چه کسی برنده مسابقه اخراج لیگ برتر می شود؟ نونو پس از شکست حمایت کرد

نونو اسپیریتو سانتو است 5.32/9 در بورس این اولین مربی برتر این فصل است که پس از سقوط تاتنهام به سومین شکست پیاپی خود در لیگ ، شغل خود را ترک کرد و در برابر رقیب اصلی آرسنال بسیار وحشتناک به نظر می رسید.

مدیر برایتون گراهام پاتر مورد علاقه جانشین نونو است اگر دانیل لوی پرتغالی را اخراج کند ، به عنوان سرمربی اسپرز به میدان می رود.

دوران نونو به سرعت تیره شده است

اسپرز در ورزشگاه امارات توسط توپچی ها کنار گذاشته شد و قبل از نیمه اول با نتیجه 3 بر صفر عقب رفت و شاگردان میکل آرتتا در دربی شمال لندن بیداد کردند. این دیدار با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

چند هفته پیش ، پس از شروع ضعیف آرسنال ، آرتتا یکی از گزینه های مورد علاقه برای از دست دادن شغل خود بود ، اما پس از سه پیروزی در این بازی ، او بیرون به 6.86/1به

دانیل فارک 4.47/2 این تنها مربی است که شانس کمتری نسبت به نونو برای بازی بعد از شکست نورویچ در هر شش بازی خود تا کنون دارد.

آرسنال هستند 2.427/5 برای شش تیم برتر در حالی که اسپرز به میدان رفته است 2.85/9به

پاتر مورد علاقه سرمربی بعدی اسپرز است

نونو در تابستان پس از ناکامی در مورد رویکردهای آنتونیو کونته و دیگر نامزدهای ترجیحی ، شغل اسپرز را به دست آورد. لقب پرتغالی به اسپرز داده شده است “انتخاب پنجم” و به نظر می رسد تا زمانی که پیشرفت چشمگیری از طرف تیم ایجاد نشود ، به دنبال چنین نوع چوبی خواهد بود.

READ  پی اس جی و منچستریونایتد در رقابت برای به خدمت گرفتن مدافع

اسپرز در سه بازی ابتدایی خود در فصل جاری لیگ برتر به پیروزی رسید اما از آن پس در سه بازی شکست خورده و به رده یازدهم سقوط کرده است. پس از شکست دیروز ، او گفت که انتخاب تیمش اشتباه بوده – پذیرش محترمانه ای که می تواند او را به خود مشغول کند.

طرفداران در رسانه های اجتماعی اشاره کردند که پاتر برایتون در رده ششم قرار دارد. اعتقاد بر این بود که پاتر یکی از مربیان رادار لوی در تابستان بود ، اما باشگاه به جای او با نونو رفت.

در حال حاضر پاتر 3/1 به عنوان سرمربی بعدی اسپرز با برندان راجرز 9/2 و مائوریسیو پوچتینو 6/1 نیز در رقابت هستند.به

کین باز هم شلیک نمی کند

همه در اسپرز نگران شکل هری کین خواهند بود.

او دوباره به نظر می رسید که هنوز در لیگ برتر گلزنی نکرده است. منچسترسیتی وقتی شنبه چلسی را شکست داد از یک نتیجه عالی برخوردار شد اما پپ گواردیولا همچنان در مورد کمبود مهاجم شماره 9 خود صحبت می کند.

با توجه به حواس پرتی کین ، به نظر می رسد انتقال او به سیتی دوباره زنده شود. دوباره ، کاپیتان انگلستان فصل ها را به آرامی در گذشته شروع کرده و دوباره به رقابت برای کسب کفش طلا می پردازد. شرط بندی ها متقاعد نشده اند که می تواند ترفند را تکرار کند و او به 22.021/1 بهترین گلزن لیگ برتر شودبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *