پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه آخر هفته افتتاحیه


فولام برای باز نگه داشتن آرسنال

فولام و آرسنال
شنبه ، ساعت 12:30

با نگاه به بازار ، مردم خرید هیاهوی تبلیغاتی آرسنال را انجام داده اند و قیمت توپچی ها با قیمت آن است [1.59] در زمان نوشتن همانطور که در هفته این هفته گفتم فوتبال … فقط شرط بندی (زیر) ، من نمی توانم آنها را با این قیمت داشته باشم. توپچی ها در حالیکه جام FA و Community Shield را فتح کردند ، فصل گذشته از زمان مسئولیت هدایت Mikel Arteta در لیگ از عملکرد ضعیفی برخوردار بودند. آنها سیزدهمین تیم برتر xPoints از زمان ورود او را با یک روند منفی (1.3 xGF ، 1.7 xGA pg). این را جفت کنید با این واقعیت که ترم گذشته از 19 بازی خارج از خانه آنها فقط چهار پیروزی کسب کرده اند ، و من انتظار دارم که آنها در برابر کمربند مبارزه کنند. فولام اگرچه در مسابقات قهرمانی خیلی چشمگیر نبود ، اما در اواخر دوره دفاع تنگاتنگتر عمل کرد و می تواند آرسنال را در این بازی افتتاح کند. مدل Infogol یک محاسبه می کند 52٪ شانس فولام برای جلوگیری از شکست، با 53٪ احتمال BTTS – 1-1.

بازگشت به 1-1 @ [9.4]

کاخ دفاعی برای کسب یک امتیاز

کریستال پالاس و ساوتهمپتون
شنبه ، ساعت 15:00

کریستال پالاس در میان علاقه مندان به این افت است و با توجه به اینکه آنها هفدهمین رقابت را در جدول Infogol ما به پایان رساندند. با توجه به اینکه فصل آنها به پایان رسیده بود و برنامه سختی داشتند ، روند نامشخص آنها برای پایان 19/20 قابل درک بود. طرف های روی هاجسون یک نفر بودند مهره سخت برای شکستن در Selhurst در فصل گذشته (1.3 xGA pg)، و این باید با رویکرد دفاع دفاعی آنها ادامه یابد. ساوتهمپتون تیم پر سر و صدایی است که به 20/21 می رسد و من می دانم که مارک اوهیر برای مقدسین و مربی آنها یک نقطه شیرین دارد و به درستی پس از پایان فصل گذشته. آنها آنچه را که در بهترین حالت قادر به انجام آن هستند به نمایش گذاشتند و گرچه من انتظار دارم که آنها یک مبارزات خوب داشته باشند ، اما ممکن است برای شروع یک پیروزی تلاش کنند. Infogol این را به عنوان انتخاب انتخاب می کند، هر دو تیم 36 درصد شانس پیروزی دارند. دستیابی به اهداف ممکن است دشوار باشد (45٪ O2.5) ، هرچند ممکن است هر دو ناچیز باشند (51٪ BTTS) – 1-1.

READ  نکات لیورپول و چلسی: مسابقه کیگی در انتظار آنفیلد است

بازگشت به 1-1 @ [6.8]

قهرمانان به لبه بازی تنگ

لیورپول و لیدز
شنبه ، ساعت 17:30

لیورپول دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر را با یک بازی دشوار در برابر لیدز ، قهرمان جام قهرمانی آغاز می کند. قرمزها فصل گذشته بسیار عالی بودند و به یک قهرمانی دست یافتند ، و خانه خود بخش بزرگی از آن را تشکیل می دهد (W18 ، D1) ، روند در آنفیلد عالی (2.2 xGF ، 1.0 xGA صفحه). در این فصل لیدز واقعاً نباید در هیچ بازی دست کم گرفته شود. سلطه و اقتداری که مارسلو بیلسا به قهرمانی رساند این بود از نظر تعداد عناصر زیربنایی (+48.6 xGD) ، بهتر از برنده عنوان Wolves 17/18 (+ 35.1). همه ما می دانیم که گرگ ها چه کاری انجام داده اند. من نمی گویم که لیدز به شش یا هفت تیم برتر سقوط خواهد کرد ، اما آنها باید کاملاً از منطقه افتادن دور شوند. رویکرد پر فشار و پرانرژی آنها باید مدتی در اینجا لیورپول را در بر داشته باشد ، هرچند انتظار داریم قرمزها (73٪) پیروز شوند و در این مرحله کلین شیت را حفظ کنند (53٪ “نه” BTTS) – 2-0 .

بازگشت به 2-0 @ [8.0]

چکش های ناراضی برای غلبه بر نیوکاسل

وستهام و نیوکاسل
شنبه ، ساعت 20:00

وستهام در فصل جدید با مشکلات خارج از زمین روبرو شده است – اما آنها اکثریت تیمی را که برای موفقیت در رقابت ها به پایان رسانده اند حفظ کرده اند و این امر ایمنی خوبی است. چکش ها بعد از شکست ، بر اساس xPoints به عنوان 6 تیم برتر لیگ قرار گرفتند و روند کار را روی سر خود قرار دهید (1.7 xGF ، 1.3 xGA pg). این سطح را حفظ کنید و آنها در این فصل بیش از پایین نگاه می کنند. نیوکاسل در انتهای فصل جدول Infogol xG ، درست زیر نورویچ ، با تیم استیو بروس که بیشترین عملکرد را دارد ، به پایان رسید. تا زمانی که آنها روند اساسی خود را بهبود ندهند ، به احتمال زیاد نتایج منعکس کننده عملکرد را مشاهده خواهند کرد می تواند منجر به یک کارزار نگران کننده شود. موارد اضافه شده امیدوار کننده است ، اما سرنوشت آنها فقط در اختیار بروس و رویکردی است که او با طرف خود در پیش می گیرد. اگر ادامه دادن به شیوه دفاعی ، همانطور که فکر می کنم ادامه خواهد داد ، در این صورت ممکن است مشکلاتی داشته باشند. در این بازی ، وستهام 47٪ از وقت خود را در یک بازی کم امتیاز (54٪ U2.5 ، 51٪ “نه” BTTS) – 2-0 برنده شده است.

READ  نکات منچستریونایتد مقابل استون ویلا: سولشایر منتقدان را ساکت می کند

بازگشت به 2-0 @ [12.5]

additons پاییز graphic.png

فرم لستر 19/20 برای ادامه

وست بروم و لستر
یکشنبه ، ساعت 14:00

وست بروم فصل گذشته عصبی صعود خود را از چمپیونشیپ تضمین کرد ، اما چنین شد بخشی از یک گروه سه نفره که در سطح دیگری بودند به 21 تیم دیگر از نظر تعداد اساسی. باگی ها در ترکیب خود تداوم را حفظ کرده اند ، که این یک نکته مثبت است و در حالی که در این فصل برای بقا می جنگند ، شانس خود را برای گرفتن چیزی از این بازی دارند. لستر در دوره گذشته پنجم شد و گرچه این نتیجه خوبی برای آنها است ، نحوه نشستن کاپیتولاسیون در تمام چهار فصل برتر تقریباً نگران کننده بود. در نیمه دوم مبارزات ، روباه ها مانند تیمی در میانه جدول ظاهر شدند و انتظار داریم آنها در این فصل به سرعت از بلوک خارج شوند. Infogol به وست بروم 57٪ شانس اجتناب از شکست ، با 57٪ شانس کمتر از 2.5 گل – 1-1 می دهد.

بازگشت به 1-1 @ [7.8]

خار به لبه تافی ها

تاتنهام – اورتون
یکشنبه ، ساعت 16:30

تاتنهام فصل گذشته را به شدت به پایان رساند تا به جمع شش تیم برتر صعود کند ، اگرچه اعداد و ارقام نشان می دهد که شایسته نیست ، اما اسپرز مبارزات خود را به پایان رساند سیزدهم در جدول xG ما است. بعد از تعطیلات ، آنها با یک مکمل کامل به مراتب بهتر به نظر می رسند و تیم جالبی برای مراقبت در این فصل خواهند بود. اورتون فصل گذشته واقعاً بد بود ، سپس واقعاً خوب بود ، و سپس واقعاً دوباره بد بود. آنها از زمان کارلو آنچلوتی تا زمان تعطیلات ، با میانگین بیش از 2 xGF در هر بازی ، چشمگیر بودند اما بعد از وقفه یک موقعیت متفاوت بودند. تجارت آنها امیدوار کننده است ، آوردن بازیکن برای پر کردن مناطق مشکل (CM) ، اما این بازی ممکن است برای بعضی از آنها زود باشد. اسپرز به پیروزی (48٪) ، با اهداف پیش بینی شده (51٪ O2.5 ، 53٪ BTTS) منتقل می شود – 2-1.

بازگشت به 2-1 @ [9.4]

گرگها برای انتقام از لین

شفیلد یونایتد و ولوز
دوشنبه ، ساعت 18:00

READ  نکات شنبه فوتبال - تارکوفسکی را در بازارهای ضربتی هدف قرار دهید

شفیلد یونایتد فصل گذشته عالی بود ، در این مورد اشتباه نکنید. اگرچه آنها فصل را ضعیف به پایان رساندند و به نهم رسیدند ، اما عملکرد بسیار چشمگیر بر اساس انتظارات قبل از فصل بسیار عالی بود ، اما بازنمایی عادلانه روند اساسی آنها. انتظار داریم آنها در این فصل دوباره قدرتمند باشند. گرگ ها برای دومین فصل در حال اجرا در جدول xG پنجم شدند سازگاری باورنکردنی طرف نونو. آنها همچنان پیشرفت می کنند و عضلات خود را در بازار نقل و انتقالات خم می کنند تا ترکیب خود را تقویت کنند. ما آنها را در رده پنجم جدول پیش بینی خود قرار داده ایم و آنها می توانند شروع خوبی داشته باشند. چند ماه قبل که در اینجا 1-0 شکست خورده است ، فکر می کنم این بار می توانند این امتیازات را معکوس کنند ، با این مدل 43 chance به آنها شانس پیروزی می دهد ، در حالی که انتظار نمی رود گل ها (66 U U2.5 ، 60 B BTTS “نه”) – 0-1.

بازگشت 0-1 @ [6.6]

آبی ها برای کسب پیروزی پر امتیاز

برایتون و چلسی
دوشنبه ، ساعت 20:15

برایتون فصل گذشته نیز به عنوان یک باشگاه و یک تیم به پیشرفت خود ادامه داد ، در حالیکه تعداد بازیکنان سال به سال آنها از تیم کریس هاگون در 19/18 به شدت افزایش یافت. من انتظار دارم ادامه روند در جهت بسیار مثبت است، و در نهایت در این فصل به خوبی پاکسازی شود ، در حالی که یک تیم سرگرم کننده برای پیگیری است (1.4 xGF ، 1.7 xGA pg). چلسی در پنجره فوق العاده شلوغ بوده و در مناطق حمله تقویت شده است ، اما من هنوز نگرانی هایی در عقب دارم. ممکن است مورد باشد “ما بیشتر از شما نمره خواهیم گرفت” در این فصل برای آبی ها ، و اگر آنها روند 19/20 خود را حفظ کنند (2.1 xGF ، 1.2 xGA pg) می تواند سودآور باشد. من فکر می کنم آنها در نهایت در شب بسیار قدرتمند خواهند بود و پیروزی (54٪) را کسب می کنند ، با اهداف پیش بینی شده (53٪ O2.5 ، 53٪ BTTS) – 1-2.

بازگشت به 1-2 [9.2]

برای اطلاعات بیشتر در مورد Infogol ، مراجعه کنید infogol.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *