پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش آرسنال »Betfair. وبلاگ


پس از اتمام قوی فصل گذشته ، آرسنال امیدوار است که این حرکت تا سال 2021/22 ادامه یابد.

نتایج قبل از فصل

آماده سازی توپچی ها طبق برنامه آغاز نشد ، با شکست در هایبرنیان و تساوی با رنجرز ، اما اولین پیروزی پیش از فصل مقابل میل وال به دست آمد و بازی ها به مایکل آرتتا اجازه داد تا احساس کند تیمش چگونه به نظر می رسد. وقتی فصل شروع می شود مثل همیشه ، فرصتی برای تحت تأثیر قرار دادن جوانان وجود داشت و طرفداران توپچی ها آنچه را که دیده اند دوست داشتند میگوئل آزیز پس از اولین بازی این نوجوان در فصل گذشته.

تعدادی از آزمایشات کووید باعث شد تا آرسنال از جام فلوریدا کنار رود ، اما آنها با شکست کم بازیکنان قدیمی و جدید در شکست محدود مقابل چلسی ، به تمرینات نزدیکتر برگشتند. بزرگترین نگرانی از آن بازی مصدومیت بود توماس پارتی، که ممکن است اکنون شروع مبارزات انتخاباتی را از دست بدهد ، در حالی که بعید است گابریل مارتینلی پس از حضور در تیم زیر 23 سال برزیل در بازی های المپیک ، زودتر در دسترس باشد. آرتتا تأیید کرد که چیزهایی برای پارتی پس از خروج زودهنگام از اوضاع خوب نبوده است و باید تصمیم گیری شود که آیا تیم فعلی مجهز به پوشش او است یا آیا آنها نیاز به بازگشت به بازار نقل و انتقالات دارند.

تجارت انتقال

آرسنال اواخر فصل گذشته با جذب پارتی در اکتبر همه چیز را ترک کرد ، اما اوضاع این بار با انتقال 50 میلیون پوندی بن وایت مدافع تیم ملی انگلیس در خط مقابل متفاوت است.

قبل از این حرکت ، نونو مندس ، مدافع پرتغالی از اسپورتینگ CP پیوست و قرارداد آلبرت سامبی لوکونگا ، هافبک اندرلخت نیز به پایان رسید. دیوید لوئیز پس از اتمام قراردادش ، بالاترین مربیگری است ، در حالی که ماتئو گوندوزی و ویلیام سالیبا هر دو فصل آینده را به صورت قرضی در لیگ 1 سپری خواهند کرد ، اما گرانیت ژاکا با وجود آرتتا می گوید با وجود علاقه رم همچنان در این تیم باقی خواهد ماند. او بازیکنی است که ما آنقدر به او امتیاز می دهیم و برای او ارزش قائل هستیم ، او یکی از اعضای اصلی تیم ما است.

READ  نکات فولام - اورتون - مهاجم انگلیس قیمت زیادی برای گلزنی دوباره دارد

ریس نلسون یکی دیگر از بازیکنانی است که می تواند فصل را در خارج از ورزشگاه امارات شروع کند ، البته به صورت قرضی ، زیرا گفته می شود کریستال پالاس به این بازیکن علاقه مند است زیرا پاتریک ویرا ، کاپیتان سابق آرسنال ، تیم خود را در جنوب لندن می سازد ، اما یک محصول آکادمی که تا حد زیادی بخشی از آن است. از برنامه های توپچی ها است امیل اسمیت رو: جوان پیراهن شماره 10 را در آستانه رقابت های جدید برداشته است و نشان می دهد که او نقش مهمی در بازی دارد ، به ویژه با توجه به بازگشت مارتین ادگارد به رئال مادرید پس از تحت تاثیر قرارداد قرضی بودن در فصل گذشته.

آنچه احتمالات به ما می گویند

با نزدیک شدن به 20 سال بدون قهرمانی در لیگ آرسنال ، 65.064/1 شانس تبادل در آن پایان اجرا منعکس کننده تیمی هستند که جایگاه آنها در نیمه اول فصل قطعی نبود. چهار تیم برتر 5.80 این اولین مورد از 2015/16 است ، در حالی که صرافی Betfair آنها را به طور مختصر ارائه می دهد 1.251/4 تا فصل دهم یا بالاتر پایان یابد.

توپچی ها در اواخر فصل گذشته 21 فوریه در یازدهم سقوط کردند ، هر چند عدم حضور در فوتبال اروپا می تواند به نفع آنها باشد ، زیرا حواس پرتی های قبلی قاره ای آنها را عقب انداخته بود. در مورد سقوط بعید ، می توانید شانس 50/1 را بدست آورید با Betbookir Sportsbook.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *