پنج چیزی که از آخر هفته افتتاحیه فصل یاد گرفتیم


1. لیورپول لیکی باید سخت گیری کند

لیورپول این عنوان را یک فصل در یک کانتر به دست آورد ، بیشتر به دلیل یک فرم شکوهمند در ماه های زمستان که باعث ثبت آنها شد 10 برگه تمیز در فضای 11 پیروزی پیاپی در لیگ.

آن وقت می توانید استدلال کنید که این واقعاً اهمیتی ندارد یورگن کلوپمردان شروع به نشت گل از 20 سالگی کردند ، به خصوص که هنوز برنده بودند.

اما دریافت گل سریع می تواند به یک عادت تبدیل شود و از زمانی که لیورپول در اواسط فوریه با پیروزی 1-0 در نوریچ مواجه شد ، اکنون فقط سه کلین شیت در 17 مسابقه رقابتی. به طور نگران کننده ای ، سه گلی که لیورپول در پیروزی 4-3 مقابل لیدز دریافت کرد ، به این معنی بود که مردان کلوپ در 17 بازی 27 گل دریافت کرده اند.

KloppBenBetfair.jpg

هنگامی که شما در نظر بگیرید که من سیتی در دفاع از عنوان خود در دوره گذشته شکست خورده است ، دلیل اصلی آن دفاع ضعیف آن نسبت به فصل قبل است (23 گل لیگ دریافت شده در 29/8/2018 ، 35 گل در 20/9/2019) ، بنابراین دشوار است که به این نتیجه برسیم که دفاع لیورپول باید بهتر شود اگر آنها می خواهند تاج خود را حفظ کنند.

شانس لیورپول در قهرمان لیگ برتر بازار در نوسان است [3.0] (زمانی که آنها هدایت لیدز را بر عهده داشتند) و [4.0] (وقتی به احتمال زیاد تساوی به نظر می رسید) اما اکنون به نتیجه رسیده اند [3.5]. شهر منچستر – که اولین بازی خود را تا آخر هفته آینده انجام نمی دهند – همچنان باقی مانده اند [1.94] مورد علاقه های شما

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش وستهام یونایتد »وبلاگ Betfair

2. ویلیان و آرسنال به نظر می رسد یک مسابقه در بهشت ​​است

ویلیان برای ماندن در چلسی یک قرارداد سه ساله می خواست ، آبی ها فقط مایل بودند دو سال به او پیشنهاد دهند. توافق نمی تواند توافق شود و برزیلی رفت ، پیوستن به آرسنال در یک انتقال آزاد که بیش از این خوشحال بودند که قرارداد سه ساله ای را که می خواست به او بدهند.

روز شنبه ویلیان نشان داد که چلسی چه چیزهایی را از دست خواهد داد و چرا ممکن است به یکی از بهترین نقل و انتقالات رایگان لیگ برتر تبدیل شود.

این بازیکن 32 ساله در پیروزی 3-0 آرسنال مقابل فولام عالی بود ، درگیر شدن در هر سه گل و گرفتن دو پاس گل، ضمن اینکه بدشانس بود که وقتی ضربه ایستگاهی از راه دور خود را از تیر دروازه به ثمر رساند ، گل نزد.

در نتیجه عملکرد ویلیان و تیمش ، توپچی ها اکنون حضور دارند [26.0] برای به دست آوردن عنوان (در بالاترین سطح برابر است [190.0]) ، در حالی که آنها در اطراف تجارت می کنند [2.7] ضبط یک 4 بالا پایان.

3. وظایف بسیار سخت برای زنده ماندن فولام و وست بروم

در بازار سقوط فقط دو باشگاه برای پایین آمدن با یکدیگر اختلاف دارند و هر دو در آخر هفته افتتاحیه به طور کامل مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

فولام – [1.71] سقوط کرد – به سختی یک دستکش برای آرسنال در شکست 0-3 در Craven Cottage روز شنبه گذاشت ، در حالی که وست بروم، [1.66]، در نیمه دوم در هاوثورنس فرو ریخت و با نتیجه 0-3 به لستر سقوط کرد.

البته ، آرسنال و لستر از تیم های برتر لیگ برتر هستند ، اما شکست دادن آنها به این راحتی باید نگران کننده باشد. با لیدز – [5.0] در بازار سقوط – دریافت چهار گل در آنفیلد ، این بدان معناست که سه باشگاه تازه صعود شده در بازگشت در لیگ برتر 10 گل بین آنها دریافت کرده اند.

هیچ کس نگفت این تقسیم آسان است ، فقط از اسکات پارکر و اسلاون بیلیچ بپرسید!

4. نیوکاسل برای به پایان رساندن نیمه نهایی بسیار خوب به نظر می رسد

چند هفته پیش ، چه زمانی نیوکاسلآخرین تصاحب پیشنهادی سقوط کرد ، این همه نابودی و تاریکی در Tyneside بود. با به ظاهر پول اندک برای صرف کردن و صحبت از بازیکنان ستاره باشگاه به عنوان اهداف بالقوه انتقال ، مردان استیو بروس بسیار تصور می کردند که سقوط کنند (در همسان [3.25])

اما بیرون و داخل زمین نیوکاسل یک هفته فوق العاده را تجربه کرده است ، و در حالی که سیلی از علامت فروش نیست در مورد افرادی مانند آلن سن ماکسیمین و میگوئل آلمیرون.

پروفایل بروس 1280.jpg

یک اجرای صیقلی باعث شد که سرگرمی ها سه شنبه در وستهام و با خریدهای جدید ، هر سه امتیاز را بدست آورند کالوم ویلسون و جف هندریک وارد شدن به صفحه امتیازات.

بروس اکنون یک تیم دارد که به نظر می رسد در فصل سیزدهم در جایگاه سیزدهم فصل گذشته بسیار بهتر باشد و یک 10 بالا پایان – که می توان از آنها پشتیبانی کرد [3.75] از بالا از [7.0] – فراتر از آنها نگاه نمی کند

5. مظنونان معمول بر نمودارهای گلزنی تسلط خواهند یافت

مو صلاح ستاره پیروزی لیورپول برابر لیدز بود و هت تریک فوق العاده ای به ثمر رساند که منجر به کوتاه شدن او شد [5.3] مورد علاقه در بهترین گلزن لیگ برتر بازار.

این بازیکن 28 ساله سه فصل پیش با 32 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفت و 12 ماه بعد با به ثمر رساندن 22 گل در لیگ ، این جایزه را به اشتراک گذاشت و در آخرین بازی نیز 19 گل دیگر از 33 بازی به ثمر رساند. یک کمپین رایگان آسیب و تصور اینکه صلاح 25+ گل دیگر نزده باشد غیرممکن می شود.

جیمی وردی بهترین گلزن فصل گذشته بود و در ضربات پنالتی در پیروزی 3-0 لستر در وست بروم حساب خود را باز کرد. وردی که در سه فصل اخیر خود 20 ، 18 و 23 گل به ثمر رسانده ، کوتاه شده است [12.0] از بالا از [26.0] تا برنده یک کفش طلای دیگر شود.

پیر امریک اوبامیانگ – که دو فصل پیش بهترین گلزن مشترک بود – این بازیکن است [6.0] نفر دوم پس از افتتاح حساب خود برای مبارزات انتخاباتی با یک پایان عالی مقابل فولام در روز شنبه ، و این بدان معنی است که همه سه گلزن برتر لیگ برتر برتر در آخر هفته اول فصل بیدار هستند و فعالیت می کنند.

شما یک مرد شجاع هستید که شرط می بندید در پایان فصل آنها در میان بهترین گلزنان نخواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *