چوب می تواند تاثیر فوری برای سرخابی ها داشته باشد

سرخابی‌هایی که امیدوارند خریدهای جدید بتوانند جرقه‌ای ایجاد کنند

امتیاز لیگ برتر برای نیوکاسل هنوز هم فقط هستند چکیدن به جای اینکه عجله داشته باشند و این بدان معناست که آنها آخر هفته را در انتهای جدول شروع می کنند.

اما آنها علاوه بر اینکه توسط صاحبان ثروتمند بزرگ خریداری شده اند، خریده اند شانس آورد به عبارت دیگر: احتمالاً سه تیم در این فصل وجود دارند که می توانند بدتر از آنها باشند!

یکی از آنها واتفورد است که 13 امتیاز در مقابل 11 امتیاز نیوکاسل دارد. این بدان معناست که سرخابی ها می توانند با پیروزی از آنها بالاتر بروند و با توجه به اینکه برنلی رده سومی هنوز یک بازی دیگر متوقف شده است، سه امتیاز برای مردان ادی هاو آنها را از سقوط خارج می کند. منطقه

البته، ما اکنون در ژانویه هستیم و این همیشه به عنوان زمانی در نظر گرفته شده بود که نیوکاسل در پنجره نقل و انتقالات شروع به فشار دادن پدال گاز می کرد.

تا اینجای کار آنها به جای دیدنی بودن، آن را معقول نگه داشته اند و از خدمات دفاع کناری انگلیس بهره برده اند کایران تریپیر و مهاجم کریس وود از برنلی

هر دو روز شنبه برای انتخاب در دسترس خواهند بود.

جهش رانیری در حال از بین رفتن است

برای مدتی آنجا به نظر می رسید واتفورد با انباشتن خدمات یک مینی مستر استروک را به دست آورده بود کلودیو رانیری.

این بازیکن ایتالیایی که لستر را به قهرمانی رساند، پیروزی های چشمگیری مقابل اورتون (5-2) و منچستر یونایتد (4-1) به دست آورد، اما آنها بهترین هستند. پرت بزرگ از سلطنت او تا کنون

READ  نکات اورتون - استون ویلا

آنها آن را دنبال کرده اند شش شکست متوالی در لیگ برتر و باخت 4-1 در جام حذفی مقابل لستر. در یک لحظه، تعجبی نخواهد داشت که رانیری به یکی دیگر از سرمربیان هورنتز تبدیل شود که به سرعت از دروازه خارج می شود.

برای این یکی، آنها بازیکنان غایب در جام ملت های آفریقا دارند: اسماعیلا سار، ویلیام تروست-اکونگ، آدام ماسینا و عمران لوزا. شک و تردیدهای دیگری در مورد مصدومیت وجود دارد.

واتفورد در مقابل نیوکاسل رکورد خوبی به دست آورد پنج برد در 10 بازی آخر اما رانیری در تلاش است تا آهنگی را از شرایط فعلی بدست آورد.

با مزیت خانگی، نیوکاسل روشن هستند 2.111/10 علاقه مندی ها برای ذخیره سه امتیاز.

قرعه کشی است 3.711/4 در حالی که واتفورد هستند 3.8514/5 تا با پیروزی به جنوب برگردند.

از نظر فرم خانگی و خارج از خانه، نیوکاسل تنها یک برد، پنج تساوی و چهار شکست دارد. آنها 13 گل به ثمر رسانده اند که خوب است اما دریافت 22 گل خوب نیست.

واتفورد بوده اند رونق اما عمدتا سقوط در سفرهایشان آنها دو برد را بردند اما شش تای دیگر را باختند. تنها 9 تیم تعداد گل های خارج از خانه خود را با 11 گل بهتر کرده اند، اگرچه تقریباً نیمی از آنها در یک بازی در گودیسون به ثمر رسیده اند.

کریس وودامضای این هفته در رسانه ها بسیار مورد بحث قرار گرفته است. آیا زیرکانه است؟ آیا برنلی دیوانه است که به رقیب سقوط بفروشد؟ یا آیا مردان شان دایچ برای مهاجمی که فقط سه گل در این فصل زده است، قیمت زیادی دریافت می کنند؟

READ  چلسی در یک شرط بندی آخر هفته 73/1 تیتر اول را می کشد

وود می گوید که این کار را کرده است بیات شدن در برنلی، بنابراین یک حرکت می تواند دنیای خوبی برای او داشته باشد.

یکی از یافته های جالب وقتی که به آمار وود نگاه می کنیم این است که او تمایل دارد بهترین های خود را بعد از کریسمس تولید کند.

ترم گذشته او فقط سه هدف در بانک قبل از روز کریسمس داشت (همان کمپین فعلی). فصل را با 12 به پایان رساند به نام او، حملاتی که به حفظ برنلی کمک کرد.

بازگشت به فصل قبل و او هفت گل دیگر را از ژانویه به بعد اضافه کرد. به نظر می رسد که نیوکاسل دارد او را در یک زمان خوب کیف کرد و این فرصت عالی برای نیوزیلندی به نظر می رسد تا به زمین بیفتد.

واتفورد در این فصل در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه نداشته است، اگرچه آنها معمولاً گلزنی می کنند. در هفت باخت متوالی فعلی خود، آنها در واقع در شش تای آنها گل زده اند.

بیایید همه اینها را کنار هم بگذاریم و برگردیم کریس وود هر زمان گل بزند، نیوکاسل برنده شود و هر دو تیم گل بزنند. پرداخت می کند 5.04/1 بر روی Bet Builder.

ایالت هشتم

واتفورد هستند بدون کلین شیت در هیچ یک از 28 بازی اخیر خود در لیگ برتراز زمان شکست 3-0 لیورپول در فوریه 2020. آخرین کلین شیت خارج از خانه هورنتز در این رقابت ها در ژانویه 2020 بود که در پیروزی 3-0 مقابل بورنموث ادی هاو انجام شد.

READ  هاوارتز برای الهام بخشیدن به گل در برابر لیورپول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *