیاد برای Aidan O’Brien مورد علاقه خود قرار می گیرد ، در حالیکه برنده دو آهنگ St Leger ایرلندی Search For A Song نمی تواند علیرغم دو مسابقه ناامید کننده در این فصل ، حذف شود.

با این حال ، در شرایط بزرگتر ، می توان از Lismore در حیاط Henry de Bromhead استفاده کرد. یک سال پیش ، این کودک چهار ساله در ولورهمپتون در حال دویدن بود و در حالی که با نقص سر مارک پرسکات مواجه شد ، به پیشرفت خود ادامه داد و در ماه مه گروه سه هنری دوم را برد. به نظر می رسید او در آن روز دست های زیادی در دست داشت و از آنجا که پیشرفت بیشتر را نمی توان منتفی دانست ، در اینجا گزینه خوبی به نظر می رسد.

READ  نکات لیورپول - آرسنال - میزبان می تواند بازی رفت را از نو ترتیب دهد

برنامه ابتدایی فصل برای هیچ یک از این دو تیم خوشایند نبوده و آنها تنها با یک پیروزی در لیگ برتر به مصاف یکشنبه می روند.

گرگ ها موقعیت های زیادی ایجاد کرده اند اما چیزهای کمی برای نشان دادن آن ندارند ، زیرا تنها دو گل به ثمر رسانده است. باز هم نگران کننده تر پاسخ آنها به گلزنی آخر هفته گذشته مقابل برنتفورد بود ، زیرا آنها تمرکز خود را از دست دادند و به زنبورها اجازه دادند 6 دقیقه بعد نتیجه را 2-0 کنند.

قدیسین در 5 بازی این فصل ناهنجار بودند ، اما بازی پرسینگ پرانرژی آنها یک ویژگی قابل توجه بود و آنها آخر هفته گذشته در ورزشگاه اتحاد امتیاز شایسته ای کسب کردند. تکرار آن اجرا می تواند در برابر تیم وولوز که از اعتماد به نفس و انعطاف پذیری کوتاهی برخوردار است کافی باشد.

مجموع شانس این ضرب: 31/1. به یاد داشته باشید ، قیمت های متعدد بر اساس محصول Sportsbook ما تعیین می شود ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.