پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW14


لیورپول برای پیروزی در لندن

کریستال پالاس و لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30

کریستال پالاس اواسط هفته در استادیوم لندن به تساوی کشیده شد و تیم بهتری مقابل وستهام به نظر می رسید (xG: WHU 0.6 – 1.3 CRY). آنها اکنون در سه بازی متوالی در نبرد xG پیروز شده اند و به طرز تحسین برانگیزی یک امتیاز برابر تاتنهام در آخرین بازی خود به دست آورده اند. عقاب ها خط عقب خود را محکم کرده اند ، در 5 بازی گذشته خود به طور متوسط ​​فقط 1.1 xGA در هر بازی دریافت کرده اند، و آنها به دنبال ادامه روند چشمگیر برابر لیورپول خواهند بود.

قهرمان لیگ برتر برای برتری اسپرز در روز چهارشنبه (xG: LIV 1.1 – 1.4 TOT) به یک گل دیرهنگام احتیاج داشت ، و این نتیجه را پس از یک تساوی خیره کننده مقابل فولام پس داد. گرچه لیورپول در هفته های اخیر در بهترین حالت ممکن نبود ، اما با توجه به اهداف پیش بینی شده ، لیورپول همچنان بهترین حمله لیگ را دارد (2.1 xGF). جای تعجب نیست ، اما مدل Infogol آنها را به محبوبیت (60٪) تبدیل می کند و پیش بینی می کند این یک بازی کم امتیاز باشد ، با یک طرف (49٪ BTTS “نه”) ، بیش از احتمال قصر ، نتوانسته است پشت شبکه را پیدا کند.

بازگشت 0-1 @ 9.617/2

من سیتی برای موفقیت در ساحل جنوبی

ساوتهمپتون و منچسترسیتی
شنبه ، ساعت 15:00

ساوتهمپتون روز چهارشنبه توانست امتیاز قابل احترام دیگری را در امارات بدست آورد (xG: ARS 0.61 – 1.04 SOU) ، به این معنی که آنها در 11 مسابقه فقط یک بار شکست خورده اند. مقدسین فقط چهار امتیاز از رهبران لیگ لیورپول عقب هستند ، اگرچه اهداف پیش بینی شده (xG) حاکی از عملکرد فوق العاده آنها است. اعداد زیربنایی آنها (1.2 xGF و 1.3 xGA pg) مربوط به یک میز میانی است و اگر آنها در این سطح به کار خود ادامه دهند ، نتایج به تدریج بدتر می شوند و نمایشگرهای آنها را با دقت منعکس می کنند.

به نظر می رسد منچسترسیتی در مسیر صعودی قرار دارد ، گرچه اخیراً آنها نتوانستند در برابر وست بروم دستیابی به موفقیت ایجاد کنند (xG: MCI 2.8 – 0.4 WBA). پپ گواردیولا شکنندگی خود را در دفاع حل کرده است ، با این حال سیتی به طور متوسط ​​1.0 xGA در هر بازی دریافت می کند ، که بهترین روند دفاعی لیگ است. آنها همچنین در حمله به دنده اول برخورد می کنند ، به طور متوسط ​​2.3 xGF در هر بازی که در 10 مسابقه گذشته به جلو می رود، و مطمئناً آنها از هر چیزی به جز سه نکته در اینجا ناامید خواهند شد. مدل Infogol پیش بینی می کند گلها (63٪ O2.5) محتمل هستند و با توجه به برتری ساوتهمپتون از ضربات ایستگاهی قابل درک است ، اما در نهایت ، سیتی (61٪) باید بیش از حد در ساحل جنوبی داشته باشد.

بازگشت به 1-2 9.28/1

اورتون برای نگه داشتن توپچی ها

اورتون و آرسنال
شنبه ، ساعت 17:30

اورتون پس از تحمل چند نتیجه بدبخت ، پس از پیروزی خارج از خانه مقابل لستر ، تنها پنج امتیاز از رده بالای لیگ فاصله دارد (xG: LEI 0.9 – 1.7 EVE). این نتیجه پس از پیروزی چشمگیر آنها مقابل چلسی حاصل شد و این روند صعودی ناگهانی را می توان با بهبود تعداد دفاعی آنها در سه بازی اخیر خود (1.0 xGA pg) توضیح داد. آنها باید بتوانند روز شنبه نمایش دفاعی باهوش دیگری را مقابل آرسنال که هنوز در این فصل اخراج نمی کنند ارائه دهند (1.2 xGF pg).

READ  پیش بینی کننده صحیح امتیاز لیگ برتر با اینفوگول: نکاتی برای هر مسابقه GW2

پیر امریک اوبامیانگ در نیمه هفته به خشکسالی گل خود مقابل ساوتهمپتون خاتمه داد ، اما نگران کننده این است که او در این مدت یک مسابقه 0.2 0.2 x / avg متوسط ​​ثبت کرده است. آرسنال در دفاع نیز ضعیف بوده است (1.3 xGA pg) و تافی ها به اندازه کافی استعداد حمله را دارند تا از این فرصت استفاده کنند. مدل Infogol یک بازی فشرده در گودیسون (57٪ U2.5) پیش بینی می کند ، اگرچه پیش بینی می شود هر دو طرف با امتیازات مشترک ، امتیاز خالص (49٪ BTTS) را پیدا کنند.

بازگشت به 1-1 @ 7.613/2

بهبود فولام برای ادعای امتیاز

نیوکاسل و فولام
شنبه ، ساعت 20:00

اگرچه نیوکاسل دو گل به ثمر رساند ، آنها در Elland Road کاپیتال کردند و پنج گل دریافت کردند (xG: LEE 2.9 – 1.7 NEW). سرگرمی ها پس از پیشگام شدن در مسابقات ، اغلب بدون سکان به نظر می رسند، فقط برای نشستن ، جلو رفتن و تلاش برای زنده ماندن از امواج فشار. آنها همچنین در حمله هيچ تخيلی نداشته اند ، به طور متوسط ​​1.2 xGF در هر بازي و فقط سه تيم موجود در منطقه سقوط xGF كمتر در هر بازي خلق كرده اند.

فولام با اختلاف تفاضل دقیقاً بالاتر از سه امتیاز پایینی قرار دارد ، اما اخیراً شبیه تیم برتر فوتبال در برابر لیورپول است (xG: FUL 1.5 – 1.9 LIV). آنها Cottagers برخی از عملکردهای دفاعی بهبود یافته را ارائه دادند ، در حالی که هنوز در حمله تهدید می کردند (1.3 xGF pg). آنها باید بتوانند تیم استیو بروس را در سنت جیمز پارک آزمایش کنند ، و هر دو طرف برای پیدا کردن دروازه (50٪ BTTS) هدایت می شوند ، اگرچه انتظار اقدامات بیشتری نسبت به آن ندارند ، زیرا هر دو طرف ناامید هستند که از دست دادن این مهم نیمه نهایی.
بازگشت به 1-1 @ 7.06/1

مرغ دریایی برای بدبختی تیغه ها

برایتون و شفیلد
یکشنبه ، ساعت 12:00

طبق اهداف پیش بینی شده ، برایتون در این فصل عملکرد خیلی خوبی ندارد و در جدول xG در رده هشتم نشسته است ، اما در واقع در رده شانزدهم لیگ برتر قرار دارد. آنها در اواسط هفته موفق به شکستن بن بست مقابل فولام نشدند (xG: FUL 1.1 – 0.8 BRI) ، اگرچه شایان ذکر است که آنها عملکرد بهتری نسبت به زمان حضور در خانه نسبت به جاده داشته اند. شماره های اصلی آنها از هنگام بازی در Amex (1.8 xGF ، 1.0 xGA pg) برجسته است، و اکنون در برابر مخالفت مبارز ، برایتون باید نتیجه مثبتی کسب کند.

شفیلد یونایتد با بدست آوردن تنها یک امتیاز ، از این رقابت بد و بدتر شده است. با پیشرفت فصل ، اعداد زیربنایی آنها (1.1 xGF ، 1.8 xGA pg) رو به وخامت گذاشته اند ، و این بدان معناست که با تحولات سال نو نبرد سقوط در معرض خطر است. حالت Infogol پیش بینی می کند که تعداد زیادی گل در اینجا وجود داشته باشد (56٪ U2.5) ، و با توجه به مشکلات حمله تیم کریس وایلدر ، برایتون باید بتواند کلین شیت های متوالی را ثبت کند.

بازگشت به 2-0 @ 8.27/1

تاتنهام در برابر لستر برگشت


یکشنبه ، ساعت 14:15

تاتنهام به بازی مقابل لیورپول در آنفیلد تبدیل شد و ژوزه مورینیو ناراحتی خود را از گل دیرهنگام میزبان بعد از نیمه هفته اعلام کرد (xG: LIV 1.1 – 1.4 TOT). این یک عملکرد معمولی دیگر مورینیو از اسپورز بود، و در حالی که تعداد حمله آنها جامد است (1.6 xGF pg) ، اما به طور قابل پیش بینی غیر دیدنی هستند. درعوض ، بر تیزهوشی دفاعی آنها تأکید می شود ، در این مدت تاتنهام به طور متوسط ​​1.3 xGA در هر بازی دریافت می کند. آنها در این فصل فقط یک بار در خانه باخته اند و کمترین گل مشترک (6 گل) را در لیگ دریافت کرده اند.

READ  پیدا کردن ارزش در آخر هفته افتتاحیه غیر قابل پیش بینی

لستر در یک نتیجه کاملاً خیره کننده به White Heart Lane رفت. فاکس ها اخیراً در خانه 2-0 مقابل اورتون شکست خوردند (xG: LEI 0.9 – 1.7 EVE) و در پیروزی مقابل برایتون ناکام ماندند. لستر به طور قابل توجهی تاکنون فقط 1.2 x پنالتی xG در هر بازی ایجاد کرده است که 30٪ از کل پنالتی های xGF را در ضربات پنالتی تشکیل می دهد. در نتیجه ، آنها تلاش می کنند تا در برابر یک تاتنهام با حفر خوب خلق کنند ، و مدل Infogol احتمال (47٪ U2.5) محاسبه می کند که این یک امر کم امتیاز باشد.

منچستر یونایتد می تواند دوباره در بالای صفحه قرار گیرد / h2>

منچستر یونایتد و لیدز
یکشنبه ، ساعت 16:30

منچستر یونایتد پنجشنبه شب با شکست 3-2 شفیلد یونایتد (xG: SHU 1.3 – 1.9 MUN) ، یک پیروزی دیگر به دست آورد و از زمان باخت 6-1 یونایتد به تاتنهام ، شیاطین سرخ در واقع بیشترین امتیاز (20 امتیاز) لیگ برتر را کسب کرده اند. اعداد زیربنایی آنها (1.6 xGF ، 1.0 xGA pg) از آن دوره ، به ویژه در خط دفاع ، مطمئناً چشم نواز است و به نظر می رسد تیم Ole Gunnar Solskjaer علی رغم خروج از لیگ قهرمانان ، در وضعیت خوبی قرار داشته باشد.

اگرچه لیدز پس از شکست 5-2 نیوکاسل (xG: LEE 2.9 – 1.7 NEW) به این بازی اعتماد خواهد کرد. مسابقات لیدز در این فصل بیشترین انتظارات را در لیگ داشته است و تیم مارسلو بیلسا برای تماشای آن کاملا سرگرم کننده است ، در حمله خارق العاده اما در دفاع نیز سوال برانگیز است (1.8 xGF ، 1.9 xGA pg). این باید اطمینان حاصل کند که این مسابقات برای یک مسابقه جذاب فراهم می کند ، و مدل Infogol 62٪ احتمال بیش از دو هدف را محاسبه می کند. میهمانان می توانند به لیست امتیازات (59٪ BTTS) بروند ، اما یونایتد باید از کیفیت کافی برای پیروزی در این مسابقات برخوردار باشد.

3-1 @ 13.5 را برگردانید

سام آلاردایس برای ایجاد تغییر


یکشنبه ، ساعت 19:15

اگرچه وست بروم این هفته امتیاز زیادی را در منچسترسیتی کسب کرد (xG: MCI 2.8 – 0.7 WBA) ، اما قابل درک بود که اسلاون بیلیچ توسط این باشگاه اخراج شد. اعداد اساسی Baggies واقعاً افتضاح هستند (0.7 xGF ، 2.1 xGA) ، و آنها در حال حاضر بدترین تیم در بخش با توجه به اهداف پیش بینی شده هستند. اگرچه کمیت تأثیرگذاری یک قرار ملاقات جدید غیرممکن است ، سام آلاردایس از اهمیت شروع منطقی ، به ویژه استقبال از رقبای استون ویلا در هاورث ، آگاه خواهد بود.

ویا نتوانست از خط دفاع برنلی راهی پیدا کند. در اواسط هفته (xG: AVL 2.0 – 0.3 BUR) ، بدشانسی است که سه امتیاز کسب نکند. این نمایش دفاعی بسیار خوبی از جانب دین اسمیت بود ، چیزی که آنها به طور مداوم در طول این کمپین تولید کرده اند و به طور متوسط ​​فقط 1.2 xGA در هر بازی دریافت کرده اند. شاید گل زدن برای وست بروم سخت باشد ، اما با توجه به اینکه این دربی است و اولین بازی آلاردایس در راس تیم است ، می توانم میزبانانی را که جوانتر به نظر می رسند ببینم. این باید یک بازی کم امتیاز باشد (60٪ U2.5) و امتیازات قابل اشتراک است.

READ  Daily Acca: Blues برای پیروزی در یک کار سرگرم کننده

بازگشت به 1-1 @ 8.07/1

بازی کسل کننده در Turf Moor


دوشنبه ، ساعت 17:30

برنلی این هفته خوش شانس بود که یک امتیاز برابر استون ویلا به دست آورد (xG: AVL 2.0 – 0.3 BUR) و روند شکست ناپذیری خود را به سه بازی افزایش داد. به طور چشمگیری ، آنها اکنون دو کلین شیت متوالی داشته اند و گل های انتظار می رود که یکی از دفاع های قدرتمندتر لیگ را به خود اختصاص دهند (1.5 xGA pg). با این حال ، گرگ ها از زمان ورود به لیگ برتر در دفاع نیز عالی عمل کرده اند ، و از زمان شکست در وستهام ، آنها به طور متوسط ​​1.3 xGA در هر بازی واگذار کرده اند.

آنها روز سه شنبه در خانه چلسی نتیجه درخشانی کسب کردند (xG: WOL 0.6 – 1.6 CHE) و شکست دادن آنها در اینجا سخت است. با توجه به توانایی های دفاعی هر دو طرف ، مدل Infogol یک بازی cagey را در Turf Moor پیش بینی کرده است (62٪ U2.5). علاوه بر این ، پیش بینی می کند که برای هر دو تیم امتیاز کسب نکنند (56٪ “نه” BTTS) و این بازی می تواند به بن بست برسد.

بازگشت 0-0 @ 7.26/1

چلسی می تواند دوباره موضوع پیروزی را بدست آورد


دوشنبه ، ساعت 20:00

چلسی پس از اینکه به نظر می رسید مدعی عنوان قهرمانی است ، در طول یک هفته دو باخت ناامیدکننده متحمل شد ، که اخیراً به ولوز باخت (xG: WOL 0.6 – 1.6 CHE). آنها پس از ایجاد شانس بسیار بهتر ، از این نتیجه احساس ناراحتی خواهند کرد، و آنها مشتاق بازگشت به اینجا در برابر وستهام خواهند بود. صرف نظر از آن شکست های اخیر ، تعداد طرف های اصلی فرانک لمپارد (1.8 xGF ، 0.9 xGA pg) همچنان برجسته هستند. آبی پوشان با توجه به اهداف پیش بینی شده ، دومین حمله برتر لیگ را به رخ می کشند و وستهام (1.4 xGA pg) ممکن است برای مهار حملات روان و پویای خود تلاش کند.

آیرونزها از شش بازی گذشته چهار پیروزی کسب کرده اند ، و در حالی که در نیمه هفته مقابل کریستال پالاس به تساوی رسیدند ، اما کند و خارج از سرعت به نظر می رسیدند (xG: 0.6 WHU – 1.3 CRY). اگر آنها به همان شکل مشابه به استمفوردبریج بروند ، چلسی (65٪) تمام توقف ها را انجام می دهد و میزبان می تواند در بازیابی دروازه خود (46٪ BTTS “خیر”) دروازه خود را حفظ کند تا دوباره موضوع برنده را بدست آورد.

9.617/2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.