پیروزی ویلا در تاتنهام


منچستریونایتد – اورتون
شنبه ، ساعت 12:45
پخش زنده در BT Sport 1

الگوهای هجومی بداهه منچستریونایتد و فقدان آن جزئیات تاکتیکی در طول دوره های مالکیت در سرمربیگری اوله گونار سولشایر یک مشکل بوده است ، اما به نظر می رسد شکست 1-0 مقابل استون ویلا نقطه اوج بوده است. این دیدگاه سرانجام رایج شد و حتی هم تیمی های سابق سولسکایر روش های او را زیر سوال بردند. هر دلیلی وجود دارد که معتقد باشیم اورتون روز شنبه فشارها را افزایش خواهد داد.

رافائل بنیتز دوست دارد بنشیند و در ضدحملات بازی کند ، این راهی ایده آل برای از بین بردن منچستریونایتد است. او باید بتواند طبق معمول آنها را به مالکیت جانبی منحرف کند و از ناامیدی کریستیانو رونالدو اطمینان حاصل کند ، قبل از اینکه به سرعت حملات ضدحمله را انجام دهد. دمرای خاکستری و آندروس تاونسند این دو ، با پیروزی عبداله دوکور و آلان در خط میانی و کنار گذاشتن آنها ، باید سرعت لازم را برای پشت سر گذاشتن خط بی نظم منچستریونایتد و ایجاد موقعیت داشته باشند.

ویلا به طور مداوم از مدافعان کناری یونایتد عقب می ماند ، مانند بسیاری از تیم های این فصل ، که نشان می دهد رویکرد مستقیم بنیتز موفقیت آمیز خواهد بود. به سادگی مربیگری در منچستریونایتد برای مقابله با این تیم کافی نیست بلوک کم، و همانطور که بازیکنان کم اعتماد به نفس او به دنبال شکاف هستند ، تجاوز اورتون – بدون ذکر انسجام تاکتیکی – باید پرها را خراب کند و حداقل یک امتیاز را برای بازدیدکنندگان جلب کند.

برگشت دو شانس اورتون/تساوی در 2.54/6

برایتون – آرسنال
شنبه ، 17:45
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

فرم آرسنال اکنون بسیار خوب به نظر می رسد زیرا میکل آرتتا بازیکنان باهوشی دارد که می توانند دستورالعمل های دقیق و دقیق موقعیت گواردیولا را دنبال کنند. این امر به ویژه در پیروزی مقابل تاتنهام آشکار بود که آنها به طور یکپارچه بین دو تیم به میدان رفتند 4-2-3-1 و 3-4-3، با حضور مارتین اودگارد در راستای حمله به خط میانی اسپرز. البته ، این خط میانی در بیشتر بازی وجود نداشت و آرسنال با خیال راحت از وسط دفاع کرد تا با خیال راحت برنده شود.

READ  Daily Acca: توپچی ها برای اشتباه دوباره

برایتون امتحان بسیار سخت تری خواهد بود و مسلماً اولین آرسنال متولد شده – که پیروزی های قبلی آن در مقابل دو باشگاه پایانی لیگ ، نوریچ و برنلی بود. با این حال ، توپچی ها باید بتوانند به برد گسترده خود به لطف سیستم گسترده گراهام پاتر ادامه دهند ، هنگامی که برایتون توپ را از دست می دهد ، بین خطوط فاصله ایجاد می کند. اودگارد و امیل اسمیت رو فضای لازم برای تعویض سریع از وسط را خواهند داشت ، به خصوص اگر ایو بیسوما هنوز در آنجا نباشد.

تاثیرگذارترین چیز در مورد آرسنال اخیراً توانایی آنها در بازی با و بدون توپ است. آنها بالا فشار داد مقابل اسپرز تا رسیدن به گل بالا ، در این مرحله عمیق افت کردند و منتظر ماندند تا در وقت استراحت به رقبای خود ضربه بزنند. در نتیجه تیم آرتتا باید با دیدن توپ کمتر در برایتون کنار بیاید ، که ممکن است برای مدت طولانی خود را در صدر قرار دهد – اما در نهایت شکست خورده است.

بازگشت آرسنال برای پیروزی در 2.4520/29

تاتنهام – استون ویلا
یکشنبه ، ساعت 14:00
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

اعتماد به نفس اسپرز پس از شکست 3-1 مقابل آرسنال در روز یکشنبه گذشته بسیار کم بود سردرگمی تاکتیکی تحت نونو اسپیریتو سانتو به نادر جدیدی رسید. نونو پس از شکست آخر هفته گذشته مقابل چلسی ، و دل آلی و تانگوئ ندومبله با اطمینان بر خطوط قبل از نیمه دوم تاتنهام تسلط داشتند ، نونو به طور غیرقابل توضیح به دنبال تاکتیک های فوق العاده طولانی توپ در برابر آرسنال بود.

READ  باشاخسیر می تواند یونایتد را دوباره شوکه کند

آنها هیچ خط هافبک مرکزی نداشتند و آن را در خط حمله قرار دادند 4-1-5 ترکیبی که کل یک سوم وسط زمین آرسنال را در اختیار حملات قرار داد. هر کسی حدس می زند که چگونه به بازی ویلا نزدیک می شود ، اما ما حداقل می دانیم که این یک تیم گیج کننده است بدون دید قابل تشخیص یا برنامه تاکتیکی بلند مدت – که نشان می دهد تیم تهاجمی ، سازمان یافته و با اعتماد به نفس این هفته برنده است.

هافبک سه نفره ویلا در هدایت جان مک گین در بازی 3-5-2 خود در تعطیلات بسیار م looksثر به نظر می رسد. طرف دین اسمیت باید بیشترین پیروزی را کسب کند توپ های دومو به آنها اجازه می دهد تا مدافعین کناری همپوشانی و همکاری ضربتی اولی واتکینز و دنی اینگز را کنار بگذارند. آن چهار تیم جلو ، که در تعطیلات جلو می روند ، باید برای دفاع منفعلانه و بی انگیزه انگیزه تاتنهام بسیار زیاد باشد.

بازگشت ویلا برای پیروزی در 3.412/5

لیورپول – من سیتی
یکشنبه ، ساعت 16:30
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

منچسترسیتی و لیورپول به مصاف هم می روند خیلی تنگ و بازی پر انرژی روز یکشنبه ، با فضا فشرده در سراسر زمین به دلیل یورگن کلوپ و پپ گواردیولا – درگیر دیگر مسابقه شطرنج کلاستروفوبیک – تمرکز بر اجتناب از شکست به جای کسب سه امتیاز. هر دو تیم با ترس از یک بازی باز ، بیش از حد معمول به مصاف هم می روند ، هرچند یک عنصر آشوب در یک جناح وجود دارد که هیچ کدام قادر به کنترل کامل آن نیستند.

READ  هر دو طرف می توانند در اولدترافورد تعهد کنند

جک گرالیش در چند هفته گذشته محل خلاقیت من سیتی بوده است. وقتی حریف هافبک وسط را در یک پوسته باریک مسدود می کند ، سیتی مجبور است توپ را از کناره ها عبور دهد گرالیش مدافع راست را می پذیرد و همیشه اتفاقی می افتد. در هر WyScout ، او پاس های کلیدی بیشتری نسبت به بازیکنان دیگر در لیگ بازی کرده است. آخر هفته او با جیمز میلنر ، به جای ترنت الکساندر آرنولد مصدوم ، روبرو می شود.

گریلیش شانس های خود را تک به تک فانتزی می کند و احتمالا میلنر با توجه به تنگ بودن 4-3-3 کلوپ از هم تیمی هایش کمک زیادی نمی گیرد. از طرف دیگر ، گرالیش در ردیابی عقب بهترین نیست ، نشان می دهد مدافع راست لیورپول می تواند فضایی برای عبور پیدا کند – به خصوص اگر دیوگو جوتا، کنار گذاشتن از جلو ، می تواند به غلبه بر رودری کمک کند و لیورپول را در پیشروی به جلو حرکت دهد. در یک بازی عصبی و کم گل ، این واقعیت که TAA از دست رفته است به سیتی برتری کمی می دهد.

بازگشت زیر 2.5 گل در 2.111/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.