پیشنهاد “پوکی ها” بدون نقد ، سرزنش می کند


در ایالت استرالیا نیو ساوت ولز و پیشنهادی که نیاز به محلی داشته باشد دستگاه پوکر ویدیویی گفته می شود بازیکنان برای استفاده از کارت های قمار صادر شده توسط دولت بیش از پول نقد ، توسط یکی از برجسته ترین سیاستمداران منطقه مورد انتقاد قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش چهارشنبه از صبح سیدنی هرالد روزنامه ، مایکل دالی (در تصویر) از نوامبر 2018 به مدت چهار ماه حزب سیاسی حزب کارگر مخالف چپ ایالت را رهبری کرد و در حال حاضر نماینده مجلس ماروبرا ​​در مجلس قانونگذاری نیو ساوت ولز است. گویا 54 ساله هشدار داد که پیشنهاد ماشین پوکر ویدیویی می تواند میخانه ها و کلوپ های منطقه ای را که در حال حاضر به دلیل تأثیرات اخیر پاندمی ویروس کرونا.

پیشنهاد جدی:

Sydney Morning Herald توضیح داد که پیشنهاد بدون پول نقد به نظر می رسد متقاضیانی که می خواهند از سرگرمی دستگاه پوکر ویدیویی لذت ببرند ابتدا وجوه را در یکی از کارتها ثبت و بارگیری کنید، که تقریباً به همان روشی مدیریت می شود که قبلاً توسط اوپال شبکه حمل و نقل عمومی. نیو ساوت ولز ظاهراً خانه ای برای تقریباً 95000 واحد از این قبیل، که در محاوره محلی به عنوان ‘شناخته می شوندpokies ، “ و طرفداران استدلال کرده اند که سیستم برنامه ریزی شده همچنین می تواند باشد به صورت الکترونیکی با ثبت نام مستثنی از حوزه قضایی مرتبط است برای قماربازهای مشکل دار.

عوامل دیگر:

گزارش شده است که “پوکی های” بدون پول نقد فقط یک اعلام شده است هفته بعد از دولت ائتلاف راست میانه نخست وزیر نیو ساوت ولز گلدیس برجیکلیان پیش نویس قانون را منتشر کرد که مجموعه ای از اقدامات جدید دیگر را به همراه دارد برای کمک به کاهش آسیب های مربوط به قمار در سراسر “دولت برتر”. توسط مردی که مسئولیت قمار را دارد ، ارتقا می یابد استرالیاپرجمعیت ترین ایالت، سیاستمدار حزب لیبرال ویکتور دومینلو، این برنامه گویا شامل بندی است که مکان های محلی را می طلبد برای استفاده از فن آوری تشخیص چهره تا در شناسایی قماربازان مشکل کمک کند.

READ  Playson برای رفتن به زندگی با princesscasino.ro

سرزنش قاطع:

با این حال ، روزنامه گزارش داد که دلی ، که قبلاً نمونه کارهای سایه ای برای مسابقات و بازی های ایالتی را در اختیار داشت ، اعلام کرد که علاوه بر این نگران “جنبه های آزادی های مدنی که در آن دولت بیومتریک را ضبط می کند یا فعالیت های شخصی را از طریق کارت ردیابی می کند” علی رغم اعلام اینكهبدون شک تمایل دو طرفه برای انجام کاری در مورد قمار مشکل وجود داردپدر چهار فرزند گویا دولت را باور دارد در عوض باید به دنبال صرفه جویی در مشاغل باشد.

گفته می شود دالی به The Sydney Morning Herald گفته است …

“اما این اعلامیه های اخیر توسط دومینلو اعلام می کند خرابکاری تازی ها جایی که کل صنعت بدون مشورت در کمین بود. برخی از این اقدامات می تواند بارها و باشگاه ها را ویران کند در زمانی که بقای آنها در معرض تهدید است و محافظت از مشاغل از اهمیت بالاتری برخوردار است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.