پیش نمایش لیگ برتر: شانس مسابقه اخراج


شروع فصل جدید لیگ برتر همیشه مملو از امید ، هیجان و انتظار است ، اما متاسفم که حباب هر کسی را ترکاندم اما برای مدیرانی که قبل از ضربه زدن به توپ تحت فشار هستند نیز مملو از ترس ، نگرانی و عصبی است.

ما فقط داشتیم چهار تغییر مدیریتی در فصل گذشته، تا دسامبر منتظر ماند تا اسلاون بیلیک افتخار مشکوک برنده شدن در مسابقه اخراج را داشته باشد وقتی وست بروم را ترک کرد و سم آلاردایس جایگزین او شد.

تبر هرچند در زمانهای اخیر بسیار سریعتر سقوط کرده است فرانک دی بوئر در سپتامبر 2017 در کریستال پالاس موفق می شود و جاوی گراسیا در سپتامبر 2019 واتفورد را ترک می کند – فصلی که فقط حمایت از هرکسی که در آن زمان سرمربی هورنتس بود به عنوان نفر بعدی که ترک می کرد ، زمان زیادی را به دنبال داشت.

واتفورد در آن فصل چهار مدیر داشت – و هنوز پایین رفت!

از نظر مدیران لیگ برتر می توانید چند مورد “دست نیافتنی” معمولی را مشخص کنید ، اما به طور غیرمعمول احتمالاً دو نفر از مدیران تازه ارتقا یافته را نیز در آن دسته قرار می دهید.

دانیل فارک در حال نظارت بر یک پروژه طولانی مدت در نورویچ است که به هیچ وجه مشکلی ندارند اگر تا زمانی که باشگاه به درستی اداره می شود دوباره بازگردند ، در حالی که توماس فرانک با برنتفورد شگفتی هایی انجام داده است و برای آن چیزی عظیم لازم است. زنبورها به فکر خلاص شدن از شر هستند.

با این حال ، تعداد زیادی از مدعیان برجسته ، چند مظنون معمولی تیم ها و چند خارجی پر جنب و جوش وجود دارد که باید در نظر بگیریم ، که ما در حال حاضر انجام خواهیم داد.

موارد دلخواه

پاتریک ویرا (قصر) 1/6

پنج مورد اول: چلسی (A) ، برنتفورد (H) ، وستهم (A) ، اسپرز (H) ، لیورپول (A)

سخت است که بدانیم پس از بازی در نیویورک سیتی و نیس توانایی یا فلسفه او چندان نشان داده نمی شود از کاپیتان سابق آرسنال چه استفاده کرد. روی هاجسون کشتی را در Selhurst Park ثابت کرد و حالا آنها می خواهند بازی را شروع کنند ، اما این کار سختی است و او باید بار دیگر ویلفرد زاها را کنار هم قرار دهد و Eberechi Eze مجروح شود.

یک نام برجسته با بررسی بیشتر همراه است و چهار بازی بسیار باخت در پنج بازی اول او وجود دارد ، بنابراین شروع ضعیف او را در پشت هشت توپ خواهد داشت.

Xisco (واتفورد) 6/1

پنج مورد اول: ویلا (H) ، برایتون (A) ، اسپرز (A) ، Wolves (H) ، Norwich (A)

او سرمربی واتفورد در لیگ برتر است ، آیا نیاز داریم بیشتر بگوییم؟ هر مربی هورنتس باید در هر نقطه از زمان در بالای شرط بندی باشد زیرا مالکان از خوشحال بودن عذرخواهی نمی کنند. آنها معتقدند که سرمربی چلسی ارزان قیمت ترین سرمایه در باشگاه است – اما بر خلاف چلسی ، آنها تیمی پر از استعداد ندارند.

READ  نیوکاسل زیر نظر بروس و اشلی سقوط کرد

آنها می توانند یک شروع نیمه مناسب را انجام دهند ، اما در یکی از داغترین صندلی های مدیریت ، شما هرگز نمی توانید در دفتر مدیر Vicarage Road – که بدون شک درهای گردان روی آن قرار دارد – راحت بنشینید.

استیو بروس (نیوکاسل) 15/2

پنج مورد اول: وستهام (وی) ، ویلا (A) ، ساوتهمپتون (H) ، منچستریونایتد (A) ، لیدز (H)

نیوکاسل فصل گذشته در وستهم در روز افتتاحیه به پیروزی رسید ، اما فقط به لطف اواخر جهش به اندازه کافی خوب کار کرد تا بتواند به راحتی در بالای منطقه سقوط به پایان برسد. تا زمانی که مایک اشلی سرپرست است و مادامی که بروس حداقل سر خود را بالا نگه داشته است ، من فکر می کنم مدیر اینجا به اندازه کافی امن خواهد بود.

اگر نتایج به نفع او نباشد ، بازگشت طرفداران در سنت جیمز پارک ممکن است برای بروس بدتر باشد و می تواند شروع مهمی باشد. شما فقط تصور می کنید که حداقل یک مدیر قبل از رفتن او می رود.

رالف Hasenhuttl (ساوتهمپتون) 1/9

پنج مورد اول: اورتون (A) ، منچستریونایتد (H) ، نیوکاسل (A) ، وستهم (H) ، من سیتی (A)

رالف Hasenhuttl ، Saints boss.jpg

نکته جالب اینجاست که Hasenhuttl تا حد زیادی در سنت مری موفق بوده است ، اما پس از از دست دادن دنی اینگز مهاجم ستاره تیمش مقابل استون ویلا ، بین سرمربی و باشگاه ناراحتی فزاینده ای وجود دارد. هیچ نشانه بارز جاه طلبی در باشگاه وجود ندارد و سرمربی مانند اتریشی بزرگ نمی خواهد سرپرستی تیم پرپیچ و خمی را برعهده داشته باشد که برای طولانی مدت با سقوط مبارزه می کند.

شروع سختی نیز برای او در این فصل وجود دارد ، بنابراین او باید تماشا کند.

برونو لاگه (گرگ ها) 1/11

پنج مورد اول: لستر (A) ، تاتنهام (H) ، منچستریونایتد (H) ، واتفورد (A) ، برنتفورد (H)

گرگ ها نگرانم هستند و من نمی توانم ببینم که آنها از سه بازی اول خود همانطور که در فصل گذشته بازی کردند و با لاگه در این سطح بسیار آزمایش نشده است ، چیزی دریافت می کنند. این یک قمار بزرگ برای باشگاهی است که به نظر می رسد راه خود را گم کرده اند و به نظر نمی رسد چشم انداز روشنی برای آینده وجود داشته باشد.

قرار ملاقات با Lage می تواند یک ضربه مغزی یا فاجعه باشد – و مانند چند مدیر دیگر در لیست ، او زمان زیادی برای ارائه ندارد.

مظنونین معمول – آیا مدیران پروژه زنده خواهند ماند؟

میکل آرتتا (آرسنال) 1/12

پنج مورد اول: برنتفورد (A) ، چلسی (H) ، من سیتی (A) ، نورویچ (H) ، برنلی (A)

میکل آرتتا ، رئیس آرسنال. jpg

سرمربی آرسنال در حال حاضر یک جام حذفی در کمربند خود دارد و با این وجود او تا زمانی که توپچی ها چالش جدی لیگ قهرمانان باشند ، زیر نظر خواهد بود. هواداران اینجا از ثبات باورنکردنی آرسن ونگر خراب شده اند و از زمانی که فرانسوی از باشگاه جدا شد ، مراقب خواسته های خود باشید.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW6

کاری که آرتتا واقعاً اکنون باید انجام دهد این است که هویت و سبک بازی مشخصی برای تیمش وضع کند و هواداران باشگاه ، برای عقب نشینی و عدم حضور فوتبال اروپایی برای اولین بار در 25 سال گذشته ، می توانند از نظر زمان آماده سازی به او کمک کنند. او به درستی از آن استفاده می کند

گراهام پاتر (برایتون) 1/12

پنج مورد اول: برنلی (A) ، واتفورد (H) ، اورتون (H) ، برنتفورد (A) ، لستر (H)

در واقع پاتر نسبت به من کوتاهتر است ، زیرا فکر می کنم او نسبتاً ایمن خواهد بود ، زیرا به نظر می رسد مرغ دریایی با وجود یک سال نامطلوب در فصل گذشته ، کاملاً از دیدگاه وی عقب مانده است. امیدوارم صاحبان باشگاه طرفداران بزرگ xG باشند ، بنابراین آنها متوجه خواهند شد که فوتبال او فرصت هایی را ایجاد می کند – آنها فقط از آنها استفاده نمی کردند.

اوله گونار سولسشر (منچستریونایتد) 16/1

پنج مورد اول: لیدز (H) ، ساوتهمپتون (A) ، وولوز (A) ، نیوکاسل (H) ، وستهم (A)

اوله گونار سولسشر ، منچستریونایتد. jpg

او در تابستان امسال قرارداد جدیدی امضا کرده است و اجازه دارد پول نقد را دوباره بر روی جیدون سانچو و رافائل واران بریزد ، بنابراین او باید مانند خانه ها امن باشد؟ اشتباه! و به دو دلیل – اولاً ، زیرا بسیاری از هواداران یونایتد هنوز تصور نمی کنند که او مرد وظیفه ای است ، و این بسیار مهم است.

و ثانیاً ، به دلیل اینکه اهداف او بسیار بیشتر است ، او وقت دارد و پول زیادی برای به دست آوردن تیم مورد نظر خود دارد. در بازی منچسترسیتی و لیورپول هیچ گونه بازی فریبنده ای وجود ندارد – به اندازه کافی برای این تیم هزینه شده است تا بتوانید عنوان قهرمانی جدی را به دست آورید و تعدادی وسایل نقره دریافت کنید.

اگر او حتی با این تیم کمی مبارزه کند ، تماس های سر او تیز برمی گردد.

دیوید مویس (وستهام) 33/1

پنج مورد اول: نیوکاسل (A) ، لستر (H) ، پالاس (H) ، ساوتهمپتون (A) ، منچستریونایتد (H)

مویس از محبوب ترین بازیکن اخراجی پیش فصل تا نامزد بهترین مدیر سال – مویس فصل گذشته در کسب امتیاز بی سابقه در لیگ برتر و فوتبال اروپا برای وستهام تلاش کرد. بنابراین او به درستی یک خارجی بزرگ است که پس از امضای قرارداد جدید در تابستان اخراج می شود.

و هنوز هم …. من مطمئن نیستم که چقدر به این مالکیت Hammers اعتماد دارم ، زیرا شما فکر می کنید هیچ وقت مویس را آنقدر دوست نداشت اما احساس می کرد که باید پس از کاری که فصل گذشته انجام داد ، باید قرارداد جدیدی دریافت کند. فوتبال پنجشنبه شب واقعاً می تواند ترکیب تیمش را افزایش دهد و در ادامه ضعف بعدی او را در خط شلیک قرار دهد.

خارجی های سرزنده – آیا پسران جدید وقت خواهند داشت؟

نونو اسپیریتو سانتو (تاتنهام) 14/1

پنج مورد اول: من سیتی (H) ، گرگ ها (A) ، واتفورد (H) ، پالاس (A) ، چلسی (H)

READ  قرمزها می توانند در بهبود توپچی ها غلبه کنند

او شروع خوبی برای نونو داشت زیرا او در دو بازی اول با قهرمانان و باشگاه قدیمی خود روبرو می شود – آنها همچنین بعد از چلسی در ششمین بازی خود با آرسنال بازی می کنند! حماسه هری کین کمکی نکرده است ، و اگر او برود ، باشگاه با مشکل بزرگی روبرو است.

این معمولاً به این معنی است که سرمربی آن را دریافت می کند و مشکل اضافه شده در اینجا این است که سبک فوتبال او در وولوز اولین نوع ایمنی در قالب مورینیو بود. این برای طرفداران اسپرز خوب نیست.

رافا بنیتز (اورتون) 14/1

پنج مورد اول: ساوتهمپتون (H) ، لیدز (A) ، برایتون (A) ، برنلی (H) ، ویلا (A)

RafaBenitezNUFC1280.jpg

صحبت از هواداران … وفاداران اورتون به سختی چرخ می کشیدند که رافا بنیتز ، سرمربی سابق لیورپول در گودیسون ظاهر شد – به عنوان مردی که جام اروپا را به همسایگان خود در استنلی پارک بازگرداند.

بنیتز مدیر خوبی است ، او باید حداقل از لحاظ آمادگی جسمانی و رژیم تاکتیکی بهتری نسبت به کارلو آنچلوتی در زمان حضورش در این تیم داشته باشد. او احتمالاً در این فصل در کوتاهترین زمان از هر مربی دیگری با هواداران خود استفاده می کند ، اما او به نظر می رسد مجموعه ای نسبتاً راحت از بازی های ابتدایی به نظر می رسد.

بزرگترین وظیفه او این است که فصل گذشته تیم اورتون (W6 D4 L9) را به شکل وحشتناکی برطرف کند ، زیرا بیشتر این کار باعث می شود تا بچه های هوآوی به قدرت برسند.

شان دایچ (برنلی) 25/1

پنج مورد اول: برایتون (H) ، لیورپول (A) ، لیدز (H) ، اورتون (A) ، آرسنال (H)

برنلی در دوره گذشته تنها یک مکان خارج از منطقه سقوط به پایان رساند و بدون سرمایه گذاری قابل توجه ، باز هم دایچ کار بزرگی را انجام خواهد داد تا بار دیگر سر خود را بالاتر از آب نگه دارد. برنلی هرگز او را اخراج نمی کند ، اما تعجب می کنید که او تا چه زمانی حاضر است در این شرایط فعالیت کند.

می توان و باید به دایچ فرصتی در باشگاهی داده شود که مایل است چند یورو خرج کند و او قبلاً نارضایتی های خود را در موارد متعددی بیان کرده است. این یک شروع سخت در این فصل است و شما تعجب می کنید که آیا او فقط به اندازه کافی احساس می کند که اگر آنها شروع بدی داشته باشند.

این بیشتر شبیه یک احساس روده است اما بازار را تماشا کنید زیرا هرگونه حرکت می تواند مهم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.