پیدا کردن ارزش در آخر هفته افتتاحیه غیر قابل پیش بینی


وقتی شش تیم برتر میزبان تیمی مبارز باشند ، می تواند یک امر کاملاً ساده باشد.

هواپیماهای بلند پرواز معمولاً خوب و واقعاً در شیار قرار دارند و به طور هفتگی امتیاز جمع می کنند در حالی که مخالفان آنها به دلایل لعنتی مختلف با افت مبارزه می کنند. بنابراین نتیجه بریده و خشک می شود. یک بانکدار خانه. این شانس های سخاوتمندانه برای برد خارج از خانه تخفیف دارد زیرا پنج برابر هیچ چیز هنوز چیزی نیست.

مقایسه و مقایسه کنید که تقریباً با وسایل روز افتتاحیه ناگهان به دنیایی از ناشناخته ها پرتاب می شویم. هیچ شکلی برای اطلاع ما وجود ندارد و این خصوصاً درست است که این بار با Covid بهم ریخته برنامه ها را ترک می کند و فضای کمی تکان می دهد پیش فصل یا بازی های دوستانه. صادقانه بگویم ، ما هیچ تصور زمینی نداریم که در حال حاضر هر باشگاهی چقدر آماده است یا در غیر این صورت ، و همچنین زمانی که گفته می شود آخر هفته های افتتاحیه نتایج عجیب و غریب دارند ، شاید بیش از هر زمان دیگری ، می توان انتظار غیر منتظره ای را داشت.

وقت آن است که ماجراجویانه شوید. وقت آن است که به دنبال آن شلیک 5/1 برویم. چون برای یک هفته فقط هیچ چیز خیلی ساده نیست.

شروع نادرست است

در طول سالهای مختلف ، نمونه های بی شماری از موارد موردعلاقه وجود داشته است خطوط دهانه خود را کرک می کنند.

البته مشهورترین چیز این بود که منچستر یونایتد پس از اظهار بی تجربگی خود در ویلا پارک ، توسط آلن هانسن در سال 1995 زودتر از خط خارج شد. Fledglings فرگی در آن فصل با وجود شکست زودهنگام خود به راحتی عنوان قهرمانی را بدست آورد.

READ  توپچی ها برای پشتیبانی کوتاه هستند

نزدیک به دو دهه بعد استون ویلا دوباره در آن حضور داشتند و در آفتاب آگوست از آرسنال در امارات پیشی گرفتند. توپچی ها سریعاً به یک شکست بدون شکست ادامه دادند که تا نوامبر ادامه داشت.

و همچنین ناراحتی ها ، با افزایش پرده ، نتایج عجیب و غریب زیادی نیز داشته اند. یاد آوردن دردسرساز بی رحمانه 1-6 آرسنال از اورتون در پارک گودیسون؟ تا کریسمس آنها از عنوان بازمانده بودند. در سال 2011 ، بولتون واندررز با بازی مایع خود QPR را دور از ذهن خود شبیه به برزیل کرد. در پایان مبارزات خود آنها به مسابقات قهرمانی ملزم شدند.

لحظه های نمادین

این ممکن است روی شرط بندی تأثیر نگذارد اما علاقه ما را به اوج خود جلب می کند که باز شدن آخر هفته ها برای لحظات به یادماندنی جذاب است.

خواه نوجوان باشد که دیوید بکهام ورود خود را از نیمه راه به ویمبلدون اعلام کند یا فابریزیو راوانلی از بورو انجام همین کار با اولین هت تریک ، چیزی در مورد راه اندازی یک فصل وجود دارد که بهترین ها را در فوتبال به ارمغان می آورد.

سپس شیرجه رفتن کلینزمن و مایکل نایتون در مقابل Stretford End مشغول بازی پر از حوصله است ، نیازی به گفتن نیست که اعتراض نیمه وقت Neville Southall با سه گل اورتون در وقت استراحت به لیدز.

بدون طرفداران مجاز است منادی این مبارزات جدید احساس لمس خسته کننده است. نباید

سلام هزینه کنندگان بزرگ

فرانک لمپارد ، مدیر چلسی .jpg

شاید نزدیک به یک ماه دیگر به این پنجره نقل و انتقالات باقی نمانده باشد ، اما در مورد هزینه های اضافی چلسی در حال حاضر مایل با بیش از هر کس دیگری که بیش از 200 میلیون پوند پول خرج کرده است ، فاصله دارد.

READ  اتلتیکو این سه گانه 11/2 را به خانه می آورد

این مهم است زیرا از نظر تاریخی ، هزینه کنندگان بزرگ تابستان معمولاً از یک اقدام افتتاحیه موفقیت آمیز لذت می برند و شواهد کمی از خریدهای جدید که به زمان نیاز دارند تا در آن اقامت کنند ، بسیار کم است.

در 20 سال گذشته باشگاه هایی که بیشترین مشکل را برای حسابداران خود داشته اند ، 17 بازی افتتاحیه خود را برده اند ، یک تساوی و دو بار شکست. در 13 مورد آنها ملافه تمیز نگه داشته اند.

این در واقع برای فری برایتون که با آن روبرو می شود فال بد است مردان فرانک لمپارد در Amex این دوشنبه و از هشت مسابقه قریب الوقوع ، این شاید جایی است که باید از علاقه مندی ها با احساس غالب حمایت شود.

آبی ها 6/10 هستند تا در ساحل جنوبی به پیروزی برسند.

مزیت دور

برای دومین سال دوندگی لیورپول از یک تیم صعود کرده به آنفیلد به دلیل حضور در مراسم افتتاحیه استقبال می کند اما در دوره گذشته به راحتی از نوریچ انصراف داد ، مطمئناً با یک چالش سخت تر مقابل مارسلو بیلسا لیدز.

این شهود فقط زمانی رشد می کند که با یک آمار عجیب و غریب همراه باشد که نشان می دهد طرفین خارج از خانه معمولاً در اولین روز بازگشت به مدرسه بسیار خوب هستند.

در دهه گذشته تیم های در سفر خود 38 بار در مقایسه با 33 برد خانگی (و 29 تساوی) امتیاز را ترک کرده اند. هنجار پیروزی خارج از خانه 26.3٪ است. برای نتایج روز باز شدن تا 38٪ موشک است.

READ  نکات Wolves v استون ویلا

در صورت عدم وجود هیجان انگیز ، جذاب و جذاب کوپ و فرم معتدل لیورپول و 9/1 برای پیروزی در لیدز در دسترس است وسوسه انگیز به نظر می رسد

بهترین دسته بد

تمرکز بر وستهم و نیوکاسل عصر امروز شنبه 12/5 در یک برد خارج از خانه موجود است واقعا برجسته است

این تنها تحت تأثیر آمار شگفت انگیز فوق نیست. بر اساس این واقعیت نیست که چکشها به ویژه در اوایل سال جاری حتی طبق استانداردهای خود تسلیم بحران شده اند. حتی به این دلیل هم نیست نیوکاسل با داشتن یک رکورد مناسب ، افتخار می کند در سفرهایشان زیر نظر استیو بروس.

دلیلش این است که در شش سال گذشته وستهام هر یک از بازی های ابتدایی خود را با یک امتیاز خیره کننده 18/1 از دست داده است.

نه اینکه سرگرمی ها در این دوره فقط با تساوی بر روی نام آنها عملکرد بهتری داشته باشند اما گاهی اوقات می توان ارزش ریختن برای حداقل گزینه زباله را پیدا کرد. این یکی از این موارد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *