چلسی با سیتی به عنوان مدعی قهرمانی نزدیک شده است


راحتی و کنترل ، کلماتی که تعریف کرده اند چلسیشروع فصل 2021-221 لیگ برتر اما توماس توخل ، سرمربی آبی ها ، در نیمه وقت سفر خود برای دیدار مقابل تاتنهام در بعدازظهر یکشنبه ، ظاهراً احساس می کرد طرف او کمی ناراحت کننده است ، زیرا آنها به اسپرز بیش از حد اجازه می دهند جای پای خود را حفظ کنند.

سپس ، با یک تغییر هوشمندانه در پرسنل، تاکتیکدان آلمانی طراح ترین 45 دقیقه فوتبال چلسی در این فصل بود. خاموش Mason Mount رفت و آمد نگوگو کانتهبه ناگهان کنترل مرسوم آنها بازگردانده شد و نتیجه نهایی 3-0 نتیجه کمی نشان داد که دوره دوم برای آنها چقدر راحت بوده است.

عمق استعداد در اختیار او بزرگترین امتیاز توخل است – توانایی او در مبادله یکی از درخشان ترین استعدادهای جوان اروپا با یکی از بهترین و موفق ترین هافبک های جهان در گواه این مدعاست. تاتنهام هاتسپور ورزشگاه – اما این واقعیت است که چنین تعداد زیادی از بازیکنان ستاره با توانایی سرمربی در ایجاد تنظیمات حکیمانه در بازی همبستگی دارند که باعث شده چلسی به رکورد زودهنگام برسد.

تیاگو سیلوا ، کانته و آنتونیو رودیگر گلها در حالی که آبی ها در 45 دقیقه پایانی اسپرز را شکست دادند و با نتیجه مشابه لیورپول مقابل کریستال پالاس در روز گذشته ، چلسی در صدر جدول قرار گرفت – بالاتر از مردان یورگن کلوپ به ترتیب حروف الفبا ، با امتیاز ، گل زده و گل. حرارت مرده را پذیرفت

مال پپ گواردیولا شهر منچسترقهرمان فعلی ، همچنان مورد علاقه خود برای حفظ عنوان خود هستند – سیتی در دسترس است 3.052/1 در بورس Betfair قهرمان لیگ برتر بازار – با وجود تساوی ناامید کننده 0-0 در اتحاد در شنبه ؛ نتیجه ای که می تواند برای تیم میزبان بدتر باشد اما برای تصمیم جنجالی VAR مبنی بر لغو پنالتی برای قدیسین.

READ  منچستریونایتد می تواند از بازاخسیر شوکه شود

اما اعتبار قهرمانی چلسی در این واقعیت منعکس شده است که آنها می توانند عنوان قهرمانی لیگ برتر را به عنوان قهرمانی فصل گذشته اضافه کنند. لیگ قهرمانان پیروزی در فقط 3.155/11 در بورسبه

مانه اصلی

زدن اولین گل از لیورپولسادیو مانه با شکست 3 بر صفر کریستال پالاس در آنفیلد در روز یکشنبه ، سیزدهمین بازیکنی شد که به این مرحله رسیده است. 100 گل برای قرمزها و دیگر هیچ حری مناسب برای مهاجم وجود نداشت که بتواند وزن خود را در مقابل غارت کند. ضربه مانه باعث 9 بازی متوالی مقابل پالاس شد که او در آن گل زده است ، رکورد لیگ برتر در بازیهای متوالی مقابل یک تیم.

اهداف از محمد صلاح و نبی کیتا سه امتیاز دیگر برای مرسی سایدرهای بدون شکست کلوپ ثبت کرد. در دسترس برای بازگشت در 4.67/2 در بورس در قهرمان لیگ برتر در حال حاضر ، لیورپول در حال نزدیک شدن به فرم غیر قابل نفوذ عنوان قهرمانی خود در فصل 20-2019 است.

منچستر یونایتد سومین تیمی است که با 13 امتیاز به چلسی و لیورپول پیوست و با 13 گل از پنج بازی ابتدایی خود ، بالاترین گلزنان لیگ است.

و با وجود اینکه تنها دو بازی لیگ از زمان بازگشت موفقش به باشگاه انجام داده است ، کریستیانو رونالدو در حال حاضر 23 درصد از کل گلزنی یونایتد را به خود اختصاص داده است. پرتغالی است این 3.185/40 مورد علاقه در بورس تا فصل را به عنوان بهترین گلزن لیگ برتر به پایان برساند.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

پنج بار برنده توپ طلا برابر شد وستهام در ورزشگاه لندن روز یکشنبه پس از یک عملکرد نامطمئن از سوی تیم اوله گونار سولسشر ، آنها بعد از نیم ساعت از ضربه سید سعید بنراهما عقب ماندند.

جسی لینگارد در نیمه دوم از روی نیمکت بیرون کشیده شد و تأثیر مثبت بیشتری نسبت به او در اواسط هفته داشت ، زمانی که خطای برگشت اشتباه او منجر به گل دیرهنگام یانگ بویز و شکست 2-1 لیگ قهرمانان شد. در اینجا ، در مقابل باشگاهی که او در نیم فصل دوم فصل گذشته به صورت قرضی با او پیشرفت کرد ، هافبک انگلیسی موفق به گلزنی شد تا تیم مهمان به سختی 2-1 پیروز شود.

دیوید مویز در دوگست وستهم با تعویض های خود کمتر زیرک بود. وقتی سرمربی سابق اولدترافورد یک ضربه پنالتی برای ذخیره امتیاز در عمق بازی دریافت کرد ، مارک نوبل را وارد دروازه کرد اما ضربه اول هافبک کهنه کار در این بازی توسط دفع شد. دیوید دخیا – یک اشتباه نادر برای اولی و یک پنالتی نادر برای دومی.

اگرچه یونایتد در مقابل زحمت کشید وستهام، از بین بردن نتایج دور از چنین مخالفت مهیب ، نشان یک مدعی واقعی است. آنها برای بازگشت در دسترس هستند 7.87/1 در بورس قهرمان لیگ برتر بازار.

توپچی ها آتش می گیرند و مرغ دریایی درد می کند


Arteta.jpg

ضربه آزاد 20 متری مارتین اودگارد ، تنها گل بازی ، یک ضربه دل انگیز بود ، اما بقیه انبار مهماتنمایش مقابل برنلی در تورف مور چندان زیبا نبود. اگرچه در نهایت م effectiveثر بود. فقط برای دومین بار در این فصل – اما مهم ، برای دومین هفته متوالی – توپچی ها هر سه امتیاز را جمع آوری کردند.

READ  نکاتی در مورد نیوکاسل - برایتون - گلها از بازی Mepies تازه رایگان استفاده می شوند

با پیروزی آنها در مقابل نورویچ و برنلی ، هر گونه خوش بینی که در امارات مجاز است باید محتاط ترین باشد. ولی میکل آرتتا در حال حاضر شروع به دیدن شاخه های سبز امید می کند. در دسترس برای بازگشت در 5.24/1 در بورس Betfair مدیر بعدی برای ترک موقعیت در بازار ، اسپانیایی دیگر مورد علاقه مربی بعدی نیست که اخراج می شود – تمایز ناخواسته ای که در دسترس 5.04/1 در بورس پس از تساوی 1-1 نیوکاسل با لیدز در روز جمعه ، اکنون متعلق به استیو بروس است.

و آرسنال هم اکنون آماده بازگشت است 3.155/11 در بورس بالا 6 پایان بازار ، جایی که پر پرواز است برایتون – آنها که چهارشنبه در جدول قرار دارند ، با یک امتیاز فاصله بالاتر ، پس از شکست 2-1 لستر در ورزشگاه آمکس در روز یکشنبه – می توانند در 6.05/1به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *