پوگبا در صورت جدایی از یونایتد غافل نخواهد شد


“خجالت آور” برای پوگبا

اظهارات مینو رایولا در مورد ناراضی بودن پل پوگبا اظهارات ناخوشایند بود خیلی ضعیف زمان بندی شده، درست قبل از یک مسابقه عظیم در لیگ قهرمانان. این ایده آل نیست و مطمئن هستم که قبل از بازی در رختکن احساس می شد.

فکر نمی کنم پوگبا می دانست رایولا در شرف گفتن چیست ، یعنی شرم آور برای بازیکن. در پایان روز نماینده برای بازیکن کار می کند ، بنابراین نماینده باید آنچه را که بازیکن به او می گوید انجام دهد ، فرقی نمی کند شما کی باشید – شما برای بازیکن کار می کنید.

این روش اشتباه برای انجام کارها بود ، سر و صدا بزرگی ایجاد کرد که قبل از مسابقه کاملاً غیرضروری بود. از طرف دیگر ، اگر پوگبا * به نماینده خود گفت که آن چیزها را بگوید واضح است که چیزی کاملا درست نیست.

شاید او قبلاً در مورد وضعیت خود با مردم باشگاه صحبت کرده باشد ، اما در هر صورت اگر او ناراضی است لازم است آن را بگوید، نه نماینده او و تا زمانی که او این حرف را بزند ، ما هرگز نمی دانیم.

من می توانم درک کنم اگر Paul خوشحال نیست ، شرط می بندم که او به این دلیل نیست که بازی نمی کند ، بدیهی است که وقتی او به عنوان زیرمجموعه وارد زمین می شود و زمان بازی بسیار کمی دارد ، خوشحال نخواهد بود.

اگر این وضعیت ادامه پیدا کند ، فکر می کنم بهتر است اگر آنها از هم جدا شوند زیرا ، در چند بازی گذشته ، عدم اعتماد سولسکایر به پوگبا کاملاً مشخص بوده است.

فکر نمی کنم این حالت تغییر تیم و استراحت دادن به او باشد ، فکر نمی کنم پوگبا در فرم و فرم خوبی باشد.

READ  آبی ها در برجسته سوپر یکشنبه حمایت کردند

در همان زمان ، ما باید در نظر بگیریم که او پس از آزمایش مثبت برای ویروس کرونا به تیم برمی گردد ، بنابراین این نیز می تواند یک عامل باشد. اما اگر او واقعاً ناراضی است و همچنان از یازده شروع خارج می شود ، پس من فکر می کنم بهتر است که او حرکت کند.

من هنوز فکر می کنم پوگبا بازیکن فوق العاده ای است و مانند هر بازیکن فوق العاده ای بالا و پایین رفتن طبیعی است. اما ، با این اوصاف ، بیش از پائین آمدن این کمپین افت داشته است و عوامل مختلفی در این زمینه بازی می کنند.

اگر او در بهترین شرایط و بهترین شکل خود باشد ، یونایتد دلش برای او تنگ خواهد شد ، اما اگر به شکلی که در آن است ادامه دهد او در اولدترافورد غافل نخواهد شد.

سر الکس برای این موضع نمی ایستاد

برباتوف برای MU 956. جشن می گیرد

فکر نمی کنم وقتی من با سر الکس فرگوسن در باشگاه بازی می کردم این وضعیت اتفاق افتاده بود ، فکر نمی کنم کسی جرات داشته باشد علیه تیم و مدیر صحبت کند ، به احترام

بله ، هر از گاهی کسی بیرون می آمد و علیه فرگوسن صحبت می کرد ، اما خیلی ها این کار را نکردند. با این وضعیت کنار می آمدیم یا پوگبا بازی می کرد یا از در بیرون بود.

من مطمئن هستم تعدادی از باشگاه ها علاقه مند به جذب پوگبا هستند و شایعات زیادی در مورد ارتباط او با زیدان در رئال مادرید دیده ام. من می خواهم ببینم که او به بهترین شکل خود برگشته است زیرا او پسر خوبی است. آیا رفتن به رئال مادرید راه حل است؟ شاید ، زیدان ، هموطنش در آنجا باشد ، و اگر او برود این یک شروع تازه برای او باشد.

READ  بهترین شرط بندی برای لیگ برتر GW11 ، لالیگا ، سری A و موارد دیگر

زیدان 1280.jpg

به عنوان یک بازیکن ، می توانید از هر مربی چیزی یاد بگیرید ، نه همیشه چیزهای خوب ، در مورد زیدان ، من مطمئن هستم که او برای پوگبا عالی خواهد بود زیرا او در همان موقعیت بازی می کرد و در این نقش بهترین بود ، او می تواند در این باره با او صحبت کند و آنها قبلاً رابطه فرانسوی بودن هر دو را دارند. ممکن است فقط چند چیز کوچک باشد اما زیدان آنجا بوده است می داند که بهترین هافبک جهان چیست؟، چیزی که دوست دارم پوگبا ادامه بدهد و باشد.

اما ، همه چیز به بازیکن و طرز فکر او بستگی دارد ، شما باید هر آنچه را که یک مربی به شما می گوید ، در نظر بگیرید ، حتی اگر تعارف نباشد ، باید به انتقادات و چگونگی پیشرفت گوش دهید ، گاهی اوقات نمی توانید محاصره کنید خودت را با افرادی که دوستت دارند و به تو می گویند چقدر خوب هستی ، حقیقت آسیب می زند اما می تواند مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *