پوچتینو 3/10 با سولسکایر در آستانه


احتمال اینکه مائوریسیو پوچتینو سرمربی بعدی منچستر یونایتد شود ، بعد از اینکه باشگاه گزارش شد وی در مورد جانشینی اوله گونار سولسکایر به ماکس لیو گزارش داده ، کوتاه شد …

“شیاطین سرخ” هستند پانزدهم در لیگ برتر و سه بار در اولدترافورد باختند. “

مائوریسیو پوچتینو 3/10 است تا مدیر بعدی منچستر یونایتد باشد پس از اینکه گزارش شد این باشگاه به رئیس سابق تاتنهام نزدیک شده است.

مدیر فعلی یونایتد اوله گونار سولسکایر ، در همین حال ، به کوتاه شده است 4/6 در مدیر بعدی لیگ برتر برای ترک پست خود بازار.

این یک هفته پر دردسر برای سولسکایر بود که تیم یونایتد شکست یکشنبه خود مقابل آرسنال را با یک پیروزی دنبال کرد شکست شرم آور 2-1 مقابل باسکاسهیر استانبول در لیگ قهرمانان دیشب.

Solskjaer مناسب 956.jpg

شیاطین سرخ هستند پانزدهم در لیگ برتر و سه بار در اولدترافورد باختند.

طبق گزارش ها ، سلسله مراتب باشگاه تمایلی به این کار ندارند گونی نروژی در اوایل فصل اما به دلیل فرم نامنظم تیم بیشتر نگران می شوند.

آنها روز شنبه به اورتون می روند و در صورت شکست ، ممکن است سولسکایر در تعطیلات بین المللی هفته آینده اخراج شود. دیوید مویس پس از باخت یونایتد در گودیسون پارک در سال 2014 اخراج شد ، اگرچه این پایان فصل بود.

Poch برای انتخاب یونایتد و PSG؟

پوچتینو از نوامبر گذشته که ترک اسپرز کرد ، نزدیک به یک سال است که بیکار است. در 48، او در اوج خود است و ناامید از بازگشت به بازی است. وی یکی از جوان ترین مدیران جوان در جهان است.

READ  کریستال پالاس با وجود امضای Eze ممکن است خراب شود

او خواهد بود پنجمین سرمربی یونایتد در هفت سال از بازنشستگی سر الکس فرگوسن. بسیاری از هواداران یونایتد به عنوان پوچتینو که اسپرز را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند ، کسی است که می تواند طرحی بلند مدت را برای بازیابی باشگاه خود در قله های فوتبال انگلیس و اروپا اجرا کند.

اما آنها می توانند برای خدمات وی با رقابت روبرو شوند. شایعاتی وجود دارد که همه در آنها خوب نیست پاری سن ژرمن، که شب گذشته در لیگ قهرمانان شکست خورد و توماس توچل مدیر زیر آتش هواداران است.

پوچتینو که در پی اس جی بازی می کرد ، یک قرار ملاقات محبوب در پایتخت فرانسه خواهد بود و شرایط آنجا می تواند یونایتد را مجبور کند. آنها ممکن است به زودی تصمیم بگیرند که آیا آنها را رها کنند آزمایش Solskjaer و برای آرژانتینی حرکت کند.

اگر پوچتینو کار اولدترافورد و سپس سرمربی سابق یوونتوس را بدست نیاورد ماسیمیلیانو آلگری 15/2 نفر بعدی شرط بندی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *