پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش لسترسیتی »وبلاگ Betfair


پس از از دست دادن فوتبال لیگ قهرمانان در آخرین روز فصل گذشته ، لستر می خواهد یک بازی بهتر انجام دهد.

نتایج قبل از فصل

لستر در اولین بازی دوستانه خود مقابل برتون آلبیون بازی را خالی کرد ، اما لحظات قابل توجهی از سوی بازیکنان تیم وجود داشت که لوک توماس یک برجسته خاص بود. این بازی همچنین فرصتی را فراهم کرد تا به نیروهای جدید چند دقیقه فرصت دهید. سه بازی برندان راجرز طول کشید تا حتی یک گل در پیش فصل به ثمر برساند ، هرچند یک کامبک دیرهنگام باعث تساوی 3-3 در QPR شد.

با این حال ، نگران کننده ترین لحظه در دیدار با ویارئال در ورزشگاه کینگ پاور رخ داد: در حالی که هاروی بارنز گلزنی داشت (در کنار ضربه های چاگلار سایانچی و ایوز پرز) ، پس از آسیب دیدگی بازیکن عریض ، تیم به پایان رسید. در فصل گذشته ، پیروزی 3-2 تحت الشعاع بازی وحشتناک وسلی فوفانا قرار گرفت که به نظر می رسد فرانسوی را در بیشتر فصل دور نگه دارد.

در شرایطی که جانی ایوانز و جیمز جاستین نیز در حال حاضر از میادین دور هستند ، آمادگی دفاعی یک چالش واقعی خواهد بود ، اگرچه هیچ یک از سه بازی لیگ آگوست این تیم مقابل تیمی از چهار تیم برتر فصل گذشته قرار نخواهد گرفت و به طور بالقوه به آنها کمک می کند تا در کارها راحت شوند.

تجارت انتقال

روباه ها زود حرکت کردند و دو نفر مورد تقاضا پاتسون داکا و بوباکری سومره را پیش از فصل جدید به ورزشگاه کینگ پاور آوردند. رایان برتراند نیز به صورت رایگان از ساوتهمپتون پیوست و شاید آخرین نفری نباشد. داکا خرید بسیار جالبی است ، زیرا زامبیایی ها در دو فصل گذشته با 51 گل در لیگ ردبول سالزبورگ وارد کفش های ارلینگ هالند شده اند و آنها امیدوارند که او بتواند به آنها کمک کند تا بعد از خروج جیمی واردی به آینده منتقل شوند. به پایان فصل گذشته

READ  نکات شرط بندی شفیلد یونایتد و ولوز

سه نفر دیگر از تیم های قهرمان قهرمانی خود در فصل 2015/16 بودند که کریستین فوکس و متی جیمز آزاد شدند و وس مورگان کاپیتان سابق باشگاه بازنشسته شد. هرچند وردی همچنان در کنار کاسپر اشمایکل ، مارک آلبرایتون و دانیل آمارتای است. تعقیب چهار تیم برتر فصل گذشته دقیقاً به روز پایانی رسید ، همانطور که در سال 2019/20 اتفاق افتاد و اگر راجرز در ادامه مبارزه با باشگاه هایی که اضافه شده اند ، ممکن است راجرز به ورود جدید خود نیاز داشته باشد. مجموعه خیره کننده ای از استعدادها به رتبه های آنها می رسد.

آنچه احتمالات به ما می گویند

لستر تیم بزرگی است 95.00 برای عنوان در بورس Betfair هرچند نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که آخرین عنوان قهرمانی آنها در سال 2016 زمانی به دست آمد که آنها خارجی های بسیار بزرگتری بودند. چهار تیم برتر 5.30 قیمت دارند، در حالی که Betfair Sportsbook شانس 1/8 در پایان نیمه بالا هنوز برای تیمی که اخیراً در سال 2014 فوتبال درجه دو بازی می کرد ، تاثیرگذار است.

در حالی که رقبا قوی تر شده اند و به یک چهارم صعود کرده اند ، این تیمی است که قبلاً باعث شگفتی شده است – نه تنها با قهرمانی در جام حذفی در فصل گذشته – و آنها هنوز هم بخش اعظم تیم را به دست آورده اند. تا آنجا که ممکن است به مدت چهار سال در چهار چرخ برتر قرار بگیرید. اگر فکر می کنید روباه ها از نظر ثروت دچار رکود احتمالی می شوند ، شما می توانید 66/1 در مورد سقوط آنها دریافت کنید.

READ  سانچو و واران به یونایتد شانس قهرمانی می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *