یکنوع بازی شبیه لوتو آنلاین به طور موقت در کلمبیا قانونی شد


تنظیم کننده قمار برای کشور آمریکای جنوبی کلمبیا گزارش شده است اقداماتی را برای تنظیم قانونی شدن موقت آنلاین انجام داده است کارت خراش و بینگو بازی ها.

براساس گزارشی از دامنه اخبار در iGamingBusiness.com ، این اقدام از طرف مرجع Coljuegos پس از تصویب این کشور در ژوئن تصویب شده است که اجازه می دهد تا پایان سال آینده به صورت آنلاین در چنین سرگرمی هایی تصویب شود. منبع جزئیات این که قانونگذاران تصمیم گرفتند این گام را بردارند تا فعالیتهای بازی و درآمد مالیاتی حاصل از آنها را تحریک کند پاندمی ویروس کرونا.

بسته شدن ویروس کرونا:

کلمبیا کشوری با بیش از 50 میلیون نفر ساکن است و گزارش شده است در مارس هر یک از فروشگاه های بازی زمینی خود را شاتر کرد به عنوان یک نتیجه مستقیم از همه گیر جهانی در حال انجام است. ظاهراً بیشتر این مکانها فقط تعداد معدودی از آنها در شهر بسته مانده اند مدلین پس از انتقادات از صنعت و ارائه دادخواست که گفته می شود تا کنون مجدداً باز شده است حدود 17000 امضا.

تفریحات منطقه:

طبق قوانین جدید توسط توسط اداره می شود کولگامز، گزارش شده است که بازیهای بینگو می تواند تا زمانی که بازیکنان از طریق اینترنت در کلمبیا ارائه شوند از کارتهای سفارشی که قبلاً از کلوپها یا خرده فروشیها خریداری شده استفاده کنید واقع در همان استان سایت قرعه کشی. بعلاوه ظاهراً این قوانین برای هر مسابقه ای به فید ویدئو احتیاج دارند به طور مداوم دمنده مکانیکی و صفحه بازی را نشان دهید اگرچه برخی مسابقات برای مسابقات با استفاده از الکترونیک ساخته می شوند مولد اعداد تصادفی تا شماره های برنده آنها را انتخاب کنید.

READ  جفت احکام سازمان استاندارد تبلیغات

عوارض نرم

دامنه اخبار گزارش داد که اپراتورهای یکنوع بازی شبیه لوتو که مسابقات خود را بصورت آنلاین ارائه می دهند ، اکنون باید علاوه بر این موظف به “برای بازگرداندن بازی به آخرین حالت شناخته شده اقداماتی انجام دهیداگر جریان ویدئو به طور موقت قطع شود یا اگر این امکان وجود ندارد ، بازپرداخت کامل را ارائه دهید. اگرچه چنین سرگرمی هایی از شمول آن معاف خواهند بود عوارض و مالیات های موجود در بازی، گویا برگزارکنندگان نیز مجبور خواهند شد برای بازگرداندن 58٪ از سهام و 12٪ مالیات گردش مالی پرداخت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *