پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش لیورپول »Betfair ™ وبلاگ


قهرمانان 2019-20 بازیکنان بزرگی خواهند داشت تا در این فصل مجدداً با آنها تماس بگیرند زیرا تلاش می کنند قهرمانی دیگری را پشت سر بگذارند.

نتایج قبل از فصل

سرخ پوشان آماده سازی پیش فصل خود را با بازیهای کوچک در اتریش آغاز کردند و تا دیدار روز اول خود با نوریچ سیتی چند دیدار دیگر در پیش دارند. این فرصتی برای بازیکنان بود تا ادعای دخالت در این فصل را مطرح کنند ، در این بین الکس اوکسلید چمبرلن و کاستاس تسیمیکاس از جمله کسانی بودند که برای یورگن کلوپ ممیزی می کردند. شکست 4-3 مقابل هرتا برلین پرسش هایی را در مورد چیدمان دفاعی ایجاد می کند.

کلوپ در مورد آن بازی گفت: “من کاملاً ترجیح می دهم چنین اشتباهاتی را در پیش فصل انجام دهم زیرا می توانید در مورد آن صحبت کنید ، این آسان است.” بله ، ما از آن انتقاد می کنیم ، اما نه به نحوی که می گوییم سه امتیاز بسیار مهم را از دست دادیم. “

تجارت انتقال

لیورپول اولین قرارداد خود را زودهنگام انجام داد و ابراهیما کوناته از RB لایپزیگ به این تیم پیوست و هزینه مدافع میانی نیز کم و بیش با فروش تعداد انگشت شماری از بازیکنان حاشیه ای تامین شده است. مارکو گروجیچ و هری ویلسون هردو مبلغ 8 رقمی دریافت کردند و همچنان مهارت قرمزها را برای به حداکثر رساندن ارزش بازیکنان بیشتر مصرف کننده ادامه دادند.

ممکن است اینطور باشد که بازگشت از مصدومیت مدافعان میانی ویرجیل فن دایک و جو گومز به اندازه کافی برای کمک به قرمزها برای برتری فاصله با سیتی کافی باشد ، اما کاهش خروجی برخی خطوط اصلی نگران کننده است.

xG روبرتو فیرمینو در فصل گذشته بیش از سه گل کاهش یافت ، اگرچه تعداد گل های واقعی او ثابت ماند ، در حالی که سادیو مانه با بازگشت خود در فصل 20-2019 xG قابل مقایسه داشت اما هفت گل واقعی کمتر به ثمر رساند. آیا یک سرباز مهاجم جدید می تواند به تقویت مجدد این زوج کمک کند؟

READ  گرت بیل 6/4 برای جذب منچستر یونایتد

انتظار می رود پس از پیوستن هافبک رایگان به پاری سن ژرمن ، جانشین جینی واینالدوم به دنبال وی باشد. ژردان شقیری با جدایی ارتباط دارد (هرچند این صحبت ها آرام شده است) و Divock Origi با قیمت مناسب در دسترس است.

جردن هندرسون و فابینیو باید بتواند در پست های میانی خط ترجیحی خود پس از بازی در پست دفاع میانی فصل گذشته بیشتر به میدان برود و انتظار می رود کورتیس جونز پس از فصلی که نشان داد تا حد زیادی در ترکیب تیم اصلی حضور دارد ، به میدان برود. .

اگر شقیری برود ، یا حتی اگر نرود ، برخی انتظار دارند که هاروی الیوت جوان پس از قرضی موفق در فصل گذشته با تیم اصلی درگیر شود. با وجود تقویت سایر تیم ها ، تمایل قرمزها برای تقویت تیم خود پس از انجام تمدید قرارداد وجود دارد-فابینیو ، آلیسون و ترنت الکساندر آرنولد از جمله افرادی هستند که آینده بلندمدت خود را به این باشگاه اختصاص می دهند.

لیورپول تنها تیمی غیر از منچسترسیتی است که در چهار سال گذشته لیگ را فتح کرده است و قرمزها بیشترین احتمال را برای رد قهرمان فعلی با بورس Betfair آنها را 7.00 قیمت گذاری می کند. آنها هستند 1.351/3 تا فصل در چهار تیم برتر به پایان برسد – چیزی که به دلیل بحران مصدومیت دفاعی در بسیاری از فصل های 2020-21 تضمین نمی شد – اما 1.011/100 همانطور که در هر فصل لیگ برتر انجام داده اند ، در نیمه برتر قرار بگیرند.

اگر دوست دارید لیورپول پس از 60 سال اولین سقوط را تجربه کند ، Betfair Sportsbook شانس 500/1 را ارائه می دهد. با این حال ، بازار گلزنان برتر ممکن است بهترین ارزش را برای قرمزها نشان دهد محمد صلاح در دسترس است 5.502/9 در بورس ، او به دنبال بازپس گیری افتخاری است که با یک گل در فصل 21-2020 از دست داده است.

READ  نکات ساوتهمپتون و شف Utd - تیغه ها می توانند آن را محکم نگه دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *