پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش وستهام یونایتد »وبلاگ Betfair


در آستانه فصل 2021-221 لیگ برتر ، تام ویکتور نگاهی دقیق به وستهام می اندازد که با انجام وظایف اضافی ، شش تیم برتر دیگر را تعقیب می کند.

“وستهام فصل گذشته فقط از 24 بازیکن استفاده کرد – لیدز ، با 23 ، تنها باشگاهی بود که از تعداد کمتری استفاده کرد – و اضافه شدن حداقل 6 بازی اضافی در لیگ اروپا ممکن است نیاز به تقویت بیشتر داشته باشد تا از فرسودگی جلوگیری شود.”

پس از پایان شگفت انگیز شش تیم برتر در دوره گذشته ، وستهام باید با فشار اضافی فوتبال اروپا کنار بیاید.

نتایج قبل از فصل

پیش فصل وستهام زودتر از اکثر بازیها آغاز شد و باشگاه دیوید مویس قبل از زدن 6 گل از سلتیک ، یک ضربه سرسبز ایجاد کرد. برخی از بازیکنان جوان تر تیم ممکن است در این دوره بیشتر به کار گرفته شوند ، و هافبک کنور کاونتری در دو بازی دوستانه قبلی ادعای خود را به ثمر رساند و آرمسترانگ اوکو فلکس ، جوان سابق سلتیک ، حساب خود را باز کرد.

هرچند در آن بازی سعد بنراهما یک گل خیره کننده به تیم سابق خود زد و الجزایری امیدوار است در دومین فصل خود در شرق لندن به میدان برود.

دیوید مویس گفت: “ما بسیار امیدواریم که او بتواند وارد دروازه خود شود و پاس گل هایش را بدهد ، و پاس گل ها و همه این ضربات را در بازی خود انجام دهد.” ما رقابت خوبی می خواهیم و امیدواریم افراد زیادی در این فصل تهدید به گلزنی کنند. ” در حالی که پیش فصل هیچگاه راهنمای کامل آنچه در آینده اتفاق می افتد نیست ، با توجه به عدم مقایسه شدید شدت ، بسیاری از نکات مثبت وجود دارد که می توان از آنچه تا به حال دیده ایم دور کرد.

READ  مقدسین فصل را با یک برد خارج از خانه دیگر آغاز می کنند

تجارت انتقال

بخشی از چالش برای چکش ها به دلیل وجود علاقه اعضای چهار تیم برتر فصل گذشته به Declan Rice ادامه خواهد داشت ، اما باشگاه تا کنون نسبتاً ساکت بوده است. فابیان بالبوئنا و فلیپه اندرسون دو بازیکن بزرگسال هستند که جدا می شوند ، در حالی که برخی از استعدادهای آکادمی به طور قرضی کنار گذاشته شده اند اما به غیر از آلفونس آرئولا ، دروازه بان – وام قرضی از پاری سن ژرمن با گزینه ای برای انتقال دائمی تابستان آینده. بیشتر بازیکنان آینده بودند. خوب ، فارغ از قرارداد دائمی شدن وام کریگ داوسون از واتفورد.

یک مدافع وسط جدید به نظر می رسد اولویت اصلی باشد ، پس از خروج بالبوئنا ، کورت زوما و فیل جونز در میان اسامی ذکر شده هستند ، اما در زمان نگارش هیچ مشکلی به پایان نرسیده است. بعداً ، برخی از طرفداران مطمئناً امیدوارند که بتوان با جسی لینگارد توافقی انجام داد ، زیرا گل های قرضی منچستریونایتد در فصل گذشته به تیم لندنی این فرصت را داد تا تقریباً در نیم فصل دوم در شش تیم برتر باقی بماند. وستهام فصل گذشته فقط از 24 بازیکن استفاده کرد – لیدز ، با 23 ، تنها باشگاهی بود که از تعداد کمتری استفاده کرد – و اضافه شدن حداقل 6 بازی اضافی در لیگ اروپا ممکن است نیاز به تقویت اضافی داشته باشد تا از فرسودگی جلوگیری شود.

آنچه احتمالات به ما می گویند

پس از افزایش مجموع امتیازات خود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 26 امتیاز ، تکرار آن باعث می شود تا چکش ها برای قهرمانی ترکیب شوند ، اما شانس Betfair Exchange 320.00 است نشان می دهد که چگونه بعید می دانم که شرط بندی ها معتقدند این اتفاق می افتد. حتی چهار بازی برتر ممکن است فراتر از مردان مویس باشد ، با وجود اینکه آنها دفعه قبل تنها دو امتیاز از دست داده بودند. شانس آن در 17.00 است، اگرچه Betfair Sportsbook دارای شانس بالایی برای نیمه نهایی است. در مورد سقوط ، می توانید 13.50 را در صرافی دریافت کنید، که نشان می دهد این تیم چقدر از زمان تاخیر دور شده است تا از افت در سال 2019/20 جلوگیری کند.

READ  Next Spurs Manager Odds - در شرایطی که تاتنهام دوباره دچار تزلزل می شود ، کنته دو برابر شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *