چوب کیوی قناری ها را فرو می برد


دایک و فارک باید روندهای نگران کننده را معکوس کنند

در ابتدای فصل 2017/18 ، کریستال پالاس یک رکورد ناخواسته ثبت کرد ، در هفت بازی اول خود شکست خورد و با اخراج فرانک دی بوئر ، سرمربی خود واکنش نشان داد. شنبه شهر نورویچ دانیل فارک او بسیار مایل است که تیمش از تطبیق آن رکورد خاص و افزایش روند وحشتناک در لیگ برتر اجتناب کند.

شاگردان فارک 16 بازی متوالی در لیگ برتر را با شکست پشت سر گذاشته اند ، هرچند با یک فصل غالب در فصل 2020/21 در چمپیونشیپ در میانه این دور ، شکست خورده اند و تا کنون تلاش کرده اند تا بر فصل تأثیر بگذارند. پس از باخت سنگین به لیورپول و منچسترسیتی برای شروع رقابت ها ، قناری ها به سختی لسترسیتی ، آرسنال ، واتفورد یا اورتون را با مشکل مواجه کردند. خوشبختانه برای بازدیدکنندگان ، میزبان آنها در وضعیت مشابهی ضعیف هستند.

در نه سال زیر شان دایچ برنلی شهرت زیادی برای رفتن پیدا کرده است ، اما مطمئناً اخیراً چنین نیست. Clarets از ژانویه در یک بازی لیگ در تورف مور برنده نشده است و در این فصل در خانه خود برای برایتون و آرسنال شکست خورده است. اگرچه آنها در تساوی 2-2 هفته گذشته مقابل لسترسیتی علائم بهبود را نشان دادند.

طرفداران Dyche ، به طور قابل ملاحظه ای ، مورد علاقه هستند و پیروزی برای طولانی ترین مربی در این بخش مطمئناً قیمت آن را افزایش می دهد. فارک در حال حاضر مدیر بعدی است که این تیم را ترک می کند 5.52/9، به طور چشمگیری کوتاه شود

READ  چه کسی برنده توپ طلا می شود؟ مسی مورد علاقه لواندوفسکی و جورجینیو

قرعه برنلی هفته گذشته با امضای قرارداد جدیدی همراه شد ماکسول کورنت اولین گل خود را برای تیم به ثمر رساند ، اما این است کریس وود که به طور معمول منبع اصلی اهداف مردان Dyche است. ملی پوش نیوزلندی در هر چهار فصل حضورش در لانکاشیر حداقل 10 گل در لیگ به ثمر رسانده است و چند هفته پیش در تساوی 1-1 با لیدز از مرز خارج شد.

ظاهراً بخشی از مشکل نورویچ ناتوانی فارک در یافتن شریکی مطمئن و مداوم برای مدافع میانی بوده است گرانت هانلی با ترکیبی از بن گیبسون ، اندرو امبامیدل و اوزان کاباک پر کردن در کنار اسکاتلندی بین المللی تا کنون این مدت.

هانلی با وود روبرو می شود ، که کاملاً با سبک بدنی برنلی سازگار است و برای نبرد آماده می شود. کورنت ، که در جناح چپ بازی می کرد ، در اولین شروع خود در لیگ برتر درخشان به نظر می رسید و به دنبال پیوستن به آن خواهد بود دوایت مک نیل و اشلی وست وود برای تهیه برنلی بزرگ شماره 9.

شرط ساز از وود برای گلزنی در هر زمان و برنلی برای برد 2.68 @ ارزش نگاه کردن را دارد

محافظت از کلید سربی برای برگشت Clarets

داستان فصل برنلی تا کنون در حفظ برتری ناموفق بوده است ، پس از شش بازی The Clarets دو بار مساوی کرده و چهار بار شکست خورده است ، علیرغم این واقعیت که هر پنج گل آنها در این فصل باعث جلو افتادن آنها در بازی شده است. شاگردان دایچ در چهار بازی اخیر اولین گل را به ثمر رسانده اند و اگر بتوانند این موفقیت را بعدازظهر شنبه تکرار کنند ، شانس خود را افزایش خواهند داد.

پس از فروش امی بوندیا در تابستان به استون ویلا نورویچ به نظر می رسد جرقه ای خلاقانه از دست داده است ، از نظر گلهای زده شده (2) ، گلهای مورد انتظار (5.3) و نرخ تبدیل شوت (3.3)) در رده آخر لیگ قرار دارد. برنلی به خوبی سازماندهی شده است و انتظار می رود که عمیق بنشیند تا ممکن است سقوط کند ماتیاس نورمن، که آزمایش کردند جردن پیکفورد چند بار از راه دور هفته گذشته ، یا میلوت راشیکا، که در تابستان با شهرت شایسته ای به سیتی پیوست تا تهدیدی را ارائه دهد.

هیچ یک از 43 بازی بین این دو تیم 0-0 به پایان نرسیده است ، بنابراین در شرایطی که نورویچ تلاش می کند تا موقعیت زیادی را در مقابل دروازه به ثمر برساند و بارنلی اغلب با یک شروع سریع شروع می کند ، انتظار دارم هواداران وطن ببینند. تیم آنها یک برد 1-0 کسب می کند @ 8.615/2به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.