کلید ورنر برای شروع سریع آبی ها


لوکاکو ، قطعه گم شده در اره منبت کاری اره مویی

بسیاری از مردم احساس می کنند که شاید چلسی نباشد لیورپول یا منچستریونایتد ، که امسال منچسترسیتی را به خوبی به ثمر می رساند. می توانید ببینید چرا. آنها بعد از شکست دادن سیتی قهرمان لیگ قهرمانان شدند و این بعد از آنکه توماس توخل تنها در نیمه فصل به میدان رفت.

تمام استوارهای قدیمی ، از جمله سزار آزپیلیکوئتا ، جورجینیو، N’Golo Kante و Mason Mount هنوز در آنجا هستند ، در حالی که افرادی مانند حکیم زیچ ، کای هاورتز و تیمو ورنر شرایط خوبی برای داشتن یک فصل از این لیگ در کمربند خود خواهند داشت.

خیلی زود است که انتظار دیدن داشته باشیم روملو لوکاکو در این بازی ، اما او یک خرید بزرگ است و برخی از چیزهایی که آنها در سال گذشته فاقد آن بودند – یک گلزن اثبات شده ، کسی که توپ را بالا نگه دارد ، حضور قدرتمند در جلو – توسط بلژیک حجیم ارائه خواهد شد.

در شرایطی که تامی آبراهام و میشی باتشوایی به نفع خود هستند ، جای تعجب نخواهد بود اگر توخل بدون بازیکن بازی کند مهاجم شناخته شده اینجا.

قرار ملاقات ویرا را چه کنیم؟

در مورد انتصاب پاتریک ویرا دو مکتب فکری وجود دارد. اول این که او یک مربی مبتکر و مترقی است که می خواهد هجومی بازی کند مبتنی بر مالکیت فوتبال و آرزوی تکان دادن تیمی که مدت زیادی است فوتبال عملگرا اما کسل کننده ای بازی می کند.

READ  همیشه وقتی چکش ها در خانه هستند به گل برسید

دوم این است که روی هاجسون تا زمانی که او آن را یک روز نامید ، بسیار بهترین فرد برای این کار بود و این پالاس از نظر ذهنیت طرف درستی نیست و همچنین بازیکنان مناسبی برای برنامه بازی ویرا ندارند. شاید فقط ویلفرد زاها و (مصدوم) ایبرچی ایزه بتوانند آن جوری فوتبال بازی کنند که ویرا می خواهد بازی کند.

من در اردوگاه دوم هستم. آوردن مدیری با تجربه و نتایج بسیار اثبات شده برای تلاش برای ایجاد یک ریسک بسیار بزرگ است انقلاب در باشگاهی که احتمالا تا حدودی خوش شانس است که هنوز در لیگ برتر حضور دارد. اما اثبات آن در پودینگ خواهد بود.

این یکی از آن قیمت ها است. در 1.282/7 در بورس ، برخی ممکن است احساس کنند که شما پول می خرید. پس از همه ، این قهرمانان اروپا است که دارای نام خانوادگی است و یکی از آنها مربیگری می کند بهترین در تجارتبه

در مقابل یک سرمربی جدید ، تعداد کمی از بازیکنان ستاره که واقعا می توانند تفاوت ایجاد کنند و یک رکورد افتضاح در برابر آبی ها ایجاد کنند. آنها در هر 7 بازی اخیر مقابل خود شکست خورده اند ، از جمله شکست 4-1 در خانه و 4-0 خارج از خانه در فصل گذشته.

عجیب ، Opta به ما بگویید پاتریک ویرا هرگز در 10 بازی مقابل چلسی به عنوان یک بازیکن شکست نخورده ، 6 برد و 4 تساوی کسب کرده است که یک رکورد محسوب می شود.

vieira_palace_dugout.jpg

اما باز هم ، بازی های اوایل فصل کارهای خنده داری را برای مردم انجام می دهند. به سختی می توان در قرعه کشی مورد نظر قرار داد 6.411/2 و حتی سخت تر است که به نفع برد کاخ در آن بحث شود 15.014/1به ما نمی خواهیم از تیمی حمایت کنیم شانس چلسی یا ، بنابراین این بازار بهتر است به حال خود رها شود.

READ  نکات لیگ برتر: آمار Opta رکورد عالی کین در برابر چکش را نشان می دهد

شانس Exchange نشان می دهد که “unders” خارجی است 2.111/10به وقتی در نظر بگیرید که 57.9 درصد از بازیهای خانگی فصل گذشته چلسی و 52.6 درصد از بازیهای خارج از خانه آنها زیر سه گل باقی ماند ، قیمت مناسبی به نظر می رسد.

دوباره ، 57.9 of بازیهای خارج از خانه پالاس در فصل گذشته بیش از 2.5 گل داشت ، و شش مورد از هشت بازی اخیر بین این دو گل.

همانطور که در مورد برنده مسابقه ، اگر گزینه های مناسب وجود ندارد ، ما باید این بازار را نادیده بگیریم.

در دنیای سازندگان شرط ، من قصد دارم 4/6 ضربه بزنم که چلسی در نیمه اول آن را هدایت می کند.

پالاس برای پیدا کردن پاهای خود بلافاصله ، همه چیز را در نظر خواهد گرفت ، و یک سفر خارج از خانه در تیم قدرتمند چلسی ، که فصل گذشته را با سبک پایان داد ، شاید امتحان بسیار سختی برای عقاب ها باشد.

با چلسی بروید تا در زمان استراحت پیشرو باشید.

طبق معیارهای او ، ورنر دفعه قبل فصل ضعیفی داشت. او تعداد زیادی بازی کرد (2589 دقیقه) اما فقط گل زد شش گلبه چند مورد برجسته وجود داشت که بیشتر روی اشتباهات او تمرکز می کردند تا اهدافش.

با این حال ، 12 پاس گل او تصویر بهتری از سهم همه جانبه او در تیم ارائه می دهد.

فکر می کنم او این فصل فصل بهتری را پشت سر بگذارد و این می تواند یکی از او باشد آخرین فرصت ها تا قبل از تصدی لوکاکو یک بازی را از وسط انجام دهید. در مقابل دفاع کاخ که ممکن است چندان قابل اعتماد نباشد ، آن 13/10 روی گل ورنر به اندازه کافی مناسب به نظر می رسد.

READ  نکات آرسنال و برنلی - در صورت دیدار با گلزنان کم ، گل ها در یک امتیاز عالی هستند

دوبله به پایان می رسد 3.254/9به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *