گرگ ها مقابل نیوکاسل – سرگرمی ها می توانند آن را برای میزبان سخت کنندگرگ ها مقابل نیوکاسل
یکشنبه ، ساعت 17:30

حرکت گرگ ها

پس از شکست 3-1 برابر منچسترسیتی ، پنج دیدار بعدی ولوز به شرح زیر است: وستهام (الف) ، فولام (ساعت) ، لیدز (الف) ، نیوکاسل (ساعت) ، کریستال پالاس (ساعت).

آنها مدت زیادی در وستهام خط و نشان می کشیدند اما به نظر می رسد که در حال حاضر از روند مطلوب خود برخوردار شده اند پشت سر هم برد بیش از فولام و لیدز.

آ دفاع محکم کلین شیت ها و کلین شیت ها بوده است ، به این معنی که در هر دو مسابقه تک گل برای مهر و موم کردن حداکثر امتیاز کافی بود.

خاموش شدن در برابر فولام یک بود هفتمین خاموشی در نه بازی اخیر خود در لیگ برتر در Molineux ، بنابراین آنها واقعاً در دور نگه داشتن تیم های بازدید کننده مهارت دارند.

گرگ ها در مسابقه روز 6 مسابقه قرار دارند و در مکان ششم قرار دارند و با بازدیدکنندگان نیوکاسل در رده سیزدهم شانس آشکاری برای صعود بالاتر دارند.

با این اوصاف ، دو تیم فصل گذشته یک جفت تساوی 1-1 انجام دادند.

شروع مختلط برای سرگرمی ها

بوده است بالا و پایین شروع برای نیوکاسل.

آنها با برتری چشمگیر 2-0 در وستهام شروع به کار کردند ، پس از یک پنالتی جنجالی آخرین ضربه پنالتی یک امتیاز را در اسپرز به سرقت بردند و اولین پیروزی خانگی را با شکست 3-1 برنلی به دست آوردند.

اما این با شکست ناخوشایند 3-0 خانگی مقابل برایتون و برگشت 4-1 مقابل منچستریونایتد متعادل است.

با این حال ، مورد اخیر به جزئیاتی نیاز دارد. مردان استیو بروس در حالی که چهار دقیقه قبل مانده بود هت تریک کنند و گلهای دیرهنگام را دریافت کنند در یک بر صفر بازی قرار گرفتند.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

چرخش مثبت آشکار نیوکاسل است فرم خوب خارج از خانه. آنها در هنگام اضافه کردن نتایج جام EFL هنوز در چهار سفر جاده ای نباخته اند.

آنها به Molineux می روند که در سه بازی خارج از خانه خود در یک فصل لیگ برتر برای اولین بار از 12-12-2011 تحت هدایت آلن پاردو شکست نخورده اند.

نمایش شانس بازی گرگ ها در 5/41.78 برای ثبت پیروزی.

نیوکاسل هستند 5/15.8 برای بازگشت به خانه با سه امتیاز در حالی که قرعه کشی 3.65 است.

با این حال ، قیمت اصلی برد خانگی قابل جبران است 8/132.66 اگر ما گرگ ها به نیل برنده می شوند گزینه.

مطمئناً زمینه های محکمی برای انجام این کار وجود دارد زیرا هر یک از گرگ ها هشت نفر آخر پیروزی در لیگ برتر صفر بوده است.

یا به بیان دیگر ، اگر گرگ ها تسلیم شوند ، آنها برای عبور از خط تلاش می کنند.

رویارویی تاریخی ، نیوکاسل در مولینوکس عملکرد خوبی داشته است و در شش دیدار گذشته شکست نخورد.

چهار مورد تساوی بوده و بن بست بین این جفت نتیجه غالب بوده است. از جمله دو فصل گذشته 1-1 ، هفت از 10 آخرین درگیری های لیگ برتر کاملاً تمام شده است.

این یک شکارگاه کمتر خوشحال کننده برای رئیس نیوکاسل استیو بروس بوده است ، که 5 از هفت شروع گذشته خود را در آنجا از دست داده است ، دو بازی دیگر با تساوی پایان می یابد.

شاید جای تعجب نباشد با توجه به زادگاه سرمربی و چندین بازیکن آنها اما ولز هوای برندگان پرتغال در یورو 2016 را دارد. آنها برای شکست نخوردند و امیدوارند که در انتهای زمین به اندازه کافی بتوانند پیروزی را کسب کنند.

READ  چه کسی برنده مسابقه اخراج لیگ برتر می شود؟ نونو پس از شکست حمایت کرد

البته کریستیانو رونالدو وجود ندارد اما رائول خیمنز یکی از ثابت ترین گلزنان لیگ برتر است و پیروز خوش شانس او ​​در Elland Road باعث شد از هر 5 به 3 برسد.

صحبت کردن از این نسبت ، زیر 2.5 گل در سه بازی از 5 بازی گرگ ها در لیگ برتر تاکنون به میدان رفته است و 11/81.74 اینجا مورد علاقه واضح است.

بیش از حد است 5/42.26 اما سخت است که جذابیت زیادی در آن مشاهده شود.

به نظر می رسد نیوکاسل رویکرد ایمنی اول را در پیش بگیرد و آنها در آخرین بازی خارج از خانه خود – یعنی تساوی 1-1 در تاتنهام – هیچ چیزی ارائه ندادند.

هر دو تیم به گل برسند منعکس کننده احساس تعداد گل کم با “نهفقط 5/41.83 و “آره5/62.16.

یک روند فعلی با ولوز در این فصل این است که از زمان سرد شدن شفیلد یونایتد با دو گل زودهنگام ، آنها به این گل رسیده اند در نیمه اول گل نزده اند از چهار مسابقه اخیر خود در لیگ برتر.

این یک شرط منصفانه است که این مسئله در ماجرای موش و گربه ادامه یابد.

بنابراین ، با توجه به اینکه بازی های بین این دو معمولاً کم است ، من می خواهم بگویم که در 45 بازی اول به بن بست می رسد و چند شرط بندی در نیمه وقت / تمام وقت بازار.

قرعه کشی / گرگ ها به نظر می رسد یک سناریو محتمل است و می توان از آن پشتیبانی کرد 4/14.8.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

و همچنین ارزش این را دارد که پس از وقفه موفق به کنترل آنها نشوند. در این صورت ، سعی کنید رسم / ترسیم در 9/25.4.

از ابتدای فصل گذشته ، رائول جیمنز در لیگ برتر بیش از هر بازیکن دیگری گل پیروزی به ثمر رسانده است (10).

یک روش آشکار برای تلاش و پول نقد وجود دارد – به بازار چند بازی همان بازی بروید و به عقب برگردید خیمنز برای برد در گرگ ها به گل برسد در 2.61. اگر باعث شود که خیمنز ابتدا امتیاز کسب کند ، قیمت به 4.69 می رسد.

Opta Stat

از زمان تساوی 0-0 در اولین دیدار برتر خود در وولز در دسامبر 1898 ، نیوکاسل ادامه داده است فقط دو ملحفه تمیز در 37 سفر از این زمان (از 2-0 در مارس 1906 و 1-0 در مه 1951) ، از آخرین گلزنی 52 گل دریافت کرده در 25 بازی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.