پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW13


گرگ ها چلسی را نگه دارند

گرگ ها و چلسی
سه شنبه ، ساعت 18:00

گرگ ها دو بازی آخر خود را از دست داده اند اما بدشانسی است که در آخرین بار با دست خالی مقابل استون ویلا بیرون آمدند (xG: WOL 1.5 – 1.4 AVL). گرچه نتایج اخیر گرگ ها خارق العاده نیستند ، اما در Molineux روند اساسی آنها وجود دارد بسیار محکم (1.4 xGF ، 1.1 xGA در هر بازی). آخر هفته گذشته چلسی برای اولین بار از هفته دو در اورتون شکست خورد و واقعاً برای ایجاد موقعیت های گلزنی تلاش کرد. این اصطلاح به طور متوسط ​​در جاده وجود داشته است 1.4 xGF در هر بازی دور از استمفوردبریج، بنابراین می توانم ببینم که آنها در اینجا برای ایجاد دوباره تلاش می کنند. با محاسبه شانس 52٪ کمتر از 2.5 گل و 57٪ احتمال گرگ ها برای جلوگیری از شکست ، من با تساوی کم امتیاز – 1-1 پیش می روم.

بازگشت به 1-1 @ 8.415/2

برد راحت سیتی

منچسترسیتی و وست بروم
سه شنبه ، ساعت 20:00

منچستر سیتی در آخر هفته دربی بسیار کسل کننده منچستر شرکت کرد و برای شکستن منظم یونایتد تلاش می کرد ، اگرچه آبی ها در عقب بسیار محکم به نظر می رسیدند. این تحولی بوده است که ما در این فصل با سیتی شاهد بوده ایم روند حمله (1.7 xGF pg) به شدت در فصل گذشته کاهش یافته است (2.7 xGF pg)، در حالی که دفاع آنها بهتر شده است. وست بروم هستند بدترین تیم در لیگ برتر بر اساس اهداف پیش بینی شده ، رتبه بندی به عنوان بدترین واحد حمله (0.7 xGF ص) و بدترین سمت دفاعی (2.0 xGA ص). منچسترسیتی برای پیروزی در این مکان بسیار کوتاه است ، Infogol 85٪ موارد دلخواه را به خود اختصاص می دهد ، اگرچه شانس 56٪ کمتر از 3.5 گل نشان می دهد که این یک روند کامل نیست – 3-0.

بازگشت به 3-0 @ 7.413/2

انتظار آرسنال برای پیروزی بعدی در خانه ادامه دارد

آرسنال و ساوتهمپتون
چهارشنبه ، ساعت 18:00

همه چیز در آرسنال اشتباه است. من نشان دادم که در فوتبال هفته گذشته در باشگاه چقدر اوضاع بد است … فقط Bettor هنگام موفقیت در برابر توپچی ها برابر برنلی. به صراحت بگویم ، روند اساسی آرسنال تحت هدایت Mikel Arteta بدتر از آن است که ما از تیم تحت هدایت Unai Emery دیدیم. شکست مقابل برنلی چهارمین باخت خانگی آرسنال در خانه بود و این با توجه به شکست آنها قابل درک است شماره های xG خانگی (1.4 xGF ، 1.5 xGA در هر بازی). ساوتهمپتون پس از کسب نتایج عالی پروازهای بلندی را انجام می دهد ، اما طبق xG در موقعیت کاذبی قرار می گیرند ، زیرا مقدسین در حمله بیش از حد عمل کرده اند. آنها گل زده اند 24 گل از موقعیت های برابر با 14.9 xGF، عملکرد بیش از حد که احتمالاً پایدار نیست. با ایجاد فقط میانگین 1.1 G xGF در هر بازی در جاده ها ، آنها می توانند به یک بازی کم امتیاز کمک کنند. ما به ساوتهمپتون 59٪ شانس اجتناب از شکست ، با 55٪ شانس زیر 2.5 گل – 1-1 می دهیم.

READ  وست بروم و کریستال پالاس

بازگشت به 1-1 @ 7.413/2

لیدز برای بازگشت به راه های برنده شدن

لیدز و نیوکاسل
چهارشنبه ، ساعت 18:00

ضربات ایستاده همچنان پاشنه آشیل لیدز هستند ، زیرا هفته گذشته وستهم در یک باخت شایسته در Elland Road (xG: LEE 1.7 – 2.0 WHU) ضعف خود را مجازات کرد. شاگردان مارسلو بیلزا در این فصل با سبک دست کشیدن خود نفس تازه ای کشیده اند – چیزی که کمتر در لیگ برتر می بینیم – و این بدان معنی است که آنها به طور منظم فرصت های زیادی ایجاد کنید (1.7 xGF pg). نیوکاسل آخرین بار در وقت استراحت وست بروم را شکست داد ، یک هفته بعد از تعطیل شدن زمین تمرینش به دلیل شیوع COVID-19. آنها در آن بازی (1.0 xGF) چیز زیادی خلق نکردند در مورد استیو بروس همچنان ادامه دارد (1.1 xGF pg). آنها ممکن است تلاش کنند تا با لیدز همگام نشوند ، با این مدل 48 درصد میزبان را به نفع خود پیروز می کند ، اما ما به سمت یک بازی کم امتیاز (53٪ U2.5) – 2-0 حرکت می کنیم.

برگشت 2-0 @ 10.5

بدون توقف پرواز روباه ها

لستر و اورتون
چهارشنبه ، ساعت 18:00

لستر با پیروزی عالی برابر برایتون در کینگ پاور به یک سوم رسید ، در این بازی 3-0 موفق به ساخت یک حریف روی حیله و تزویر شد (xG: LEI 1.7 – 0.9 BHA). آنها بازیکنان اصلی را به تناسب اندام برمی گردانند که فقط باعث خطرناک تر شدن آنها می شود و اینها هم هستند در این فصل به طور متوسط ​​1.7 xGF در هر بازی، با جیمی واردی دوباره مرد اصلی (مسابقه 0.99 xG / میانگین). اورتون آخر هفته با غلبه بر چلسی در گودیسون پارک باعث ناراحتی شد ، یک پیروزی شایسته که در آن آبی ها را به خوبی محدود کرد ، اگرچه برای ایجاد خود (0.5 xGF غیر قلم) تلاش کردند. این اولین کلین شیت آنها از روز افتتاحیه بود ، که گامی در مسیر درست است ، اما در کل این فصل است در پشت آسیب پذیر بوده است (1.6 xGA pg). شانس 46 درصدی پیروزی لستر را دارد ، با کمتر از 2.5 2.5٪ مورد علاقه بر اساس مدل Infogol – 1-0.

1-0 @ 11.5 را برگردانید

تمام مربع در کلبه

فولام در مقابل برایتون
چهارشنبه ، ساعت 20:00

فولام در هفته های اخیر در مقایسه با شروع فصل تیم کاملا متفاوتی به نظر رسیده است و اسکات پارکر برای تبدیل این تیم به تیمی که اکنون شانس زنده ماندن دارد ، شایسته اعتبار بی نظیری است. آنها مقابل لیورپول خوب بودند و کاملاً شایسته امتیاز خود بودند ، اگرچه از نظر دفاعی بسیار خوب هستند دور از جامد (1.9 xGA ص). برایتون آخر هفته گذشته بدترین عملکرد خود را در این فصل در لستر ارائه داد که باید نگران کننده گراهام پاتر باشد. آنها بدشانس است که با پنج مسابقه در پنج تا پایین 12 مسابقه بنشینند فرایند (1.5 xGF ، 1.3 xGA pg) شایسته یک نیمه برتر است. مرغ دریایی باید حداقل از شکست در اینجا پرهیز کند – 1-1.

READ  پنج بازیکن با یک بازی مطلوب در Gameweek 8

بازگشت به 1-1 @ 7.06/1

لیورپول برای شکستن طلسم مورینیو

لیورپول و تاتنهام
چهارشنبه ، ساعت 20:00

لیورپول در آخر هفته در برابر فولهام از بهترین های خود فاصله داشت ، اما آنها در آنفیلد بدون نقص باقی ماندند و با 65 بازی بدون شکست در لیگ برتر ، و شش مسابقه از این شش بازی ، به خود می بالند. این برای طرفداران یورگن کلوپ خوشامد خواهد بود اعداد اساسی در خانه به سادگی هیجان انگیز هستند (2.7 xGF ، 1.0 xGA pg). عزم تاتنهام توسط کریستال پالاس در تساوی 1-1 در Selhurst Park در روز یکشنبه شکسته شد ، با این تاکتیک که “1-0 صعود کنید و نگه دارید” این بار جواب نمی دهد. تا اینجای فصل ، اسپرز در مقابل “شش بزرگ” یک رکورد عالی دارد و در چهار بازی خود سه پیروزی و یک تساوی به دست آورده است. با این حال ، سه بازی بزرگ شش بازی اخیر آنها مقابل منچسترسیتی ، چلسی و آرسنال از الگوی مشابهی پیروی کرده اند. عمیق بنشینید و مقابله کنید. جمع xG از آن سه مسابقه بخوانید: TOT 1.2 – 3.6 B6، با امتیاز واقعی 4-0 به سود اسپرز. آنها خوش شانس بوده اند و اگر اجازه دهند این تیم لیورپول بر مالکیت زمین و زمین مسلط شود ، پس فکر می کنم قرمزها سه امتیاز را کسب می کنند. Infogol به تیم کلوپ 62 درصد شانس پیروزی می دهد ، با بیش از 2.5 و 63 درصد – 2-1.

بازگشت به 2-1 @ 9.417/2

قصر برای کسب یک امتیاز در ورزشگاه لندن

وستهام و کریستال پالاس
چهارشنبه ، ساعت 20:00

وستهام هفته گذشته واقعاً خوب بود و با شکست دادن لیدز چهارمین برد خود را در پنج بازی لیگ ثبت کرد و به رده ششم صعود کرد. دیوید مویز به دلیل روشی که در این تیم چکش ایجاد کرده است ، نه تنها نتایج ، بلکه روند اساسی نیز شایسته اعتبار زیادی است. (1.6 xGF ، 1.4 xGA pg). کریستال پالاس در خانه خود مقابل تاتنهام تحت تأثیر قرار گرفت و کاملاً مستحق امتیاز خود در یک بازی بود که آنها با هدف حمله جدی بازی کردند (xG: CRY 1.8 – 1.2 TOT). طرفداران روی هاجسون همچنان از پشت آسیب پذیر به نظر می رسند ، اجازه دادن به طور متوسط ​​1.6 xGA در هر بازی، بنابراین مدل Infogol وستهام را 47٪ مورد علاقه قرار می دهد تا پنجمین پیروزی را از شش برد کسب کند – 2-1.

READ  نکات شرط بندی سه گانه - یکشنبه 08 نوامبر 2020

بازگشت به 2-1 @ 10.09/1

برنلی برای انتخاب یک نکته دیگر

استون ویلا و برنلی
پنجشنبه ، ساعت 18:00

استون ویلا یک ضربه پنالتی دیرهنگام را برای غلبه بر وولز در مولینوکس به ثمر رساند ، اگرچه تساوی بازتاب منصفانه تری از شانس های بازی بود (xG: WOL 1.5 – 1.4 AVL). شاگردان دین اسمیت در این فصل در خانه خود با مشکلاتی روبرو شده اند که سه بازی از 5 بازی خود را شکست داده اند ، دلیل اصلی این امر این بوده است اجازه داده اند 1.5 xGA در هر بازی در Villa Park. برنلی روز یکشنبه آرسنال را شکست داد ، به این معنی که آنها فقط یکی از 5 بازی گذشته خود را که در منچسترسیتی انجام شده است ، باخته اند. آنها دوباره به یک مهره سخت تبدیل شده اند ، گرچه هنوز حمله را شروع نکرده اند ، به طور متوسط ​​فقط 0.9 xGF pg. این مدل محاسبه می کند که برنلی 60٪ از اجتناب از شکست – 1-1 برخوردار است.

بازگشت به 1-1 @ 8.07/1

بدون اجازه برای تیغه

شفیلد یونایتد و منچستر یونایتد
پنجشنبه ، ساعت 20:00

این به دنبال شفیلد یونایتد است که در 12 بازی تاکنون فقط یک امتیاز کسب کرده است و عملکرد آنها در ساوتهمپتون سخت بود (xG: SOU 2.1 – 0.3 SHU). به نظر می رسد که اعتماد به نفس آنها کاملاً ضعیف شده است ، و روند اساسی آنها اکنون این واقعیت را منعکس می کند آنها با مشکل جدی روبرو هستند (1.1 xGF ، 1.8 xGA pg). منچستر یونایتد احتمالاً با یک امتیاز دربی منچستر خوشحال بود ، بازی ای که در حمله به ندرت تهدید می کرد. اگرچه به اینجا برگردیم ، آنها در جایگاه خوشبخت خود هستند ، در این پنج مسابقه خارج از خانه در لیگ قهرمانان شده اند. آنها در هر پنج برد از پشت سر آمده اند و تعداد آنها نشان می دهد که آنها مسابقات خارج از خانه معمولاً سرگرم کننده است (2.1 xGF ، 1.5 xGA pg). دیدن چیزی غیر از پیروزی خارج از خانه (57٪) دشوار است ، اگرچه انتظار می رود بیش از 2.5 گل (53٪) – 1-2 باشد.

بازگشت به 1-2 9.28/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *