پیش بینی دیوانگی اهداف برای برگاموآتالانتا – لیورپول
سه شنبه 3 نوامبر ، ساعت 20:00
BT Sport

آتالانتا با برد گرم می شود

آتالانتا روز شنبه با موفقیت 2-1 در کروتونه که اخیراً صعود کرده است ، به سری بردهای سری A بازگشت. لوئیز موریلاوایل برتری La Dea را در کنترل کامل قرار داد ، اگرچه میزبان موفق به نصف برتری قبل از نیمه وقت شد. با این اوصاف، جیان پیرو گاسپرینیاتهامات برندگان شایسته ای بودند و باعث از بین رفتن یک سری شانس برای افزایش تعداد آنها شدند.

گاسپرینی پس از باخت متوالی در لیگ ، چرخش تیم را به حداقل رساند و رابین گوسنس ، مارتن دی رون و ماتیا کالدارا مصدوم شدند. در نیمه وقت موریل از زمین بازی بیرون آمد تا کلمبیایی را برای درگیری روز سه شنبه تازه نگه دارد. با این حال ، هانس هاتبوئر و کریستین رومرو با مصدومیت از زمین خارج شدند ، در حالی که انتظار می رود گوزنس و دی رون دوباره از این کار غافل شوند.

جوزپ ایلیچیچ پس از یک غیبت طولانی مدت هنوز در حال یافتن پاهای خود است و بنابراین سرمربی آتالانتا باید تصمیم بگیرد که آیا پائو گومز و موریل ، بازیساز ، در دو تیم اول دووان زاپاتا ، روسلان مالینوفسکی یا ایلیچیچ قرار می گیرند. جذب جدید الکسی میرانچوک همچنین گزینه ای برای گاسپریینی است زیرا او به دنبال شروع بدون شکست در گروه است (W1-D1-L0).

لیورپول در دفاع سبک است

جایگزین دیوگو جوتا برای سومین بازی متوالی گلزنی کرد لیورپول از پشت سر آمد تا فرم وستهام را شکست دهد و به بالای جدول لیگ برتر برسد. در یک برخورد جذاب ، چکش ها زودهنگام پیش افتادند ، پانزدهمین گلی که سرخ ها در هفت بازی در این فصل دریافت کرده اند – همان تعداد که چلسی در تمام فصل برای رسیدن به عنوان قهرمانی در سال 2005-04 اجازه داده است.

READ  پنج ستاره FPL برای کسب شرط برنده در این Gameweek 9

یورگن کلوپتیمی که کمی قبل از نیمه وقت مساوی بود ، یک خطا رخ داد محمد صلاح به مصر اجازه می دهد تا با اولین تلاش لیورپول از روی نقطه پنالتی ، از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر برساند. اما مرسی سایدرها ، که برای اولین بار به ناتانیل فیلیپس ، مدافع میانی رسیدند ، برای تیم های بزرگ کار سختی بود و برای تأمین پیروزی به ضربه دقیقه 85 جوتا نیاز داشتند.

ویرجیل ون دیک ، جوئل ماتیپ و فابینیو روز شنبه برای کلوپ در دسترس نبودند اما امید است که ماتیپ به موقع بهبود یابد و جای خود را در کنار هم بگیرد جو گومز در دفاع تخلیه شده کلوپ. در جای دیگر ، تیاگو آلکانتارا ، کنستانتینوس تسیمیکااس و نبی کیتا همگی به آمادگی کامل نزدیک شده اند و می توانند در تیمی که به ایتالیا سفر می کند ، قرار بگیرند.

آتالانتا برای اولین بار با لیورپول دیدار می کند اما در جلسات قبلی با مخالفان لیگ برتر (W2-D1-L1) عملکرد خوبی داشته است. برای کارنامه اخیر قرمزها در ایتالیا نمی توان همین حرف را زد؛ مرسی سایدرها در هر سه روز خارج از خانه در شبه جزیره زیر نظر یورگن کلوپ در رم و ناپولی مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند (دو بار).

آتالانتا 12/53.35 در پنج بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که در این مسابقه حضور دارند ، شکست نخورده اند (W3-D2-L0). در این مدت ، La Dea قبل از اینکه تساوی 2-2 مقابل آژاکس را در برگامو حفظ کند ، حساب خود را با شکست 4-0 میدتیلند باز کرد ، دیداری که گروه Gian Piero Gasperini در نیمه وقت 2-0 عقب افتاد. میزبانان در تمام مسابقات W5-D1-L2 دارند.

READ  پیش نمایش لیگ برتر: شانس مسابقه اخراج

لیورپول 5/62.16 در هر سه بازی اخیر خارج از خانه خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پیروز شده اند ، از جمله پیروزی 1-0 در آژاکس در MD1. مرسی سایدرها در 11 بازی ابتدایی W8-D2-L1 خود را ارسال کرده اند و در پشت یک پیروزی چهار مسابقه ای به این درگیری روی آورده اند. با این حال ، هیچ یک از این چهار پیروزی کاملاً قانع کننده نبود.

رویکرد آینده نگر آتالانتا تضمین می کند که بازی هایی که شامل La Dea هستند به ندرت امور کسل کننده ای هستند. قابل توجه است ، بیش از 3.5 گل 1/12.00 در این فصل هفت مسابقه از هشت مسابقه پسران برگامو را در تمام مسابقات انجام داده است. هفت مورد از این هشت مسابقه نیز سود کسب کردند هر دو تیم به گل برسند شکارچیان ، پیشنهاد می کنند پیروی از روز سه شنبه سرگرم کننده باشد.

لیورپول علی رغم خاموش بودن پشت سر هم در لیگ قهرمانان اروپا ، فرصت های قابل توجهی را به آژاکس و میتجیلند واگذار کرد و قرمزها با داشتن یک دروازه انفرادی در مسابقات لیگ برتر تاکنون به ایتالیا سفر کرده اند. حتی در این صورت ، سربازان یورگن کلوپ در 9 مسابقه از 11 مسابقه ذکر شده در 2020/21 دو یا بیشتر گل زده اند.

با نداشتن هیچ یک از دفاعی ها به ویژه مردان حرفه ای و اصلی خط اصلی برای هر دو تیم ، پشتیبانی منطقی است بیش از 3.5 گل با توجه به شلوغ بودن توانایی حمله در نمایش ، به علاوه ذهنیت مربوطه هر دو مدیر.

READ  آمارها چه می گویند: وقتی چلسی میزبان لیورپول باشد ، گل ها به جریان می افتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *