گلزنی لوکاکو در آرسنال


من سیتی مقابل نورویچ
شنبه ، ساعت 15:00

نورویچ در مقابل لیورپول بسیار باز بود و به صراحت می گوید به اندازه کافی تهاجمی نبوده تا جلوی تساوی سه تیم جلو یورگن کلوپ را بگیرد. همانطور که دو سال پیش زمانی که نورویچ آخرین بار در لیگ برتر بود دیدیم ، تاکتیک های دانیل فارک همین است بیش از حد گسترده: فشرده سازی کمی بین خطوط وجود دارد و هیچ ساختار واضحی در دفاع وجود ندارد ، این بدان معناست که مدافعان کناری لیورپول به همان اندازه فضا به بیرون از خط حمله مهاجمان آنها به صورت مرکزی رسیدند.

من سیتی خیلی راحت این برد را خواهد برد. آنها تلاش کردند تا با تسلط در شکست در بازی ابتدایی مقابل تاتنهام بازی کنند ، زیرا نونو اسپیریتو سانتو به خوبی توانست مرکز زمین را در یک ترکیب باریک 4-3-3 مسدود کند ، اما نورویچ نمی تواند این را مدیریت کند. در اتحاد ، سیتی با خیالی آسوده از خطوط عبور می کند و مکرراً توپ را به بیرون می رساند جک گرالیش و رحیم استرلینگ – که آخر هفته گذشته به خوبی ترکیب شدند.

گریلیش و استرلینگ به نوبه خود عرض را در دست گرفتند و نیمه فضا را اشغال کردند و به طور کلی اسپرز را گیج کرد تا پیر امیل هویجرگ کنترل بازی را در دست گرفت. نورویچ ، با تاد کانتول ماندن در زمین بالا از سمت راست ، مکس آرونز را برای انجام کارهای زیاد در برابر این تهدید دوگانه رها خواهد کرد.

بازگشت من سیتی با برتری 2 بر 2 در 1.9110/11

گرگ ها مقابل اسپرز
یکشنبه ، ساعت 14:00

READ  نکات برایتون مقابل اورتون - شکست دادن مرغ های دریایی در خانه سخت است

شروع پیروزمندانه نونو اسپیریتو می تواند یک طلوع کاذب باشد ، زیرا تیم گرگهای او موفق شد در سال 2019 دو بار منچسترسیتی را با تاکتیک های مشابه با بازیکنان روز یکشنبه شکست دهد. جلو باریک سه اسپرز در فوق العاده بود ضد حمله بعد از اینکه میزبان فشار را جذب کرد ، اما این سیستم در برابر گرگ ها چندان کاربردی نخواهد داشت. نونو باید از فلسفه مترقی تری در تاتنهام استفاده کند. این اولین آزمایش اوست

گرگ ها کسانی هستند که کمی عمیق تر نشسته اند و به دنبال محدود کردن فضا برای یک تیم جلو سه گانه از ترکیب 3-4-3 معمول خود هستند. که باید یک تنگ و کلاستروفوبیک بازی ، با فرصتهای اندک برای هر دو طرف تا حد ممکن هری کین-کمتر تاتنهام متوجه می شود که آنها فاقد خلاقیت برای شکستن یک بلوک عمیق هستند.

با این حال ، امید به استقرار آن وجود دارد دل آلی، که در پیش فصل با دو تیم هشت/ده نقش داشته است ، زیرا ترکیب تاتنهام بین 4-3-3 و 4-2-3-1 تغییر می کند. با توجه به اینکه گرگ ها فقط دو هافبک مرکزی در ترکیب برونو لاگ دارند ، ممکن است دل بتواند در جیب فضا ظاهر شود تا در یک بازی کم گل تفاوت ایجاد کند.

بازگشت زیر 2.5 گل در 1.574/7

آرسنال – چلسی
یکشنبه ، ساعت 16:30
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

مایکل آرتتا در حال حاضر با مشکل روبرو شده است و جمعیت امارات – حتی اگر از بازگشت مجدد خود خوشحال باشند – در صورت شروع مجدد آرسنال بعید است که بسیار بخشنده باشند. منفعلانهبه سفر به برنتفورد ، که هوادارانش برای اولین بار ورزشگاه جدید خود را تجربه می کردند و برای اولین بار در 74 سال گذشته فوتبال بالایی را تجربه می کردند ، همیشه راهی ترسناک برای شروع بود. با این وجود ، آرسنال از نظر روانی از دقیقه ابتدایی آشفته به نظر می رسید.

READ  مقدسین فصل را با یک برد خارج از خانه دیگر آغاز می کنند

این نبرد تاکتیکی را در روز یکشنبه هنگامی که a وحشیچلسی سخت و با اعتماد به نفس به دنبال این است که میزبان خود را از دور جمع کند. ریتم های اندازه گیری شده و ساختار یافته تیم توخل در فصل گذشته باید جای خود را به زیبایی عمودی و تهاجمی تری پس از پیش فصل مربیگری خود بدهد که باعث عصبی شدن هواداران آرسنال خواهد شد. طرح آرتتا به سادگی برای انرژی که چلسی به ارمغان می آورد بسیار سرد و شکننده به نظر می رسد.

برای بدتر کردن اوضاع ، روملو لوکاکو در صف شروع است او از جمله بازیکنان انفجاری است که ترس را در قلب مدافعان میانی آرسنال ایجاد می کند و در کنار دو مهاجم داخلی می تواند آرتتا را در هر نقطه از پشت به سه بازیکن عقب بکشد. به سختی می توان دید که میزبان چگونه با سرعت ، انرژی و تیزبینی طرف توخل کنار می آید.

بازگشت لوکاکو برای گلزنی در هر زمان 2.01/1

برایتون مقابل واتفورد
شنبه ، ساعت 17:30
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

اولین بازی Xisco در لیگ برتر بسیار سرگرم کننده بود ، عمدتاً به این دلیل که استون ویلا در دفاع از خود شروع وحشتناکی کرد و اگرچه برایتون بسیار منسجم تر است ، رویکرد گسترده مبتنی بر مالکیت آنها شبیه به دین اسمیت است. در نتیجه این بازی دیگری است که برای آن تنظیم شده است بسیاری از اهداف به عنوان دو سبک متمایز در Amex با هم برخورد می کنند.

واتفورد به نظر می رسد می نشیند و منتظر فرصت های ضد حمله است و با دریبل زدن به سرعت از جناحین به بیرون می ریزد. اسماعیلی سر یا کن سما. سار بسیار م ،ثر است و آخر هفته گذشته مت ترگ را ترور می کند و احتمالاً باعث ایجاد مشکلات مشابه پاسکال گراس ، مدافع چپ موقت می شود. این یک ناهماهنگی به نفع بازدیدکنندگان است که بدتر از آن است که برایتون به وضوح در برابر وقفه های سریع در سیستم ماجراجویانه گراهام پاتر آسیب پذیر است.

READ  نکات شرط بندی واتفورد - استون ویلا - هورنتس برای ایجاد سر و صدا در بازگشت به لیگ برتر

خلاقیت در تیم برایتون باعث می شود یک واتفورد بسیار زیبا چهار بازیکن را تحت فشار قرار دهد و مانند ویلا در نیمه دوم در Vicarage Road برایتون می تواند با خلاقیت در دفاع حفره ایجاد کند. آدام لالانا و لئاندرو تروسارد در هر دو انتهای این گل گلهایی به ثمر خواهد رسید که واتفورد برنده کمی در آن است.

بازگشت BTTS در 2.111/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *