کانته در مقابل کین به اسپرز امتیاز می دهد


برایتون – لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

تمایل گراهام پاتر به بازی در یک شکل بسیار گسترده ، انتقال لطیف توپ از پشت و ساختن مثلث کوچک به یک سوم نهایی ، خیلی زیاد است آدم ساده برای بازی در برابر لباس های قدرتمند لیگ برتر. آنها در این فصل 10 گل به اورتون ، چلسی و منچستر یونایتد خورده اند.

در این برخوردها آنها هفت حمله را از ضد حمله دریافت كردند یا ضربات ایستگاهی را از ضد حمله بردند ، در حالی كه دو نفر دیگر از روی پاسهای شلخته مدافعان میانی مستقیم به سمت حریف رفتند. لیورپول از بازی در چنین تیم باز ، با خوشحالی لذت خواهد برد دیوگو جوتا، روبرتو فیرمینو و سادیو مانه در یک سوم نهایی به طور موثر فشار می آورند تا این اشتباهات را به عنوان تلاش برایتون از پشت ایجاد کنند.

حتی اگر برایتون از مطبوعات طفره رود ، سبک فوتبال آنها در مالکیت توپ به معنای این است که لیورپول می تواند پس از یک انتقال ، با سرعت زیاد میزبان را شکست دهد. با توجه به این موضوع به خصوص من باید خطرناک باشد کایل لمپتی، تنها مدافع راست طبیعی باشگاه ، پس از اخراج در برابر استون ویلا محروم است. روی لیورپول شرط ببندید تا با اختلاف زیاد پیروز شوید.

اورتون – لیدز
شنبه ، ساعت 17:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

سابقه هشدار دفاعی اورتون در این فصل ناشی است جیمز رودریگز با خطاهای خود که مستقیماً به چهار هدف مخالف منجر می شود ، قادر به دفاع مناسب از سمت راست نیست. به همین دلیل کارلو آنچلوتی برای پیروزی 3-2 در فولام به پیروزی 3-4-3 روی آورد ، اگرچه در نهایت این مسئله فقط مشکلاتی را در منطقه دیگری ایجاد کرد.

READ  گرگ ها می توانند در Molineux شمارش معکوس گل را حفظ کنند

فولام دو گل ساده از یک دوتایی دور لبه D به ثمر رساند و آنچه را که اغلب اتفاق می افتد وقتی 3-4-3 محکم به عقب زده می شود تا 5-2-3 شود. حفره هایی در اطراف و بین هافبک دو نفره آلان و عبدالله دوکوره وجود داشت. لیدز یک دوتایی به خصوص پیچیده و خوش نقشه هستند ، وینگرها از طریق ترکیبات تیز سوراخ شده در تمرین ، به آن فضای اطراف D می پردازند.

با این حال ، اورتون نیز تهدید خواهد کرد. شکل گیری جدید آنها به این معنی است که بدن های اضافی به اندازه ای که بال های عقب می توانند برای حمایت از جیمز و ریچارلیسون فشار بیاورند ، بالاتر است و در اینجا ممکن است لیدز آسیب ببیند. در آنچه وعده داده می شود یک بازی باز بین دو طرف باشد که مایل به ضد حمله و ضد حمله هستند ، احتمالاً اورتون از جناحین بیشتر از تعداد بازدیدکنندگان خواهد شد و توپ را به شکل مناسب درمی آورد. دومینیک کالورت-لوین. در این یکی اهداف زیادی وجود خواهد داشت.

مارسلو بیلسا فریاد 1280.jpg

ساوتهمپتون مقابل من یونایتد
یکشنبه ، ساعت 14:00
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

مربیگری رالف هازنهوتل ، ساوتهمپتون را به تیمی آراسته و تنظیم شده تبدیل می کند تله های فشار دادن پیچیده و ضد حمله در ریتم های مشخص و از پیش تعیین شده ، که کم و بیش دقیقاً برعکس سبک پهن ضربه مدیر منچستر یونایتد است. Ole Gunnar Solskjaer آدم جزییاتی نیست ، بلکه انتظار دارد بازیکنانش بداهه پردازی کنند و مشکلات را حل کنند.

READ  برنلی - وستهم: مردان مویس می توانند دوباره ویژگی های جنگندگی خود را نشان دهند

پس میزبانان واقعاً باید از این مزیت برخوردار باشند. Saints برای مدت طولانی در میانه میدان دور از یونایتد می نشیند ، چه آدامز و تئو والکات – که 4-4-2 پیشرو هستند – در مقابل فرد و اسکات مک تومینای نشسته اند تا قطع خطوط عبور به خط میانی مدافعان میانی یونایتد به مالکیت یک طرف و بدون هدف کاهش می یابند و به محض ورود توپ به نیمه ساوتهمپتون به یک پرس هوشمند تبدیل می شوند.

روی ضدحمله ، پرکارترین روش حمله هاشنوتل این است که این دو وینگر به درون فضاهای نیمه نفوذ کنند و پشت سر هم برای حمایت از مهاجمان به جلو حمله کنند. موسی ججنپو و استوارت آرمسترانگ باید بتواند از شکاف های به جا مانده از مارکوس راشفورد و خوان ماتا و حمله به مدافعان پشت کار یونایتد که بیش از حد کار کرده اند استفاده کند. من برای پیروزی از مقدسین حمایت می کنم.

چلسی – تاتنهام
یکشنبه ، ساعت 16:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

آمار دفاعی چلسی به طرز چشمگیری بهبود یافته است ، اما این ممکن است به دلیل یک بازی بسیار آسان باشد. رو به رو شدن با اسپرز ، بهترین تیم ضد حمله در کشور ، آزمایش خوبی است که آیا فرانک لمپارد واقعاً موفق شده است مسائل خود را در مرحله انتقال وصله کند. در بازی هایی از جمله تساوی 3-3 با وست بروم و ساوتهمپتون ، چلسی فقدان ساختار در حالی که در اختیار داشتن به این معنی بود که آنها بیش از حد قادر به پوشاندن فضاها هنگام مقابله نیستند.

READ  از مدعیان تا مدعیان تاج و تخت

لمپارد با انتقال N’Golo Kante به یک موقعیت دفاع دفاعی در خط میانی ، بهترین بازیکن تکل خود را در سوراخ بین خط دفاع و خط میانی تلاش کرده است این مسئله را برطرف کند. برخلاف نظر رایج ، کانته بندرت بازی کرده است نقش Makelele، فقط چند بار در آغاز سلطنت آنتونیو کونته قبل از آزمایش در ژوئن ، این کار را انجام داد.

حریف مستقیم او در روز یکشنبه هری کین است ، که به مسابقات سقوط خواهد کرد شماره 10 فضایی برای شروع ضدحمله های اسپرز پس از مدت ها در اختیار داشتن چلسی – یا حداقل این برنامه ژوزه مورینیو است. در هر دو دیدار اخیرشان ، در واقع این تیم لمپارد است که توانسته است آرام بنشیند و فشار را دعوت کند و در هر دو بازی پیروز شود. در هر صورت ، نبرد بین کین و کانته احتمالاً نتیجه را تعیین می کند. کین باید به برتری برسد ، یعنی برد تاتنهام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.