پیچ و تاب ویدئویی جدید Pragmatic Play با موضوع مصر باستان


بازی عملگرا مکانیک ابتکاری را برای اولین بار با الهام از مصر باستان به یکی از عناوین خود معرفی کرد شکاف ویدئویی، ظهور Giza PowerNudge ، جدیدترین افزودنی به مجموعه چند محتوا ارائه دهنده.

این 5 حلقه، 3 ردیفه، 10-خط پرداخت بازی یک چرخش تخیلی در یک ژانر خوب استفاده می کند و تمدن جدیدی را با احساس steampunk/digital به ارمغان می آورد ، در حالی که یک مکانیک جدید با تکنولوژی بالا را به نمایش می گذارد.

در اینجا ، بازگشت به پخش کننده (RTP) است 96.49 درصد در حالی که گیم پلی است بسیار فرار و حداکثر برد این است 4000 برابر شرطبه

مکانیک و نمادهای جدید بازی:

پیشرفت PowerNudge هدف خود را به عنوان جایگزینی برای سیستم آبشاری آبشاری و در تمام مراحل گیم پلی ظاهر می شود، از جمله بازی پایه و در حین چرخش های بیشتر هنگامی که a ضرب برنده پیشرونده در بازی است هر ترکیب برنده ویژگی را در حال حرکت می بیند و باعث می شود قرقره های موجود در ترکیب برنده یک موقعیت را تکان دهند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، نمادهای جدید در بالا آشکار می شوند و همه ترکیب های برنده روی صفحه دوباره پرداخت می شوند.

شامل هفت نماد پرداخت معمولی است که شامل نسخه های دیجیتالی Ankhs ، Eyes of Horus ، Bastet ، Pyramids ، یک فرعون روبات دار و یک امپراطور با مونوکل است. ترکیب پنج نماد منطبق ارزش دارد 1 – 12 برابر سهمبه

سایر ویژگی های بازی:

همچنین اسکارابهای کوچکی نیز وجود دارند که به عنوان بازی مورد استفاده قرار می گیرند پراکندگی، و ممکن است در همه قرقره ها روی نمادهای تصادفی ظاهر شود. پراکندگی حالت چرخش اضافی را فعال می کند وقتی حداقل سه عدد روی قرقره ها ظاهر می شود.

READ  کارگران Tiger Palace Resort Bhairahawa اخراج شدند

برنده ها می توانند از هر حلقه ای شروع شوند ، به طوری که بازیکنان در صورت مشاهده سه نماد منطبق در 10 خط پرداخت ثابت ، هشت چرخش اضافی دریافت می کنند. تعداد چرخش های اضافی با نمادهای منطبق بیشتر افزایش می یابد. فرود چهار نماد به 10 چرخش اضافی ، پنج به 12 و غیره اهدا می شود. در این حالت ، تعداد چرخش های اضافی تعلق نمی گیرد در حالی که بازی تضمین می کند a پرداخت 5 برابر سهم هر بار که حالت چرخش اضافی فعال می شود.

در همین حال ، مکانیک جدید نیز در اینجا تصویر را وارد کرده است ، زیرا PowerNudge در حالت چرخش اضافی عمل می کند افزایش ضرب 1 برابر بعد از هر حرکت یا چرخش اضافی در نتیجه.

گزینه خرید اضافی چرخش:

علاوه بر این ، بسته به حوزه قضایی ، بازیکنان ممکن است بتوانند خرید حالت چرخش اضافی به جای تحریک آنها در صورت انتخاب گزینه ، هزینه 80 برابر کل شرط است و یک چرخش متشکل از حداقل 3 پراکندگیبه

تجربه بازی مناسب:

یوسی بارزلی ، مدیر توسعه کسب و کار بازی Pragmatic Play از a انتشار اخبار شرکت برای اظهار نظر در مورد مکانیک جدید اظهار داشت که آنها بسیار خوشحال هستند که PowerNudge را برای اولین بار به یکی از عناوین خود معرفی کرده اند ، که به آنها کمک کرده است تا “تجربه بازی واقعاً سفارشی” را برای مخاطبان خود طراحی کنند.

“Rise of Giza PowerNudge gen ژانر مصر باستان را احیا می کند و بازیکنان را با ظاهر بهتر ، موسیقی متن موسیقی زنده و مکانیک پیشرو که پتانسیل برد بزرگی را فراهم می کند! ”

READ  طرح پشتیبانی شغلی که به انگلستان می آید

علامت تجاری Rise of Giza PowerNudge به مجموعه بازی های گسترده Pragmatic Play ملحق می شود و سایر نسخه های مورد علاقه بازیکنان مانند 5 Megaways شیر، کتاب وایکینگ ها، بوفالو کینگ مگاویز و بسیاری دیگر از نوآورانه بازی های HTML5به

به زودی:

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که ارائه دهنده موفقیت بزرگ بعدی خود را کنار بگذارد ، Megaways چیلی هیت، که شامل مکانیک مشهور دارای مجوز از توسعه دهنده بازی های استرالیایی است بازی بزرگ زمان (BTG) ، در 26 آگوست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *