گرگ ها در شرط بندی 24/1 آخر هفته تیتر اول را می کشند

گرگ ها رقابت خود را در سال 2021/22 با شکست مقابل لستر آغاز کردند ، اما آنها با اعتبار زیادی از آن بازی بیرون آمدند و می توانند اولین امتیاز خود را در اینجا کسب کنند.

بازدیدکنندگان آنها پس از شروع فصل خود با پیروزی چشمگیر بر قهرمانان فعلی ، آزمون سختی را ارائه می دهند و نونو اسپیریتو سانتو همه چیز را درباره نقاط قوت و ضعف تیم گرگ ها می داند.

با این وجود ، تیم برونو لاگه برای بازی ابتدایی خود بسیار سازمان یافته به نظر می رسید و می توان انتظار داشت که آنها این آزمایش را برای صبر انجام دهند ، که چالش کاملاً متفاوتی را برای بازیکنان اسپرز ایجاد خواهد کرد ، بنابراین من فکر می کنم وولوز می تواند آنها را به تساوی برساند.

کارت یکشنبه Worcester مسابقات جالبی را ارائه می دهد که شامل این مانع کوچک کلاس سه مانع نقص ، بیش از دو مایل است.

پس از سه برد پیاپی ، سوستالا محبوب ترین بازیکن در اینجا است ، اما دفعه قبل چیزهای زیادی برای پس انداز نداشت و هرگز در این سطح به پیروزی نرسیده است ، بنابراین برای جستجوی جای دیگر می تواند هزینه ای به همراه داشته باشد.

طهاب ایفرج تابستان امسال ثابت قدم بوده است ، اما ترجیح شهر شامپاین است. پسر هشت ساله تام جورج در حال کاهش وزن بود و اگرچه آخرین باری که بیرون رفت خوب شکست خورد ، اما این نمره بالاتر از این مسابقه بود. او قبلاً امتیاز بالاتری کسب کرده است و فکر می کنم او به اندازه کافی در اختیار دارد تا بتواند در اینجا رقیبان خود را پشت سر بگذارد.

READ  شرط‌بندی بعدی استون ویلا: جرارد تماس درستی دارد

به طور معمول ، شما انتظار دارید دربی لندن هر دو طرف را به تلاش های بیشتر برانگیزد ، اما با توجه به عملکرد نامطلوب آرسنال در دیدار مقابل برنتفورد در بازی آخر هفته خود ، کار با توپچی ها به عنوان یک شرکت خطرناک به نظر می رسد.

مردان میکل آرتتا در دفاع ضعیف به نظر می رسیدند و در بازی مقابل زنبورها کمی جلو می رفتند و هر دو پیر امریک اوبامیانگ و الکساندر لاکازت بار دیگر در این بازی غایب بودند ، اما دامنه پیشرفت آنها محدود است.

در مقابل ، چلسی از آغاز بدون هیچ زحمتی در رقابت های خود لذت برد و دو پیروزی از جمله شکستن کریستال پالاس در بر داشت. این ممکن است به این آسانی نباشد ، اما دیدن آرسنال به طرز قابل توجهی دشوار است و من از بازدیدکنندگان برای گرفتن تمام امتیازها حمایت می کنم.

مجموع شانس برای این چندگانه: 24/1. به یاد داشته باشید ، قیمت های متعدد بر اساس محصول Sportsbook ما تعیین می شود ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *