پیشنهاد Tabcorp Holdings Limited از Matthew Tripp


که در استرالیا متیو تریپ (پیش نمایش) و پیشگام iGaming ضد جبهه گزارش شده است که سومین شخص رسمی برای بازی های رسمی و مشاغل رسانه ای کتابسازهای محلی است. منابع Tabcorp Limited.

طبق گزارشی از بررسی مالی استرالیا روزنامه ، مردی که به تاسیس آنلاین کمک کرد ورزش ورزشی شرکت BetEasy Proprietary Limited یک پیشنهاد غیر الزام آور وجه نقد و اسکریپت از طریق نهاد جدید BetMakers Technology Group Limited خود به ارزش 3.1 میلیارد دلار ارائه کرده است. معامله پیشنهادی به نظر می رسد آخرین تلاش وی در منطقه 768 میلیون دلار وجه نقد و همچنین سهام به ارزش حدود 2.3 میلیارد دلار تحویل داده شود تا شرکت مسئول املاک تقریبا 4،400 کتاب ورزشی زمینی را در طول و وسعت استرالیا.

رکورد شوریدن:

روزنامه گزارش داد كه Tripp به چرخش كمك كرد Sportsbet به دومین برند بزرگ کتاب سازی در استرالیا پشت سر گذاشته شده است منابع Tabcorp Limited قبل از شروع تأسیس BetEasy Proprietary Limited در سال 2014 با کمک از Crown Resorts Limited. ادعا می شود حدود چهار سال بعد سهام چهارگانه خود را در این شرکت فروخته و در ماه فوریه سرمایه گذاری كرده است 19 میلیون دلار پول نقد خود را برای کمک به راه اندازی گروه فناوری BetMakers محدود.

درخواست تجدید نظر آمریکا:

گزارش شده است كه Tripp به The Australian Financial Review گفته است كه پیشنهاد وی با حمایت ملت ارائه خواهد شد مسابقه اسب دوانی صنعت و به احتمال زیاد با هیچ مشکلی در بررسی از طرف کمیسیون رقابت و مصرف کننده استرالیا یا هیئت بررسی سرمایه گذاری خارجی. ظاهراً این کارآفرین افشا کرد که تجارت مشترک قادر به ارائه خواهد بود توزیع بین المللی جذاب به خصوص در ایالات متحده که در آن BetMakers Technology Group Limited یک معامله 10 ساله منحصر به فرد برای مدیریت وظایف با نرخ ثابت برای انجمن اسب سواران اصیل نیوجرسی و صاحب آن ایالت است پیست اتومبیلرانی Monmouth Park.

READ  سهامداران Crown Resorts Limited بر سر افشای دستمزد اعتراض می کنند

گفته می شود بیانیه ای از Tripp را بخوانید

“من از پیشنهاد و جایی که ما فرود آورده ایم خوشحالم. از هر نظر که نگاه می کنم این یک برد واقعی برای سهامداران است. این فقط در مورد بزرگترین نیست [bid] تعداد ، این کسی است که می تواند بهترین عملکرد را برای صنعت داشته باشد. “

نگرانی های رقابتی:

این روزنامه گزارش داد که هیئت مدیره Tabcorp Holdings Limited در حال بررسی یک پیشنهاد مشابه است که ماه گذشته توسط اپراتور کتابهای ورزشی زمینی و آنلاین انگلیس ارائه شد و فکر می کند ارزش تقریبی آن را داشته باشد. 2.7 میلیارد دلار. ادعا می شود که مدیران اجرایی نیز در حال بررسی موارد بعدی هستند 3.1 میلیارد دلار پیشنهاد از شرکت خصوصی سهام خصوصی آمریکایی Apollo Global Management Incorporated که ویژگی های بیشتری دارد 384 میلیون دلار برای بخش خدمات ماشین بازی هدف.

پیش زمینه مناقصه:

Tabcorp Holdings Limited در سال 2017 با رقیب محلی Tatts Group Limited ادغام شد و در حال حاضر حدوداً فعالیت می کند سهم 37 درصدی از بازار آنلاین و خرده فروشی ورزش استرالیا. با این حال ، پیش از این گفته شده بود که این شرکت اعتراف کرده است که بخش رسانه و شرط بندی خود ، مسئول این امر است املاک Tab book با نام تجاری Bookmaker، قابل اغماض است زیرا ثابت نمی کند که به اندازه تجارت لاتاری اش سودآور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *