پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش اورتون »وبلاگ Betfair


اورتون یکی دیگر از سرمربیان خود است و امیدوار است بتواند در رده دهم فصل گذشته پیشرفت کند.

نتایج قبل از فصل

یکی از لحظات برجسته پیش فصل پیروزی مقابل بلکبرن روورز بود که با گل پیروزی ژان فیلیپ گبامین به ثمر رسید. اگر هافبک می تواند مشکلات مصدومیت خود را پشت سر بگذارد و بازی های زیادی را پشت سر بگذارد ، این یک تقویت واقعی برای تافی ها خواهد بود و در دسترس بودن او می تواند به کاهش فشار بر بازیکنانی مانند عبداله دوکوره و آلان در وسط پارک کمک کند. مویس کیان همچنین از دوران قرضی خود در PSG بازگشته است ، جایی که او در تمام رقابتها 17 گل بهترین بازی در دوران حرفه ای خود را به ثمر رساند ، و طرفداران ممکن است امیدوار باشند که یک برنده بر روی یونام ، پیشگام استقبال مجدد ایتالیایی ها باشد.

دو بازیکن معمولی Richarlison و Dominic Calvert-Lewin پس از بازیهای بین المللی خود در تابستان ، به استثنای اردن پیکفورد و یری مینا ، استراحت طولانی کردند ، بنابراین ممکن است علامت س questionالی در مورد سرعت بازگشت آنها به بازی وجود داشته باشد. از چیزها نیلس نکونکو نیز می تواند برای شروع رقابت ها تردید داشته باشد ، زیرا در ترکیب المپیک فرانسه حضور نداشت.

تجارت انتقال

بزرگترین تغییر در دوگوت اتفاق می افتد ، پس از رفتن رافا بنیتز به گودیسون پارک پس از خروج کارلو آنچلوتی ، و سرمربی اسپانیایی با بودجه ای که دارد سعی می کند راهی را با شرایط شخصی خود بسازد و از گذشته خود در این تیم اطمینان حاصل کند. سمت قرمز شهر به سرعت فراموش می شود.

اسمیر بگوویچ جردن پیکفورد را روی پای خود نگه می دارد ، در حالی که دمارای گری و آندروس تاونسند مهارت های لیگ برتر را ارائه می دهند. دو وینگر ورودی باید باخت تئو والکات و برنارد را جبران کنند ، در حالی که یانیک بولاسی و محمد بیسیچ نیز پس از مدتی در نزدیکی تیم اصلی ، تیم را ترک کرده اند.

READ  ضربه های سادیو در بازی لیورپول و چلسی

یکی از بازیکنان با سابقه که مدتی در این بازی حضور خواهد داشت ، سیموس کلمن است و مدافع راست قراردادش را تا سال 2023 تمدید می کند و بنیتز گفت: “از اولین روز حضورم در اینجا ، پس از تمام صحبت هایم با او ، می بینید که او الهام بخش بازیکنان جوان. ” کولمان کاپیتان باشگاه از سال 2009 بازیکن اورتون بوده است و بازی بعدی او در لیگ برتر سیصدمین بازی او خواهد بود: از زمان شروع رقابت ها در سال 1992 ، تنها 5 بازیکن بیشتر در لیگ برتر برای این باشگاه بازی کرده اند.

آنچه احتمالات به ما می گویند

می توانید Betfair Exchange را پیدا کنید شانس 280.00 در اولین قهرمانی اورتون در دوران لیگ برتر ، اما در جمع چهار تیم برتر – چیزی که بنیتز با لیورپول به دست آورد ، خیلی کوتاهتر 16.50. باشگاه مرسی ساید در تک تک بازیهای فصل 2020/21 در نیمه اول قرار داشت و تنها در روز پایانی به نقطه پایین خود یعنی دهم رسید و می توانید 1.63 را با آنها به پایان برسانید تا کارزار جدید در دهم یا بالاتر به پایان برسد.

اورتون هرگز از لیگ برتر سقوط نکرده است و در واقع در دو دهه گذشته در شش تیم پایانی قرار نگرفته است ، اما اگر فکر می کنید این فصل افت کرده است ، می توانید 20/1 در دفترچه ورزشی Betfair.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *