کالامبا اسلات آنلاین جدید مرواریدهای آفرودیت را معرفی می کند.


توسعه دهنده اسلات آنلاین با بالاترین رتبه بازیهای کالامبا یک ماجراجویی جدید زیر آب را به قرقره ها می آورد. در بازی Pearls of Aphrodite ، جدیدترین اسلات 5 × 4 توسط Kalamba ، به الهه عشق دوست داشتنی یونانی بپیوندید. این شیار بصری خیره کننده ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، از جمله Ocean Respins ، مجموعه مروارید و چرخش های اضافی ، در میان گزینه های دیگر!

مرواریدهای آفرودیت را بشناسید

در اعماق دریا به خانه خود سفر کنید آفرودیت، جایی که می توانید یک حلقه یونانی کامل با ستون های بزرگ و پیچک پیدا کنید. قرقره ها را بچرخانید و ببینید چه نمادهایی با هم ترکیب می شوند که چندین پشته منجر به ویژگی های خاص می شوند.

یکی از ویژگی های بازی اسلات آنلاین دهانه اقیانوس است در بازی پایه ، نمادهای انباشت هنگام بازی جمع آوری می شود. هنگامی که به اندازه کافی دارید ، فعال می کنید اقیانوس پاسخ می دهد. در این دور ، گسترش دهنده های چند برابر برای پوشش همه موقعیت ها در ستون های تصادفی اضافه می شوند. این به ایجاد ترکیب های برنده در بازی کمک می کند. یک سکه نقره با سکه نقره و دو سکه طلا دریافت می کنید.

سه یا چند نماد پاداش روی قرقره ها بدست آورید و پاداش چرخش اضافی را فعال کنید. نمادهای ویژه 2 برابر با سه نوع و چهار نماد جایزه 6 برابر شرط پرداخت می کنند. هنگامی که چرخش های اضافی را شروع می کنید ، مناطق وحشی در حال گسترش به عنوان قفل کردن گونه های وحشی چند برابر روی قرقره ها وجود دارد.

READ  رایزنی های رسانه ای در کنیا

با ضرب قفل وحشی، متوجه خواهید شد که ضریب بر اساس مقدار متر مربوطه تعیین می شود. مقدار متر با هر چرخش افزایش می یابد ، که به شما کمک می کند ضرب بیشتری بدست آورید هنگامی که نمادهای چرخش اضافی روی قرقره ها ظاهر می شوند ، می توانید تعداد بیشتری چرخش نیز بدست آورید.

COO و بنیانگذار بازیهای Kalamba Games ، الکس کوهن ، در مورد عنوان جدید نظر داد با بیان: “مروارید آفرودیت ترکیبی جذاب و لذت بخش از تصاویری جذاب و ویژگی های عالی است که بازیکنان را در قلب یکی از بزرگترین داستانهای اساطیر قرار می دهد.”

پیوستن به Blazing Bull 2

کالامبا گیمز امسال بسیار مشغول ایجاد محتوای بازی اسلات آنلاین جدید بوده است. قبل از انتشار این عنوان جدید ، توسعه دهنده از راه اندازی Blazing Bull 2 ​​خبر داد. اسلات ویدیو بر اساس بازی اصلی Blazing Bull است که در سال 2020 منتشر شد.

آخرین نسخه تا حداکثر ارائه می دهد 50،000 برابر سهام بعلاوه بسیاری از ویژگی های اضافی از جمله چند برابر چرخش وحشی و اضافی. در طول بازی چرخش اضافی ، یک پیچ انرژی یک نماد را به صورت تصادفی دو یا سه برابر می کند در حالی که ضرب ضرب نیز فعال است و یک ضرب را انتخاب می کند تا به ایجاد پتانسیل برنده شدن بیشتر کمک کند.

هر دوی این بازی های جدید را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی است بازیهای کالامبا توانسته ایجاد کند هر دو ویژگی ها و تم های منحصر به فردی را برای علاقه مندی شما به چرخش حلقه ارائه می دهند!

READ  طرح نظارت پیشرفته هوش مصنوعی Resorts World Sentosa دچار تاخیر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.