پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه GW9


چلسی می تواند شمال را فتح کند

نیوکاسل و چلسی
شنبه ، ساعت 12:30

نیوکاسل قبل از تعطیلات بین المللی یک بار دیگر در برابر ساوتهمپتون (xG: SOU 1.0 – 0.3 NEW) بدون دندان به نظر می رسید ، که تعجب آور نیست زیرا میانگین سرگرمی ها فقط 1.2 xGF در هر بازی در این مدت. به نظر می رسد آنها واقعاً در برابر مخالفت شدیدتر ، با تسلیم مالکیت مالکیت خود مبارزه می کنند و در این فصل برابر تاتنهام و منچستر یونایتد ، آنها فقط 0.6 xGF بدون پنالتی ایجاد کرده اند. این نشان دهنده بازگشت اسفبار است و چلسی (1.7 xGF pg) در اینجا به دنبال استفاده از فرصت خواهد بود ، آبی ها در فرم عالی ظاهر می شوند و اخیراً شفیلد یونایتد را از بین می برند (xG: CHE 2.8 – 0.9 SHU). شاگردان فرانک لمپارد فقط یک بار در این فصل در لیگ برتر ، مقابل قهرمان لیورپول شکست خورده اند و مدل Infogol یک 59 درصد احتمال بازگشت چلسی با سه امتیاز به لندن است. با این حال ، این مدل همچنین 53 chance احتمال گلزنی هر دو تیم را محاسبه می کند. پیروزی چلسی اما عدم نگه داشتن کلین شیت محتمل به نظر می رسد.

1-3 @ 13.5 را برگردانید

مرغ دریایی در پارک ویلا قدم بزنند

استون ویلا در مقابل برایتون
شنبه ، ساعت 15:00

استون ویلا با گرفتن 15 امتیاز از هفت بازی ، شروع خارق العاده ای در فصل جدید آغاز کرده و قبل از وقفه آرسنال را شکست داده است (xG: ARS 1.7 – 1.9 AVL). در حالی که که خط نمره چاپلوس بود، ویلا زیر نظر دین اسمیت به منحنی رو به بالا خود ادامه داده و رکورد دفاعی آنها (1.4 xGA pg) به دلایل درست توجه را به خود جلب می کند. جک گریلیش (0.8 xGI / میانگین) در وقت استراحت برای انگلیس خوش درخشید و انتظار داشت که او در اینجا به شدت درگیر باشد ، همیشه در تنظیم قطعات بازی ویلا نقش مهمی دارد. اعداد اساسی برایتون نشان می دهد که فقط شش امتیاز دارند (1.5 xGF ، 1.2 xGA pg) تأسف آور استو اخیراً موفق به شکستن بن بست مقابل برنلی در Amex نشدند (xG: BRI 1.6 – 0.5 BUR). مرغ دریایی نوید حمله را در این کارزار نشان داده و آنها می توانند ویلا را در اینجا آزمایش کنند. مدل Infogol اهداف (50٪ O.25) را پیش بینی می کند ، محاسبه بین این دو طرف زیاد نیست ، اگرچه مطمئناً فقط برای زمان لازم است که برایتون (34٪) نتیجه ای را که استحقاق عملکردشان را دارد ، بدست آورد.

1-2 @ 12.5 را برگردانید

تاتنهام سیتی را به تساوی کشاند

تاتنهام و من سیتی
شنبه ، ساعت 17:30

منتقدانی که شایستگی ژوزه مورینیو را برای تاتنهام زیر سوال بردند ، با ضبط اسپرز در این فصل ساکت شده اند اعداد اساسی استثنایی (2.2 xGF ، 1.2 xGA pg)، به طور مداوم نتایج قوی را تأمین می کند. در حالی که آخرین پیروزی آنها برابر وست بروم کارگشا بود (xG: WBA 1.0 – 1.9 TOT) ، تاتنهام هنوز راهی برای دستیابی به موفقیت پیدا کرد. هری کین (مسابقه 1.3 xGI / avg) برنده مسابقه در هاوثورنس بود ، طلسم اعتبار خود را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان جهان بیشتر کرد و منچستر سیتی در مورد فرم پر هیاهوی خود که به این درگیری وارد می شود ، احتیاط خواهد کرد. برخلاف اسپرز ، سیتی به طور غیر مشخصی دارد در این فصل مقابل دروازه خجالتی به نظر می رسید (1.5 xGF pg)، بدترین روند حمله را از زمان به دست گرفتن پپ گواردیولا در اتحاد ، بدست آورد. آنها در دفاع با اطمینان بیشتری به دنبال این هستند که در سه مسابقه اخیر خود فقط 14 شوت غیر پنالتی با مجموع 0.91 xG دریافت کرده اند و همکاری روبن دیاس و ایمریک لاپورت شکوفا شده است. پشتیبان گیری از اسپرز برای جلوگیری از شکست انتخابی براساس مدل Infogol است ، اما ما همچنین 66٪ احتمال وجود سه یا بیشتر گل را محاسبه می کنیم.

READ  عکس هایی از Mahrez & Vardy در Community Shield

بازگشت به 2-2 @ 15.014/1

منچستر یونایتد بر باگیز مبارز تسلط یابد

منچستر یونایتد و وست بروم
شنبه ، ساعت 20:00

بار دیگر ابرهای تاریک بر سر اولدترافورد جمع شده اند و منچستر یونایتد از هفت بازی فقط 10 امتیاز کسب کرده است. با این حال ، پیروزی اخیر آنها در برابر اورتون یک گام بزرگ در مسیر درست و تقویت اعتماد به نفس بود (xG: EVE 0.5 – 1.8 MUN). علی رغم این ، شایان ذکر است که یونایتد دارای چنین مواردی است در این فصل هنگام بازی در خانه ضعیف به نظر می رسید (0.9 xGF ، 1.7 xGA pg)، گرچه آنها در اینجا فرصت مناسبی برای خلاص شدن از شر این شروع ضعیف دارند. وست بروم دارند در هشت مسابقه خود فقط 4.8 xGF ثبت شده است (0.6 xGF صفحه)، و نگران کننده ، آنها در دفاع نیز به همان اندازه فاجعه بار به نظر می رسند (2.0 xGA pg). تعداد زیربنایی آنها واقعاً چشمگیر است و آنها در این اصطلاح فقط یک نقطه از جاده را تضمین کرده اند ، در اینجا شانس آنها بسیار ناچیز است. مدل Infogol 75٪ احتمال میزبان را در این مسابقات محاسبه می کند ، در حالی که پیش بینی می کند یک طرف ، به احتمال زیاد West Brom ، نتواند پشت شبکه را پیدا کند (64٪ BTTS “خیر”).

بازگشت به 3-0 @ 10.09/1

تافی هایی که در Craven Cottage جا می شوند

فولام و اورتون
یکشنبه ، ساعت 12:00

فولام از زمان بازگشت به لیگ برتر با سختی تلاش کرده و از هشت بازی تنها چهار امتیاز گرفته است (1.2 xGF ، 1.7 xGA صفحه)، اگرچه آنها چند پنالتی را هدر داده اند كه هزینه زیادی را نشان داده است ، اما اخیراً تلاش آدامولا لوكمن در تلاش برای پنیر است. اسكات پاركر پنهان نكرد كه مشتاق بهبود گزینه های دفاعی فولام در تابستان است و كوتاگران تاكنون فقط یك كلین شیت را حفظ كرده اند (-3،6 xGD) ، كه در برابر سایر وست بروم ها قرار گرفت. اورتون پس از یک شروع تاول زده ، سه بازی متوالی را باخته است و تعداد آنها از این اجرای بدون برد خواندن خوشایند نیست (0.7 xGF ، 1.8 xGA pg). علاوه بر این ، فقط چهار تیم در این رقابت بیشتر از تافی ها نتیجه گرفته اند ، اما آیا فولام کیفیت بهره برداری از خط دفاع خود را دارد یا خیر ، باید منتظر ماند. ما 56٪ شانس محاسبه میزبان برای جلوگیری از شکست را محاسبه می کنیم ، اما مدل همچنین یک بازی کم امتیاز (53٪ U2.5) را پیش بینی می کند.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش منچسترسیتی »وبلاگ Betfair

بازگشت به 1-1 @ 8.415/2

تیغه ها می توانند از مارک خارج شوند

شفیلد یونایتد و وستهام
یکشنبه ، ساعت 14:00

شفیلد یونایتد در این دیدار سه بازی متوالی باخته است و در حالی که این شکست ها برابر لیورپول ، منچسترسیتی و چلسی (xG: CHE 2.8 – 0.9 SHU) بوده است ، آنها در طول فصل فقط یک امتیاز کسب کرده اند. تیغه ها دارند به طور متوسط ​​1.7 xGA در هر بازی، کاهش تعداد دفاعی آخرین مبارزات انتخاباتی (1.4 xGA pg) ، اگرچه آنها یکی از سخت ترین برنامه های لیگ را بر عهده داشته اند. اوضاع باید برای شاگردان کریس وایلدر بهتر شود ، اما آنها باید ابتدا از وستهام که به نظر می رسد غلبه کنند تهدیدآمیز پیش رفتن این اصطلاح (1.5 xGF pg). علیرغم این ، آهنین برای گلزنی برابر فولام به زمان مصدومیت احتیاج داشتند و در نهایت آنها موفق به پیروزی در آن بازی شدند. آنها در هفته های اخیر تسلط کافی ندارند و اگرچه مدل Infogol محاسبه می کند که احتمالاً نمره هر دو تیم (51٪ BTTS) است ، اما ما به نفع Sheffield United برای پیروزی در این بازی (40٪) هستیم.

بازگشت 2-1 @ 12.5

امتیازاتی که باید در جاده ایلند به اشتراک گذاشته شود

لیدز و آرسنال
یکشنبه ، ساعت 16:30

لیدز بهتر از تیم هم تیمی خود که ارتقا یافته است با خواسته های تیم برتر سازگار بوده و بازی های آنها در هر دو قسمت زمین سرگرم کننده بوده است (1.6 xGF ، 1.8 xGA ص). با این حال ، ضعف دفاعی آنها نادیده گرفته شده است ، زیرا توانایی آنها در ایجاد موقعیت توجه را به خود جلب می کند ، اما در پنج بار در این مبارزات آنها یک گل یا کمتر به ثمر رسانده اند ، و قبل از شکست شکست سنگینی برابر کریستال پالاس دارند (xG: CRY 1.2 – 1.0 LEE). دریافت چهار گل از 1.2 xG نادر است ، و بازی لیدز برابر منچسترسیتی می تواند سرنوشتی برای پیشرفت این بازی داشته باشد ، با حضور آرسنال میکل آرتتا در غرب یورکشایر. توپچی ها اخیراً در یک شکست ناخوشایند با اشتباه 3-0 مقابل استون ویلا (xG: ARS 1.7 – 1.9 AVL) شکست خوردند و از این باخت شکست خورده احساس ناراحتی خواهند کرد. قبل از آن بازی ، آرسنال کمترین گل (7 گل) در این بخش را دریافت کرده بود خط بازگشت مطمئناً تحت Arteta بهبود یافته است (1.3 xGA pg). مدل Infogol در اینجا 53٪ احتمال زیر 2.5 گل را محاسبه می کند و این قطعاً می تواند به یک موضوع کاملاً مناقشه برانگیز تبدیل شود.

بازگشت به 1-1 @ 8.07/1

قهرمانان می توانند با وجود بحران مصدومیت پیروز شوند

لیورپول و لستر
یکشنبه ، ساعت 19:15

لیورپول دچار یک بحران مصدومیت شده است ، در حالی که تمام گزینه اول یورگن کلوپ به عقب چهار نفر رسیده و حالا کنار خط هستند. قهرمانان دارند قبلاً در دفاع از این اصطلاح ضعیف تر به نظر می رسید (1.4 xGA pg)، و اکنون رکورد آنها در عقب احتمالاً بیشتر بدتر خواهد شد. در حالی که آنها مقابل Man City (xG: MCI 1.5 – 1.2 LIV) خوش درخشیدند ، اما نتوانستند این سرعت را حفظ کنند و فقط 0.4 xG بدون پنالتی ایجاد کردند. محمد صلاح به همین مناسبت از زمین به گل تبدیل شد تا گل سرخ ها را در اتحاد به ثمر برساند و مصری پس از مثبت بودن تست COVID-19 بازیکن دیگری است که از این بازی محروم است. در حالی که کلوپ چاره ای جز انتخاب یک دفاع موقت نداشت ، به نظر می رسد بازی برای Jamie Vardy به خوبی شکل گرفته است. این بازیکن 33 ساله (0.45 مسابقه بدون قلم xG / avg) ثابت می کند که در این فصل فقط یک عدد است و سرعت الکتریکی او می تواند به روباه ها اجازه دهد در اینجا پشت لیورپول قرار بگیرند. با این حال ، در حالی که لستر به طور متوسط ​​1.8 xGF در هر بازی داشته است ، 44٪ خیره کننده xG آنها از طریق پنالتی بوده است و این به شدت ناپایدار است. بدون آن تلاش ها از همان نقطه ، لستر خیلی تهدیدآمیز به نظر نرسیده است (1.0 xGF pg بدون قلم)، این چیزی است که یک طرف تخلیه شده لیورپول از دیدن آن ناامید خواهد شد. میزبان می تواند در اینجا پیروز شود (63٪) ، اگرچه از دیدن این امتیاز کم نتیجه تعجب نکنید.

READ  شانس لیگ قهرمانان اروپا بایرن و لیورپول پس از تساوی گروه ، شانس اصلی را دارند

بازگشت به 1-0 @ 12.011/1

برنلی برای محدود کردن عقاب ها

برنلی و کریستال پالاس
دوشنبه ، ساعت 17:30

برنلی در این فصل هنوز نتوانسته است پیشرفت خود را پیدا کند و تلاش می کند تا مهره ها را در حمله قرار دهد (0.8 xGF ص) ، اگرچه به اعتبار آنها ، آنها موفق شده اند ثبت یک دفاعی قوی (1.2 xGA pg). کریستال پالاس در حمله کاملا متقاعد نشده است ، که خوشبختانه برای برنلی است ، با دو عملکرد ضعیف کاخ ، ایجاد 0.1 xG خارج از خانه در چلسی و 0.0 غیر پنالتی xG برابر برایتون ، فورا به ذهن خطور می کند. برنلی باید بتواند فرصت های خود را در مقابل دروازه محدود کند و مدل Infogol از آن لذت می برد Clarets برای برنده شدن در این بازی (46٪)، ضمن اینکه این احتمال وجود دارد که یک طرف امتیاز کسب نکند (52٪ BTTS “خیر”).

بازگشت به 1-0 @ 8.07/1

گرگها یک کلین شیت دیگر نگه دارند

گرگ ها و ساوتهمپتون
دوشنبه ، ساعت 20:00

گرگ ها خود را به عنوان یکی از باهوش ترین طرفهای دفاعی لیگ تثبیت کرده اند و پس از یک شروع خسته کننده ، آنها قوی به نظر می رسند ، با میانگین 0.8 غیر قلم xGA در هر بازی در پنج بازی اخیر خود. قبل از شکست لستر (xG: LEI 2.1 – 0.7 WOL) ، ولوز چهار کلین شیت متوالی را حفظ کرده بود و آنها مشتاق نگه داشتن یک گل دیگر هستند. نتایج ساوتهمپتون در هفته های اخیر آنها را متعجب کرده است ، با وجود اینکه مقدسین در سه بازی گذشته خود 8 گل به ثمر رسانده اند ، با وجود میانگین 0.9 xGF در آن زمان. با دنی اینگ هنوز مصدوم است (مسابقه 0.4 xG / میانگین)، تردیدهایی وجود دارد که اهداف آنها از کجا ناشی می شود. ما گرگ ها را برای پیروزی مورد علاقه خود قرار می دهیم (53٪) ، در حالی که این مدل همچنین نشان می دهد کسی می تواند کلین شیت کند (54٪ BTTS “نه”).

بازگشت به 1-0 @ 8.07/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *