گرت بیل به اسپرز یک حرکت عالی برای همه طرف ها است


من نمی توانم سریال تلویزیونی را باور کنم بیل در مادرید در شرف رسیدن و پایان است! این خبر عالی برای همه افراد درگیر است. گرت عاشق اسپرز است، جایی است که او برای اولین بار به جهانیان نشان داد که چه کاری می تواند انجام دهد.

خواه حرکت وام باشد یا آنها او را به طور کامل بخرید، یک بار که او دوباره بازی می کند ، همه چیز مهم است. کیفیت هرگز از بین نمی رود. در سن 31 سالگی ، او هنوز توانایی بازی در نقش مهمی را در اسپرز دارد.

یک قدم به عقب در مسیر درست

بازیکنان خوب می دانند چگونه با افزایش سن بازی خود را به روز کنند ، حتی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نیز نحوه بازی آنها را تغییر داده اند. بیل در اسپرز بازیکنان بزرگی در اطراف خود خواهد داشت که به بیرون کشیدن بهترین ها در او کمک می کنند.

من مطمئن هستم که بیل در حال تماشای مستند مربوط به اسپرز بوده است ، همه یا هیچ چیز، بنابراین او می داند که اکنون باشگاه چگونه کار می کند. نماینده او در تماس خواهد بود و او از استادیوم جدید ، زمین تمرین شگفت آور آگاه خواهد بود.

این یک در مسیر درست گام بردارید برای یک بازیکن شگفت انگیز. سخت است که بگوییم این به تنهایی باعث می شود چالش های عنوان Spurs، اما این نشانه جهانی است که آنها می توانند تجارت جدی انجام دهند. بازیکنان در ترکیب تشویق می شوند و خریدهای احتمالی نیز به همین ترتیب.

قوی ترین حمله لیگ برتر

من چیز زیادی در مورد ژوزه مورینیو یا چگونه او بهترین نتیجه را از بیل خواهد گرفت ، اما من ایمان دارم که آنها به خوبی کار خواهند کرد. من می توانم از این سریال ببینم که مورینیو ساده و صادق است ، ما این را با رفتار او با دل آلی و دیگران دیده ایم. بیل قبل از انجام این معامله با مورینیو صحبت کرده و این بخشی از دلیل بازگشت وی خواهد بود.

بیل ، کین ، پسر ، دل آلی – مدیران برای این خط مقدم می کشند. اینکه مورینیو چگونه تیم را مشخص می کند سوال متفاوتی است و پاسخ به آن آسان نخواهد بود ، اما همه آنها گلزنان ثابت و بازیکنان ستاره ای هستند ، بنابراین داشتن یک مشکل خوب است.

READ  پالاس می تواند چلسی و دیگر نبردها را شکست دهد

MourinhoSpursBench1280.jpg

روی کاغذ ، آنها اکنون قویترین خط مقدم در لیگ همراه با لیورپول. اما Spurs fab چهار هرگز با هم بازی نکرده اند بنابراین باید ببینیم که چگونه ژل می شوند. بازیکنان اسپرز از قبل یکدیگر را می شناسند بنابراین فقط باید سریع بازی با بیل را بیاموزند. از نظر بیل ، بازی با کین و سون احتمالاً خیلی خوب به نظر می رسد. بیل احتمالاً قبلاً در حال ارسال پیام کوتاه به هری کین و دیگر بازیکنان اسپرز بوده ، گپ زده و مشتاقانه منتظر لینک شدن است.

من فقط می خواهم به تلویزیون تلنگر بزنم و ببینم گرت بیل دوباره در حال فوتبال بازی است! به عنوان هوادار ، ما می خواهیم بازیکنان این چنینی را در زمین ببینیم.

بیل و رودریگز می توانند در لیگ برتر متولد شوند

بی انصافی است که بگوییم مادرید استعداد بیل را هدر داد ، زیرا او در طول سالها کمک زیادی کرد ، اما آنها فرصتی را برای دریافت چیزهای بیشتر از دست داده اند. من مطمئن نیستم که چرا ، من چیزی خارج از آنچه در اخبار می خوانم نمی دانم ، اما بیل برای من در کنار رونالدو و مسی بود. او از چنین کیفیتی برخوردار بود و در بازی ها نیز این تأثیر را داشت.

اسپرز باید عشق را به بیل نشان دهد تا بیشترین بهره را از او ببرد. من نمی دانم داستان کاملی از اتفاقات بیل و زین الدین زیدان، اما از آنچه من خواندم مشکلی بین این دو وجود دارد. بیایید بگوییم زیدان گفت: “غنچه گوش کن ، قرار نیست هر دقیقه بازی کنی.” شاید بیل ناراحت شد. مدیر بعضی اوقات دوست ندارد شما را دوست داشته باشد ، حتی اگر در تمرین الاغ خود را بغل کنید ، بازی نخواهید کرد و این فقط همین است. اکنون همه از این حماسه خسته شده اند و فقط می خواهند بیل فوتبال بازی کند.

در مورد هم همینطور است جیمز رودریگز که به اندازه کافی در مادرید بازی نکرد. به نظر برخی ، به نظر می رسد جیمز در حرفه خود یک قدم به عقب برداشته است ، اما گاهی اوقات شما یک قدم به عقب برمی دارید تا دو گام به جلو بردارید. برای من جای تعجب است که این اتفاق افتاده است ، من هم با بیل و هم با رودریگز بازی کرده ام و آنها فوتبالیست های شگفت انگیزی هستند ، به اندازه کافی خوب هستند که در بالاترین سطح بازی کنند.

READ  Daily Acca: تاتنهام برای بازگشت به راه های پیروزی

بسیار دشوار است که بگویید آیا بیل از حضور در مادرید ناامید خواهد شد یا نه – او پیروز شد چهار لیگ قهرمانان. چگونه f ** k از آن ناامید می شوید ؟! فقط او خواهد فهمید که آیا تمام تلاش خود را برای ماندن و انجام حداکثر تلاش خود انجام داده است و اگر این کار را کرد ، دیگر پشیمان نخواهد شد. او کاملاً هر آنچه در توان داشت را برد.

بیل و مورینیو باید ذهنیت پیروزی را القا کنند

بسیار مهم است که افرادی که جام می گیرند در رختکن شما چه بازیکن و چه مدیر باشند ، بنابراین مورینیو و بیل می توانند این ذهنیت پیروزی را در اسپرز ایجاد کنند؟ یا آنها توسط باشگاه به پایین کشیده خواهند شد؟ قرار است باشد شگفت انگیز برای کشف کردن.

من فقط یونایتد را فتح کرده ام و آنها مرا تغییر داده و به عنوان قهرمانی لیگ تبدیل شده اند برنده ثابت. در اسپرز ، اتاق لباس ممکن است بیل و مورینیو را تغییر دهد. این چالش اکنون اسپرز است. بیل پیش از این در لیگ برتر حضور داشته و عملکرد بسیار خوبی داشته و این برای او آشنا خواهد بود.

بیل v اینتر 1280.jpg

خار بود خیلی فقیر در آخر هفته مقابل اورتون و لیاقت هیچ چیزی از بازی را نداشت. اورتون سخت بود ، در بعضی مواقع بسیار خوب بازی می کرد ، و این شروع خوبی برای فصل بود. اسپرز آهسته ، خسته به نظر می رسید ، مثل اینکه همه کار سخت بود ، حتی فکر می کرد این فقط اولین بازی است.

مورینیو انتظار چنین چیزی را نداشت و امیدوار است که آنها بتوانند سریع پیشرفت کنند. اسپرز نمی تواند دوباره به یک باشگاه میانه جدول تبدیل شود. فشار خیلی به ژوزه بستگی دارد ، او هر کجا که مسئولیت قهرمانی را کسب کرده است جام هایی را به دست آورده است و همه ما انتظار داریم که از او در اسپرز برخوردار شویم.

آزمون سخت اسپرز در بلغارستان

حریفان اسپرز در لیگ اروپا در روز پنجشنبه، لوکوموتیو پلوودیو ، طرف خوبی است که فوتبال خوبی بازی می کند. آنها اکنون پشت سر هم جام را از آن خود کرده اند ، بنابراین قوام نشان داده اند. برای فوتبال بلغارستان ، آنها بازیکنان خوبی دارند که مدتی است کنار هم هستند و شیمی دارند.

READ  یونایتد در شرط بندی 13/2 آخر هفته عنوان نخست را به دست آورد

اسپرز نمی تواند پلوودیو را دست کم بگیرد. خالی بودن استادیوم به اسپرز کمک می کند ، زیرا یک استادیوم پر از زمان بزرگ Plovdiv است. همه انتظار دارند که مورد ضرب و شتم قرار بگیرند ، بنابراین فشار کمی دارند و می توانند از خود لذت ببرند ، شاید حتی فرصتی برای یک بازیکن باشد که با داشتن یک بازی عالی برای خودش حرفه ای بسازد. اگر اسپرز لوکوموتیو پلوودیو را دست کم بگیرند ، پشیمان خواهند شد.

افسوس من این است که با توجه به این وضعیت نتوانستم شخصاً اسپرز را در کشور خود ببینم ، اما من مشتاقانه منتظر تماشای آنها در تلویزیون هستم. پلوودیو بازیکنانی دارد که باید به اسپرز صدمه بزنند – آنها از نظر فنی مستعد هستند ، و بعضی اوقات فوتبال بسیار خوبی را بازی می کنند. اگر اسپرز در انتظار توپ بلند باشد ، می تواند تعجب کند. پلوودیو نیز تیم بزرگی است و از نظر ضربه بسیار خطرناک است.

یونایتد می تواند با پیروزی در لیگ برتر شروع کند

تیم قدیمی دیگر من ، یونایتد، این آخر هفته بازگشت ، و من انتظار دارم که آنها سه امتیاز برابر بگیرند کریستال پالاس شنبه. من دیدم دونی ون دی بیک در بازی دوستانه مقابل ویا بازی کرد ، و این بسیار مثبت بود ، او در این سال نقش بزرگی در تمام بازی های بزرگ خواهد داشت. مردم انتظارات زیادی از او و تیم دارند – آنها منچستر یونایتد هستند و مدت زیادی است که آنها برای کسب عنوان قهرمانی به چالش نمی کشند.

در مورد اتفاقاتی که آخر هفته گذشته در لیگ برتر رخ داد ، من واقعاً می خواستم لیدز برای گرفتن یک امتیاز در لیورپول. شاگردان مارسلو بیلسا به طرز شگفت انگیزی بازی کردند و نشان دادند امکان حضور در لیورپول وجود دارد. من از فولام ناامید شدم ، آنها باید اصلاحات بزرگ دفاعی انجام دهند. من از کای هاورتز انتظار دارم که چلسی نیز رو به جلو باشد. اما روزهای ابتدایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *