پیشنهاد قانونی سازی بازی های اجتماعی برای سنگاپور


دولت برای سنگاپور گزارش شده است که یک سری اصلاحات در قوانین خود ارائه داده است که برخی از اشکال بازی های اجتماعی را قانونی می کند در حالی که به طور همزمان در “جعبه های غنیمت” بازی ویدیویی و سایر جوایز مبتنی بر جایزه مرتبط می شود.

طبق گزارشی از داخل بازی های آسیایی ، پیشنهادهای وزارت امور داخلی ایالت این شهر مقررات فعلی را تغییر می دهد تا بازی های اجتماعی بین دوستان و خانواده “به صراحت طبق قانون مجاز باشد”. منبع جزئیات این است که این تغییرات باید تحت یک دوره مشاوره عمومی قرار بگیرند اما برای چنین فعالیتهایی که بصورت آنلاین در بین مجموعه بازیکنان گسترده تری انجام می شود ، اعمال نمی شود.

تمرکز آینده:

سنگاپور تقریباً 5.7 میلیون نفر در خانه خود زندگی می کنند ، زیرا دولت آن مشتاقانه قصد دارد در قوانین خود در مورد قوانین بازی تجدید نظر کند تا اطمینان حاصل کند که چنین قوانینی م effectiveثر است در برابر محصولات و مدلهای تجاری همیشه در حال پیشرفت. این پیشنهادها نیز ظاهراً م instسسه است حدود 74 دلار در مورد ارزش جوایز قابل ارائه از طریق ‘جعبه های غارتو همچنین ماشین های پنجه ای روی زمین و بازی های آنلاین بدون افزایش فشار نظارتی اپراتورها.

گفته می شود بیانیه ای از وزارت امور داخلی بخوانید

“ما تشخیص می دهیم که قماربازی در میان خانواده و دوستان در خانه ها از نظر اجتماعی مورد قبول بسیاری از سنگاپورها و نگرانی های نظم و قانون کم است. از این رو ، ما پیشنهاد می کنیم که قماربازی اجتماعی جسمی را در میان خانواده و دوستان تحت شرایطی که از استثمار جنایی محافظت می کند معاف کنیم. بنابراین قمار اجتماعی در میان خانواده و دوستان باعث خواهد شد طبق قوانین صریحاً مجاز است. ما علیه سندیکا هایی که از این معافیت برای انجام فعالیت های غیرقانونی قمار سو استفاده می کنند ، اقدامات اجرایی شدیدی خواهیم کرد.

READ  کمیسیون قمار اپراتور کازینو Victoria Gate را جریمه می کند

مقررات قبلی:

در داخل بازی های آسیایی گزارش شده است که اصلاحات پیشنهادی از وزارت امور خارجه علاوه بر این بخشی از یک تلاش مداوم برای ایجاد یک کشور در سراسر کشور است “خنثی از فناوری“تعریف قمار که فعالیتهای استفاده از نوآوریهای نوپا را پوشش می دهد. ادعای ادارات دولتی به ادعای خود اشاره کرد مدل استراحتگاههای یکپارچه، که منجر به گشایش های حوزه قضایی در سال 2010 شد Resorts World Sentosa و Marina Bay Sands امکانات ، به عنوان نشانگر “رویکرد سختگیرانه اما عملیبه تنظیم چنین فعالیتهایی.

تعهد اپراتور:

گزارش شده است که وزارت امور داخلی اعلام کرده است که پیشنهادات پیش بینی شده علاوه بر این ، مجازات های بیشتری را برایمجرمین تکراری که خدمات غیرقانونی قمار را تسهیل یا کار می کنند” با این حال ، ادعا شده است که اداره به طور همزمان اظهار داشت که چنین مجازات هایی کمتر خواهد شد “برای شركت كنندگان خدمات غیرقانونی قمار“همانطور که می خواهد”تلاش های اجرای ما را بر روی عوامل و اپراتورهای غیرقانونی قمار متمرکز کنید

گفته می شود بیانیه وزارت امور داخلی را بخوانید

“کنار گذاشتن همه نوع قمار عملی نیست و نه مطلوب ، زیرا این امر فقط آن را به زیر زمین می کشاند و باعث ایجاد بیشتر قانون و نظم می شود. بجای، ما برخی از فعالیت های قمار را با محافظات دقیق اعمال شده مجاز یا معاف می کنیم. قوانین ما در مورد قمار به دنبال حفظ نظم و قانون و به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی ناشی از قمار مشکل است. “

READ  IGT شکایت فدرال را در تلاش برای رفع ابهامات قانون سیم بین ایالتی تنظیم می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *