پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه GW10


عقاب ها می توانند سرگرمی ها را لبه کنند

کریستال پالاس و نیوکاسل
جمعه ، ساعت 20:00

اهمیت ویلفرد زاها برای کریستال پالاس را نمی توان نادیده گرفت. به نظر می رسد هر بخش تهدیدآمیز بازی ارکستر Palace از Zaha عبور می کند و بنابراین جای تعجب نیست که آنها در غیاب او موفق به گلزنی در برابر Burnley شدند (xG: BUR 1.6 – 1.4 CRY). زاها برای این بازی دیگر در دسترس نخواهد بود ، با این حال ، ممکن است مهم نباشد ، زیرا قصر در مقابل تیم هایی که در حال حاضر در نیمه پایین جدول هستند ، راحت به نظر می رسد ، به طور متوسط ​​1.6 xGF در هر بازی در برابر چنین مخالفت هایی. طبق معمول ، نیوکاسل در اینجا عمیق خواهد نشست ، که به طرز دردناکی کالوم ویلسون را که خط آنها را رهبری می کند ، منزوی می کند ، و باشگاه North East به طور متوسط ​​0.8 بدون پنالتی xG در هر بازی است. برای دیدگاه ، فقط شفیلد یونایتد (0.8) و وست بروم (0.6) میانگین کمتری دارند و اجتناب ناپذیر است که اگر ادامه یابد نیوکاسل به زودی به یک نبرد سقوط خواهد کرد. در نتیجه ، این بازی کم امتیاز است و مدل Infogol موافقت می کند (59٪ U2.5) ، در حالی که پیش بینی عقاب ها (43٪) می تواند این برخورد را کنار بگذارد.
7.613/2

لیورپول برای پیروزی در آمکس

برایتون و لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30

اهداف پیش بینی شده نشان می دهد که برایتون بدون اطمینان از نتایج عملکرد خود شایسته بازی کرده است ، بنابراین پیروزی آنها در ویلا پارک یک افزایش به موقع برای مردان گراهام پاتر بود (xG: AVL 2.2 – 1.4 BRI). روند آنها (1.5 xGF و 1.3 xGA pg) شایسته یک طرف در نیمه بالای جدول است، و جالب اینکه ، برایتون در نبرد xG برابر لیورپول پیروز شد ، این دو تیم آخرین بار در استادیوم Amex پس از وقفه به مصاف هم رفتند (xG: BRI 2.88 – 2.68 LIV). هرچند قهرمانان در آن مرحله عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده بودند و تاکنون این اصطلاح چشمگیر به نظر می رسیدند. با توجه به اهداف پیش بینی شده ، هیچ تیمی حملات بهتری را در این فصل در پرواز برتر انگلیس تجربه نمی کند ، لیورپول بار دیگر به طور مداوم فرصت های زیادی برای گلزنی ایجاد می کند (2.5 xGF pg). با بازگشت محمد صلاح (0.8 xG / میانگین بازی) ، لیورپول (61٪) باید مقدار زیادی برای مرغ دریایی داشته باشد و مدل Infogol معتقد است که یک تیم ، به احتمال زیاد ، برایتون ممکن است گلزنی کند (47٪ BTTS بدون).

0-2 @ 10.5 را برگردانید

برد راحت برای منچسترسیتی

من سیتی در مقابل برنلی
شنبه ، ساعت 15:00

منصفانه است که بگوییم منچسترسیتی در این فصل در بهترین حالت نبوده است ، به نظر غیرمعمول در حمله برای استانداردهای عالی خود ناکارآمد هستند (1.6 xGF pg). در حالی که آنها xG بیشتری در برابر تاتنهام ایجاد کردند ، در نهایت دومین نفر بودند (xG: TOT 0.7 – 2.1 MCI) و پپ گواردیولا امیدوار است که بتواند در اینجا مقابل برنلی واکنش نشان دهد. خوشبختانه برای اسپانیایی ، سیتی در 5 دیدار گذشته خود در لیگ برتر 16 گل (2.8 xGF pg) به کلارتس زده است و به طور غیرمنتظره مدل Infogol آنها را به محبوبیت های سنگین برای پیروزی در اینجا (74٪) تبدیل می کند. برنلی سرانجام در اولین بازی خود در روز دوشنبه پیروز شد ، و کریستال پالاس را سخت شکست داد (xG: BUR 1.6 – 1.4 CRY). با این حال ، در حالی که آنها به طرز تحسین برانگیزی از این اصطلاح (1.2 xGA pg) دفاع کرده اند ، اما در اتحاد شانس برای آنها جمع شده است. مدل Infogol پیش بینی می کند گلهایی به ثمر برسند (67٪ O2.5) و میزبان باید با حداقل سر و صدا پیروز شود.
بازگشت به 3-0 @ 7.413/2

READ  چوب کیوی قناری ها را فرو می برد

امتیازاتی که باید در Merseyside تقسیم شود

اورتون و لیدز
شنبه ، ساعت 17:30

اورتون پس از پایان دادن به رشته باخت های خود با یک پیروزی خارج از خانه در فولام در روز شنبه (xG: 1.9 FUL – 2.0 EVE) ، در اینجا به دنبال پیروزی های پشت سر هم است. در حالی که اورتون در حمله به نظر خطرناک می آمد ، آنها هنوز نماهای ضعف از پشت نشان می دادند و این داستان فصل آنها تاکنون بوده است (1.7 xGF ، 1.5 xGA pg). مانند اورتون ، لیدز نیز با همین مشکلات روبرو شده است ، اگرچه عملکرد اخیر آنها در برابر آرسنال ، البته با کاهش 10 نفره توپچی ها ، گام در مسیر درست بود (xG: LEE 2.0 – 0.8 ARS). علاوه بر این، شایان ذکر است که طرفداران مارسلو بیلسا در هنگام بازی خارج از خانه یک واحد دفاعی محکم تری هستند (1.3 xGA pg)و آنها نیازی به یادآوری تهدید جدی دومنیک کالورت-لوین (مسابقه 0.8 xG / میانگین) نخواهند داشت. تعجب آور نیست که دوباره شاهد ورود طلسم اورتون به صفحه امتیاز باشیم ، اگرچه مدل Infogol معتقد نیست که این یک بازی با امتیاز بالا باشد (53٪ U2.5). لیدز می تواند با یک امتیاز در یک مسابقه که باید سخت مورد مناقشه قرار بگیرد ، برود.

بازگشت به 1-1 @ 8.27/1

تیغه برای قرار دادن وست بروم به شمشیر

وست بروم و شف یونایتد
شنبه ، ساعت 20:00

این مسابقه در حال حاضر از ویژگی های بارز بازی سقوط برای هر دو طرف است. وست بروم از زمان بازگشت به لیگ برتر بسیار نابسامان بوده و تعداد اصلی آنها دلگرم کننده ای برای چرخش در فرم (0.6 xGF ، 2.0 xGA pg) نیست. طبق اهداف پیش بینی شده ، آنها بدترین تیم لیگ هستند ، اما با وجود این ، آنها هنوز امتیاز بیشتری (3) نسبت به شفیلد یونایتد (1) دارند. تیغه ها فرصت هایی را ایجاد می کنند اما در استفاده از آنها بسیار موفق نیستند، با 9.8 xG افزایش ، اما هنوز هم فقط چهار گل در این مدت به ثمر رسانده است. به احتمال زیاد این عملکرد ضعیف تنها با پیشرفت فصل بهبود خواهد یافت و شف یوونتد در مراحل مختلف آنقدر مقابل وستهام نشان داد که زمان نزدیک شدن آنها به یک پیروزی را نزدیک کند (xG: SHU 1.0 – 2.3 WHU). مدل Infogol بازدید کنندگان را برای پیروزی مورد علاقه خود قرار می دهد (43٪) ، و با توجه به سوابق ضعیف حمله هر دو طرف ، یک بازی کسل کننده (60٪ BTTS خیر) پیش بینی می شود.

READ  خروج زودهنگام هاو و سقوط احتمالی برای Magpies

بازگشت به 1-2 12.011/1

مقدسین تسلیم شیاطین سرخ می شوند

ساوتهمپتون و منچستریونایتد
یکشنبه ، ساعت 14:00

ساوتهمپتون پس از کسب 17 امتیاز از 9 بازی ، در حال حاضر در لیگ برتر پنجم است. اگرچه در ابتدا روز دوشنبه مقابل ولوز پیش افتاد (xG: WOL 1.86 – 0.89 SOU) ، مقدسین موقعیت های کمتری را روی دروازه ایجاد کردند و شاید آنها خوش شانس باشند که در جدول بالا قرار می گیرند. فقط چهار تیم کمتر از ساوتهمپتون (1.2 xGF ص) موقعیت های حمله را ایجاد کرده اند و با وجود اینکه دنی اینگ هنوز مصدوم است ، ممکن است برای آزمایش منچستر یونایتد تلاش کنند. برخلاف عناوین هیجان انگیز ، شیاطین سرخ در دفاع پیشرفت می کنند، و از آخرین شکست بین المللی ، آنها در لیگ برتر و لیگ قهرمانان فقط 0.9 xGA را واگذار کرده اند. فقط وقت است که آنها شروع به صعود به جدول کنند و آنها بتوانند با سه امتیاز (50٪) و یک کلین شیت (46٪ BTTS بدون) به منچستر برگردند.

بازگشت 0-2 @ 11.010/1

چلسی برای پیروزی در نبرد در Bridge

چلسی و تاتنهام
یکشنبه ، ساعت 16:30

چلسی اکنون در حالی که فقط یک بار در این فصل شکست خورده است ، با هدایت فرانک لمپارد شباهت زیادی به چالش های احتمالی عنوان دارد. آخرین پیروزی آنها در برابر نیوکاسل راحت تر از آنچه که امتیازات نشان می دهد راحت تر بود ، آبی ها اقتدار خود را از سوت اول نشان دادند (xG: NEW 0.5 – 2.0 CHE). با مجموعه ای از استعدادهای حمله ، چلسی به طور متوسط ​​1.8 xGF در هر بازی داشته است ، و گرچه این قابل توجه است ، این یک احساس دلپذیر است که هنوز باید به دنده دوم برسند – یک چشم انداز ترسناک. تاتنهام در خط حمله نیز فوق العاده به نظر می رسد ، و در حالی که اسپرز موقعیت های بیشتری (2.0 xGF pg) نسبت به چلسی (22) ایجاد کرده است ، در واقع خط دروازه را کمتر دیده است (21). سابقه دفاعی آنها نیز پایین تر است و گرچه سیتی آخر هفته گذشته نتوانست راهی برای عبور از هوگو لوریس پیدا کند (xG: TOT 0.7 – 2.1 MCI) ، چلسی ممکن است چنین مشکلی نداشته باشد. میزبان می تواند (57٪) پیروز شود ، اما تاتنهام بی سر و صدا پیش نخواهد رفت و پیش بینی می شود گلزنی کند (59٪ BTTS).

بازگشت به 2-1 @ 9.89/1

گرگ ها تا آرسنال را ناامید کنند

آرسنال و گرگ ها
یکشنبه ، ساعت 19:15

نمی توان انکار کرد که آرسنال این رقابت را تحت تأثیر قرار داده است ، و تساوی آنها در لیدز نتیجه ناامیدکننده دیگری بود ، بیشتر به دلیل لحظه ادب بودن نیکولاس پپه (xG: LEE 2.0 – 0.8 ARS). توپچی ها این اصطلاح را شلیک نمی کنند (1.20 xGF pg) ، و از دست دادن فرم ناگهانی پیر امریک اوبامیانگ یک مشکل جدی برای Mikel Arteta است ، با کاپیتان خود تولید ضعیف 0.7 x پنالتی در لیگ برتر. برای بدتر کردن شرایط ، آنها اکنون در مقابل یکی از باهوش ترین تیم های دفاعی لیگ – گرگها قرار گرفته اند. از زمان شکست سنگین خود در وستهام ، ولوز در خط حمله فوق العاده عمل کرد و به طور متوسط ​​فقط 1.1 xGA در هر بازی دریافت کرد. با توجه به برتری آرسنال در دفاع اخیراً طبق xG ، مدل Infogol 62٪ محاسبه می کند که کمتر از سه گل در این مسابقات وجود داشته باشد. امتیازات احتمالاً در یک بازی کم امتیاز به اشتراک گذاشته می شوند.

READ  مسی برای بازی در کوپا آمریکا شایسته توپ طلا بود

بازگشت به 1-1 @ 7.06/1

لستر برای لذت بردن از راحتی در خانه

لستر و فولام
دوشنبه ، ساعت 17:30

لستر در فصل های اخیر خود را به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم های لیگ برتر تثبیت کرده است و آنها در این حمله بار دیگر در حملات بسیار عالی عمل کرده اند (1.8 xGF pg). با این حال ، فاکس ها آخر هفته گذشته در برابر لیورپول تخلیه شده مضحک به نظر می رسیدند (xG: LIV 4.4 – 1.7 LEI) ، اگرچه آنها آخرین تیمی نیستند که در این فصل مقابل قهرمانان مبارزه می کند. در حال حاضر در برابر فولام ، آنها فرصت مناسبی برای بازگشت به عقب دارند، در حال حاضر احتمال سقوط باشگاه لندن وجود دارد. اصرار اسكات پاركر در بازی از پشت باعث شده است كه آنها در خط دفاع بیش از یك بار آسیب ببینند (1.8 xGA pg) ، اما به آنها این امكان را می دهد كه موقعیت های خود را ایجاد كنند ، به طور متوسط ​​فولام در هر بازی 1.3 xGF است. مدل Infogol پیش بینی می کند که لستر (59٪) ، با گلهای فراوان (51٪ O2.5) در استادیوم کینگ پاور ، پیروز شود و جیمی واردی (مسابقه 1.2 xG / avg) مطمئناً از فرصت بازی مقابل فولام لرزان لذت می برد. خط عقب

3-1 @ 13.5 را برگردانید

وستهام به تساوی با استون ویلا می رسد

وستهام و استون ویلا
دوشنبه ، ساعت 20:00

وستهام شروع درخشان فصل جدید را آغاز کرده است ، و گرچه آنها در دو مسابقه اخیر خود کاملاً قانع نشده اند ، آهنین هنوز پیروز شده اند ، اخیراً مقابل شف یوونتوس (xG: SHU 1.0 – 2.3 WHU). آنها اکنون در چهار مسابقه متوالی فقط یک گل به ثمر رسانده اندهر چند در آن دوره به طور متوسط ​​فقط 1.1 xGF در هر بازی. استون ویلا علی رغم چشیدن طعم سومین شکست خود در دیدار مقابل برایتون در روز یکشنبه (xG: AVL 2.2 – 1.4 BRI) در حال حاضر یک امتیاز از وستهام فاصله دارد. این نتیجه مایه تاسف بود و طرفداران ویلا از تصمیم VAR اواخر که به نتیجه نرسید ، ابراز ناراحتی می کنند ، اما تعداد اصلی آنها برای جبران خسارت در لندن به اندازه کافی خوب است (1.9 xGF ، 1.4 xGA pg). مدل Infogol وستهام را مورد علاقه خود قرار می دهد (48٪) اما ویلا باید اطمینان حاصل کند که امتیاز به اشتراک گذاشته شده است (56٪ BTTS).

بازگشت به 1-1 @ 7.613/2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *