گرت بیل 6/4 برای جذب منچستر یونایتد


گرت بیل 6/4 برای جذب منچستر یونایتد است در ادامه گزارش ها ، باشگاه از جادون سانچو منصرف خواهد شد و در عوض به مرد ولزی پیشنهاد یک قرارداد کوتاه مدت می کند.

یونایتد در تلاش برای به خدمت گرفتن است سانچو از ابتدای پنجره نقل و انتقالات و اگرچه آنها با شرایط و هزینه های نمایندگان توافق کرده اند ، اما آنها همچنان مایل به برآورد 110 میلیون پوندی بوروسیا دورتموند از این بازیکن نیستند.

پنجره انتقال بسته می شود 5 اکتبر اما شیاطین سرخ می خواهند مدت طولانی قبل از موعد مقرر کار خود را به پایان برسانند و اکنون به دنبال گزینه های جایگزین برای انگلیس هستند.

گفته می شود بیل یک گزینه پیشرو است. او از رئال مادرید خوشش نمی آید و سفیران Betfair ، ریوالدو و دیمیتار برباتوف در هفته های اخیر هر دو از او خواسته اند باشگاه جدیدی پیدا کند. آنها ممکن است سعی کنند او را به صورت قرضی با گزینه خرید به خدمت بگیرند ، اگرچه مادرید گفته است که فروش فوری با حدود 18.5 میلیون پوند را می خواهد.

تاتنهام، باشگاهی که بیل در سال 2012 به مادرید رفت ، هستند 11/4 بیل را برگرداند مدیر آنها ، ژوزه مورینیو ، طرفدار بیل است و گفته می شود که در سال 2017 سعی در جذب او برای منچستر یونایتد داشته است.

مرد ولزی است 15/2 برای ثبت نام در یک تیم MLS.

Solskjaer مناسب 956.jpg

یونایتد سعی کرد او را به خدمت بگیرد حداقل دو بار در گذشته اما امروز کسانی هستند که خرید او را بعنوان یک گام عقب مانده برای باشگاه در نظر می گیرند.

READ  آمار و نتایج لیگ برتر

زیر اوله گونار سولسکایر حس مشخصی از سبک بازی در یونایتد وجود دارد ، با تاکید بر جوانان و سرعت. این باشگاه همچنین سعی کرده است از نوع سیاست انتقال پراکنده تفنگ که باعث شد آنها نام های بزرگی از جمله آنجل دی ماریا ، رادامل فالکائو و الکسیس سانچز، که كمك كمك كرد.

از طرف دیگر ، بیل هنوز تنها است 31 و می تواند تجربه بازی های بزرگ و بزرگ را به یک تیم جوان یونایتد اضافه کند. او چیزهای زیادی برای ارائه دارد و وقتی بازی می کند ، تمایل دارد عملکرد خوبی ارائه دهد.

بیل تنها بازیکنی نیست که می تواند در این پنجره از برنابئو به اولدترافورد منتقل شود. اعتقاد بر این است که یونایتد در حال آماده سازی پیشنهادی برای خرید است سرژ رگیلون. او فصل گذشته را به صورت قرضی در سویا گذراند و در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل اسپانیایی ها یونایتد را تحت تأثیر قرار داد.

لیورپول هنوز هافبک بایرن را هدف قرار داده است

در همین حال ، لیورپول همچنان امیدوار به جذب است تیاگو آلکانتارا از بایرن مونیخ. قهرمانان آلمان جمعه شب فصل خود را آغاز می کنند اما آلکانتارا ممکن است بخشی از آن نباشد.

ملی پوش اسپانیایی در پایان فصل از قرارداد خارج است و یورگن کلوپ می خواهد او را به خط هافبک قهرمان لیگ برتر اضافه کند. به آن دلیل، آلکانتارا 1/3 برای پیوستن به قرمزها است، اگرچه اعتقاد بر این است که یونایتد 3/1 نیز همراه بارسلونا 10/3 علاقه مند است.

READ  بهترین شرط بندی برای لیگ برتر GW11 ، لالیگا ، سری A و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.